Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Policealne Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony "BODYGUARD"

ul. Krupnicza 3, 31-123 Kraków
tel. (12) 422-30-68
www:   http://www.edukacjabezgranic.pl
e-mail:   jacekpiwowarski@bodyguard.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4245 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY - OFERUJEMY NAUKĘ NA KIERUNKU


Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony powstała w wyniku potrzeby wykształcenia profesjonalnej kadry kierowniczej firm ochrony oraz dobrze wyszkolonych pracowników ochrony. Jako pierwsza kobieta w całej Polsce Pani Barbara Piwowarska założyła Studium detektywistyczno ochroniarskie „BODYGUARD” w 1994 roku.

Bodyguard został utworzony dzięki ludziom z wieloletnim doświadczeniem w branży służb mundurowych, którzy swoją pasją zarażają swoich uczniów już od 1994 roku. Jedną z tych osób jest wieloletni dyrektor Studium dr Juliusz Piwowarski, który przez kilkanaście lat zajmował się specjalistycznym szkoleniem Kompanii Antyterrorystycznej, jednocześnie studiując dziedziny niezbędne dla rozwoju i podniesienia jakości tzw. „umysłu wojownika” od filozofii, psychologii i logiki, począwszy poprzez typowe i pożyteczne metody związane z wychowaniem fizycznym, aż po techniki i taktykę niezbędną dla efektywnych działań w oddziałach specjalnych.

Misją Szkoły jest edukacja służąca szeroko pojętemu porządkowi i bezpieczeństwu, zarówno w państwowych jak i komercyjnych firmach ochrony , a naczelną dewizą studium jest jednoczesny rozwój ciała i umysłu dla porządku, godności i bezpieczeństwa oraz to, że dobra grupa generuje wybitne jednostki.

Głównym zadaniem Szkoły jest kształcenie słuchaczy w celu przygotowania ich do podjęcia i wykonywania pracy w firmach ochrony, tak na poziomie centralnym, jak i samorządowym oraz stosowania prawa w instytucjach niepublicznych. Szczególne znaczenie w procesie kształcenia będzie miało przygotowanie słuchaczy pod kątem stosowania podstawowych polskich oraz europejskich norm prawa karnego, cywilnego oraz prawa pracy, ochrony osób i mienia, oraz dbałości o rozwój szeroko pojętego porządku i bezpieczeństwa w wymiarze społecznym i indywidualnym.

Przyjęty przez nas efektywny system nauczania jest oparty na prostych, lecz skutecznych systemach szkoleniowych stosowanych w specjalistycznych jednostkach antyterrorystycznych, co przedstawia istotną wartość w niespodziewanych sytuacjach „pola walki.”

Wiedza jest przekazywana przystępny sposób poprzez przedstawianie zdarzeń sytuacyjnych, które są podobne do prawdziwych sytuacji z życia zawodowego naszych wykładowców lub prawdziwych sytuacji oraz omawianie ich w podgrupach, z zastosowaniem wiedzy teoretycznej. Przekazywane przez naszych specjalistów doświadczenie ma istotny wpływ na rozwój naszych uczniów, wysokich co za tym idzie na ich przyszłą karierę zawodową.

Zachowanie wysokich standardów kształcenia jest bardzo istotne w naszym programie nauczania, nawiązujących do unikalnej perfekcjonistycznej metody kazein, czy total quality menagment, które wprowadziliśmy w naszej szkole Policealnej dzięki zapoznaniu się z ich najlepszymi cechami przy tworzeniu Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” w Krakowie.

Kładziemy bardzo duży nacisk na praktyczne zastosowanie nauczanych przez nas przedmiotów. Dzięki temu nasi słuchacze w czasie odbywania praktyk zawodowych wykazują się wysokim profesjonalizmem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie