Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
"Szkoły Expertus - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Expertus, Szkoła Policealna Expertus"

Zespół Szkół EXPERTUS

ul. Perzyńskiego 10, 01-883 Warszawa
tel. (22) 299 40-84
ul. Harcerska 9, 05-091 Ząbki
ul. Modlińska 51 tel. (22) 394 51-71
www:   http://expertus.waw.pl
http://www.expertus.edu.pl
e-mail:   info@expertus.edu.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 19119 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieSZKOŁA POLICEALNA

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
DLA DOROSŁYCH

- nauka trwa 3 lata, (z wyjątkiem
  absolwentów szkół zawodowych - nauka
  trwa 2 lata)

- zajęcia edukacyjne realizowane są według
  podstawy programowej kształcenia
  ogólnego dla szkoły ponadgimnazjalnej

- własne, autorskie programy kształcenia
  przygotowujące naszych absolwentów do
  egzaminów maturalnych i kontynuacji
  nauki na poziomie policealnym i wyższym


KURSY MATURALNE

- kurs półroczny: od listopada do kwietnia,
  w soboty po 90 min. w godz. 9:00-14:00

- kurs miesięczny: w wakacje (sierpień),
  od poniedziałku do piątku codziennie po
  90 min. w godz. 8:00-14:00

- przedmioty: matematyka, j. polski,
  j. angielski

Nasi absolwenci są dobrze przygotowani do dalszej nauki i pracy zawodowej.
Prawie 100% uczniów bez przeszkód zdaje egzaminy zewnętrzne
(matura, kwalifikacje zawodowe itp.)

Szkoły prowadzone są przez firmę EXPERTUS zajmującą się działalnością doradczą, konsultacyjną i edukacyjną z zakresu zastosowań nowoczesnych technologii informatycznych w biznesie.
  • wysoka zdawalność matury i egzaminów zawodowych
  • Możliwość kontynuacji nauki w szkole policealnej i wyższej
  • pełne uprawnienia szkół publicznych
  • bez wpisowego - nauka gratis
  • zaświadczenia do ZUS i MOPS

Misja firmy
Tworzymy sprzyjające warunki uzyskania kwalifikacji zawodowych umożliwiających zatrudnienie i awans na rynkach pracy Unii Europejskiej. Jesteśmy instytucją oświatową. Prowadzimy placówki edukacyjne w Warszawie. Postawiliśmy na nauczanie w dziedzinach najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Wysoki poziom kształcenia gwarantuje starannie wyselekcjonowana kadra dydaktyczna, programy autorskie i nowoczesna baza dydaktyczno - informatyczna. Mamy nadzieję, że również Państwu umożliwimy uzyskanie atrakcyjnego zawodu i zwiększenie szans na rynku pracy Unii Europejskiej.

Polityka jakości
Utrzymujemy jakość usług na poziomie, który nasi klienci będą uznawali za niedostępny w innych placówkach oświatowych. Dbamy o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną obsługę klientów. Doskonalimy usługi poprzez współpracę i zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników.Kładziemy nacisk na zatrudnianie i rozwój wysoko wykwalifikowanej kadry dydaktycznej. Wszyscy pracownicy i klienci są współodpowiedzialni za realizację procesów funkcjonujących w firmie.

   Nauka bezpłatna
Nie ma wpisowego i czesnego!
Bez opłat za zaświadczenia
Nie ma żadnych ukrytych opłat!


Dlaczego warto wybrać Szkoły Expertus?
U nas nauka jest całkowicie bezpłatna!

W naszej szkole pracuje wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska, która z pasję, wysoką kulturą i dużym zaangażowaniem prowadzi zajęcia dla młodzieży i dorosłych, realizując kardynalne założenie, które sobie postawiliśmy: że nauka ma być bezstresowa, a szkoła przyjazna uczniom i słuchaczom.

Działamy w sposób zwirtualizowany, wykorzystując Internet i nowoczesne środki techniczne - tak jak współczesne przedsiębiorstwa. Oferujemy nagrody rzeczowe za osiągnięcia w nauce i wytrwałość, co stymuluje rozwój uczniów oraz wspomaga wysoką jakość kształcenia.

Oferujemy uczniom możliwość korzystania z zaawansowanej infrastruktury informatycznej (serwery z oprogramowaniem) dostępnej przez Internet, nowocześnie wyposażone laboratoria komputerowe oraz nowoczesną platformę e-learningową. Proces kształcenia wspomagają najnowocześniejsze technologie.

"Szkoła przyjazna uczniom" to nasza dewiza - my jesteśmy dla Ciebie, a nie Ty dla nas. Pragniemy być przydatni, pomocni i w dogodny sposób przygotować uczniów do egzaminu maturalnego i kontynuacji nauki. Zatrudniamy sprawdzonych i doświadczonych nauczycieli - przyjaznych dla uczniów...

Dlaczego Liceum EXPERTUS?

Od wielu lat prowadzimy licea ogólnokształcące. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych jest szkołą o dwu lub trzyletnim cyklu kształcenia, w którym zajęcia edukacyjne realizowane są według podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły ponadgimnazjalnej i kończą się egzaminem maturalnym. Realizujemy własne, autorskie programy kształcenia przygotowujące naszych absolwentów do egzaminów maturalnych i kontynuacji nauki na poziomie policealnym i wyższym.

W szkole realizowane są następujące przedmioty: język polski, język angielski, biologia, historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, matematyka, fizyka z astronomią, chemia, geografia, podstawy przedsiębiorczości, technologia informacyjna. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym średnio dwa weekendy w miesiącu.

Licea działają zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty z dnia 7 września 1991 roku i są wpisane do ewidencji szkół niepublicznych prowadzonych przez miasto stołeczne Warszawa.

Dlaczego Szkoła Policealna EXPERTUS?

Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym na tytuł technika. Szkoła działa w systemie zaocznym. Jesteśmy zorientowani na indywidualne podejście do naszych słuchaczy. Po ukończeniu szkoły można przystąpić do Egzaminu Zawodowego i po jego pomyślnym zdaniu uzyskać tytuł zawodowy technika. Oferujemy naukę w bardzo atrakcyjnych (i poszukiwanych przez pracodawców) zawodach. Można rozpocząć naukę bez matury, uzupełnić maturę i podjąć studia na Europejskiej Wyższej Szkole Informatyczno-Ekonomicznej. Jednocześnie ucząc się w szkole policealnej można po jej ukończeniu już po 2-ch latach zdać egzamin i otrzymać dyplom technika.

Nasze specjalizacje i program nauczania są zorientowane na praktyczne przygotowanie absolwenta do wykonywania zawodu. Wiemy jak to zrobić, bo zatrudniamy nie tylko wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, ale również inżynierów praktyków i menedżerów, zatrudnionych w renomowanych przedsiębiorstwach i instytucjach. Pomagamy naszym uczniom, słuchaczom i absolwentom w znalezieniu pracy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie