Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Generation School

Al. Niepodległości 147 pok.25, 02-555 Warszawa
tel. (22) 398-48-11
www:   http://generationschool.eue-mail:   tc.generation@onet.eu


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2630 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Centrum językowe Generation oferuje szeroką gamę kursów. Uczymy wszystkich, najpopularniejszych języków obcych oraz języka polskiego dla cudzoziemców.

Centrum językowe Generation mieści się w stolicy Polski – Warszawie, ale nasi nauczyciele oraz studenci pochodzą z różnych zakątków świata. Możemy uczyć zarówno w Polsce, jak również w Japonii czy Tajlandii. Proponujemy Państwu najwyższej jakości edukację w niezwykle korzystnej cenie.

Centrum językowe Generation oferuje szeroką gamę kursów. Uczymy wszystkich, najpopularniejszych języków obcych oraz języka polskiego dla cudzoziemców.

Zapewniamy programy nauczania, które spełnią wszelkie oczekiwania studenta i rozwiną wszystkie jego umiejętności językowe – czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu, mówienie. Jako jedyni posiadamy profesjonalne testy kwalifikacyjne, na podstawie których określa się wstępny poziom wiedzy językowej słuchacza. Jesteśmy przekonani, że warto poświęcić czas na weryfikację możliwości kandydatów, ponieważ działania te umożliwiają optymalne zaplanowanie procesu edukacji ucznia. Następnie, wraz z egzaminatorem i dyrektorem kursów, ustala się oczekiwania słuchacza, jego potrzeby, preferencje dotyczące metod uczenia się oraz określa cele nauki. Takie postępowanie pozwala wybrać najbardziej odpowiednią dla ucznia grupę – zarówno pod względem wieku, celu językowego jak i poziomu zaawansowania.

Naszą ofertę kierujemy również do firm i instytucji, którym zapewniamy kompleksową obsługę językową. Angielski dla firm to szansa na podniesienie kompetencji zawodowych pracowników, a tym samym zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa. Gwarantujemy, że Generation dołoży wszelkich starań, aby przekazać Państwu nie tylko wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne.

Zapewniamy komfortowe warunki nauki w przyjaznych i odpowiednio wyposażonych salach, które sprawiają, ze zajęcia stają się jeszcze bardziej przyjemne i skuteczne. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały do nauki oraz na życzenie klienta serwujemy kawę, herbatę itd.

Cena profesjonalnego kursu językowego w Generation zależy od:
  • ilości atrakcyjnych bonusów
  • częstotliwość i ilość zajęć,
  • •ilość kursantów w grupie,
  • rodzaj wykorzystywanych materiałów,
  • rodzaj kursu (specjalistyczny, ogólny)
  • miejsce odbywania się kursów (kursy w siedzibie firmy lub siedzibie Generation oraz u klienta lub przez Internet)
  • narodowość nauczycieli prowadzących kursy (Polacy lub native speakers)

METODY NAUCZANIA

Metoda Callana - metoda nauki języka obcego, wprowadzona przez Robina Callana w 1960. Początkowo była używana w armii w celu szybkiego nauczenia żołnierzy języka mówionego. Metoda Callana przypomina sposób, w jaki języka uczy się dziecko – słuchając i automatycznie powtarzając, a gramatyki ucząc się niejako "przy okazji", poprzez obserwację wzorców.

Zalety Metody Callana:
- Cztery razy szybciej
Szkoła językowa stosująca Metodę Callana uczy angielskiego cztery razy szybciej, niż szkoły stosujące inne metody. Jest to możliwe dzięki temu, że na zajęciach słuchacz bierze aktywny udział w lekcji i mówi po angielsku ponad cztery razy więcej, niż przy innych metodach nauczania. Czas każdej lekcji jest wykorzystany w 100%.

- Cztery razy taniej
Czterokrotnie krótszy czas nauki oznacza czterokrotnie niższe koszty, ponieważ słuchacz płaci za czterokrotnie mniejszą liczbę godzin.
- Skuteczna i sprawdzona metoda
Metoda Callana jest odpowiednia dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania, celu nauki, wieku i indywidualnych uzdolnień.
- Pokonywanie nieśmiałości w mówieniu
Pozwala to słuchaczom na przełamanie bariery nieśmiałości i pomaga opanować płynność mówienia - każdy mówi równie intensywnie, szybko i łatwo osiągając zdolność do konwersacji w języku angielskim.
- Kurs jest kompletny
Kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację, nie pomijając przy tym czytania, pisania i gramatyki. Metoda Callana uczy dobrze rozumieć mówiony język oraz płynnie mówić, czytać i pisać.
Metoda komunikacyjna – zakłada, że język to narzędzie komunikacji. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Nauczany materiał językowy ma odniesienie do konkretnych sytuacji. Ćwiczenia wykonywane są tak, by uwzględniać wiek,potrzeby i zainteresowania studentów. Czytane są dialogi z podziałem na role, jak w prawdziwej komunikacji, przez co studenci nabierają przekonania, że język służy załatwieniu konkretnych spraw w otaczającym świecie.

Metoda elicytacji– uczniowi nie prezentuje się gotowych odpowiedzi, lecz on sam, jedynie naprowadzany przez nauczyciela, dochodzi do właściwych wniosków.

Metoda translacyjno-gramatyczna – metoda polegająca na analizie gramatycznej i tłumaczeniach.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie