Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ogólnopolska Szkoła Językowa
"BRITISH SCHOOL"

ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 260-44-44
www:   http://www.britishschool.ple-mail:   dabrowa.gornicza@britishschool.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2339 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oferujemy naukę języka:

- angielskiego
- niemieckiego
- francuskiego
- włoskiego
- hiszpańskiego

"British School" jest, największą w kraju, ogólnopolską szkołą języków obcych. Została założona w 1996 roku w Olsztynie przez Roberta Pieczkowskiego, Macieja Jamiołkowskiego i Annę Sobotę - do dziś sprawujących nadzór nad dynamicznym rozwojem szkoły.

Obecnie aktywnie działa ponad 60 oddziałów British School w całej Polsce, uczących blisko 30 000 studentów. Co roku powstaje średnio 15 nowych szkół językowych pod szyldem British School. Tylko w tym dniu, w którym przeglądasz tę stronę internetową pedagodzy British School przekazali swoją wiedzę ponad 30 000 studentów w całej Polsce.

Dodatkowo gwarantujemy Ci:

Dodatkowe konsultacje z lektorem prowadzącym
Coś nie jest tak jasne jak powinno być? Spróbujmy jeszcze raz, sam na sam z lektorem.

Dodatkowe konwersacje
Nacisk na komunikowanie się zobowiązuje. Konwersacje to zajęcia, na których rozwiązujemy język największym milczkom.

Regularne opinie
Dobrze jest stale śledzić swoje postępy w nauce. Raz w miesiącu prześlemy Państwu pisemną opinię lektora, który zasugeruje, nad czym trzeba szczególnie popracować.

Lekcje video
Ssą doskonałą rozrywką i sposobem na zrozumienie "żywego" języka mówionego. O to przecież chodzi.

Małe grupy
Mała grupa oznacza dobra grupa. Nauka jest przyjemna, a efekty przychodzą szybciej. W British School grupy są 10-12 osobowe. To wystarczy...

Doświadczenie Oxford University Press
Metodycy tego wydawnictwa uchodzą za najlepszych. To oni pomogli nam ustalić program zajęć tak, aby nauka przychodziła łatwo, a efekty były widoczne jak najszybciej.

Kids club, angielski dla dzieci

Poziom KIDS to poziom, na którym 3-6 latkowie odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami.

Rolą nauczyciela jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości oraz przygotowanie lekcji w taki sposób, by mali uczniowie chętnie brali w niej udział i nie zdążyli się zmęczyć. Lekcja, która trwa 60 minut musi być zróżnicowana, składać się z kilku punktów zwrotnych, tak by cały czas podtrzymywać zainteresowanie dzieci. Kursanci, którzy rozpoczynają naukę w wieku 3-6 lat dużo łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomach, a ich nie do końca ukształtowany aparat mowy ułatwia wymowę obco brzmiących dźwięków. Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się słownictwem z różnych zakresów.

Kurs dla GIMNAZJALISTÓW

W przyszłym roku szkolnym gimnazjalistów czeka nowe wyzwanie. Po raz pierwszy w 2009 roku wszyscy uczniowie gimnazjum będą obowiązkowo zdawać egzamin z języka obcego.

BRITISH SCHOOL przygotowało nową ofertę dla uczniów klas gimnazjum. Oferujemy kursy językowe przygotowujący kompleksowo do egzaminu gimnazjalnego 2009.

Kurs prowadzony jest w okresie od października do czerwca dwa razy w tygodniu po 90 minut. Zajęcia prowadzą odpowiednio przygotowany i przeszkolony nauczyciel. Kurs prowadzony jest w oparciu o wymagane standardy egzaminacyjne i ma na celu skuteczne przygotowanie uczniów do pomyślnego zdania egzaminu.

Przyjdź do nas !!!

Atrakcyjna promocja wakacyjna w British School na kurs języka angielskiego w roku szkolnym 2008/2009. Wszyscy słuchacze British School biorą udział w losowaniu nagrody obóz językowy Londyn/Oxford.

Zapraszamy !!! Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 27.

Informacje sekretariat szkoły tel. 32 260 44 44

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie