Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół w Liszkach

Liszki 457, 32-060 Liszki
tel. (12) 280-63-55, fax (12) 280-78-34
www:   http://www.zsliszki.ple-mail:   zs.liszki@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4673 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W LISZKACH

Edukacja wczesnoszkolna

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

W tej chwili uczymy się w dwóch budynkach. W budynku znajdującym się w centrum Liszek uczą sie klasy 0 - 3 (edukacja wczesnoszkolna). Natomiast w drugim budynku położonym dalej od centrum uczą się klasy 4 - 6 Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum. Do obwodu naszego Gimnazjum należą następujące miejscowości: Liszki, Kaszów, Piekary, Rączna, Jeziorzany oraz Ściejowice. Ale w murach szkoły uczy się również młodzież z innych miejscowości. Z okien Gimnazjum rozciąga się piękny widok na panoramę Krakowa, klasztor w Tyńcu oraz klasztor w Bielanach.

Nasza szkoła jest miejscem bezpiecznym:
  • posiada dwudzestoczterogodzinny monitoring
  • nauczyciele efektywnie pełnią dyżury na przerwach
  • budynek jest zamknięty dla osób postronnych
  • nie ma przyzwolenia na przemoc

Bardzo ważni są dla nas rodzice i współpraca z nimi, która do tej pory układała się znakomicie. Jako szkoła zawsze możemy liczyć na ich wsparcie, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni.

Ze swej strony szkoła zapewnia młodzieży i jej rodzicom zaangażowany zespół wychowawców oraz profesjonalną pomoc psychologiczno – pedagogiczną na miejscu. O kondycję fizyczną nasi uczniowie dbają podczas zajęć na pełnowymiarowej hali widowiskowo – sportowej, posiadającej pełne zaplecze sportowe. Świetna akustyka hali pozwala na organizowanie różnorakich uroczystości, występów, akademii, balów.

Wokół budynku rozciągają się zielone tereny: boiska do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej. Nie sposób nie pochwalić się prężnie działającym Uczniowskim Klubem Sportowym –„UKS 2010 Liszki”. Profesjonalna opieka trenerska przekłada się na sportowe osiągnięcia naszych uczniów, którzy kilkukrotnie zdobyli mistrzostwo powiatu w piłce nożnej, biegach przełajowych i pływaniu stylem klasycznym. O sukcesach przypomina bogata kolekcja pucharów, medali i dyplomów. Często gościmy u nas szkoły podstawowe z naszej gminy, dla których organizowane są zawody sportowe. Naszą dumą jest zespół taneczny „ESCAPE”, który odnosi coraz większe sukcesy na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

Uczniowie mogą korzystać z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z fotografii, które odbywają się w profesjonalnym studiu fotograficznym. Udział w tych zajęciach wiąże się z częstymi wyjazdami w plenery fotograficzne. Młodzi fotografowie już zdobywają nagrody w konkursach. Kolejną propozycją są cotygodniowe wyjazdy na basen do CE „Radosna Nowina 2000”, z których nasi uczniowie chętnie korzystają.

Nauka to nie tylko sale lekcyjne. Kładziemy spory nacisk na rozwój naszych uczniów poprzez ciekawą ofertę wielodniowych wyjazdów zagranicznych (Francja, Włochy) oraz krajowych (wszystkie regiony Polski). Propagujemy turystykę górską – Tatry, Beskidy, Bieszczady. Młodzież wyjeżdża także na zielone szkoły. Myślimy jednak nie tylko o sobie – nasi wychowankowie bardzo aktywnie działają w ramach szkolnego wolontariatu. Nie liczą swojego czasu, biorąc udział lub organizując różnorakie akcje charytatywne. Przynosi im to niemałą satysfakcję i uwrażliwia na los drugiego człowieka. Oprócz strawy dla ducha uczniowie mogą skorzystać z cateringu – ciepły posiłek w porze obiadowej to ważna rzecz.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie