Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjne Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH

ul. Mszczonowska 6, 01-254 Warszawa
tel. (022) 836-80-89, fax (022) 836-80-81
www:   http://www.etoh.edu.pl
e-mail:   profilaktyka@etoh.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7213 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM ETOH
prowadzi szkolenia z zakresu:

- profilaktyki problemowej oraz przemocy i agresji - dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, pracowników socjalnych
- pomocy psychologicznej dzieciom z rodzin z problemem alkoholowym – dla osób pracujących w świetlicach socjoterapeutycznych, opiekuńczo- wychowawczych, domach dziecka
- szkolenia z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych dla członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych


O nas

Fundacja ETOH prowadzi działalność edukacyjną w zakresie:

  • Organizacji konferencji, seminariów z zakresu profilaktyki problemów alkoholowych, pomocy psychologicznej dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym, specjalistów i profesjonalistów udzielających pomocy rodzinie w kryzysie.
  • Organizacji szkoleń w szczególności dla pracowników świetlic socjoterapeutycznych, nauczycieli, pedagogów, psychologów

W 2000 r. powołana została niepubliczna placówka doskonalenia nauczycieli - Centrum Edukacyjne Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH, która została wpisana do rejestru Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Fundacja prowadzi szeroką, bo o zasięgu ogólnopolskim, działalność szkoleniową w różnym zakresie dla różnych grup zawodowych. Szkolenia w szczególności obejmują zagadnienia profilaktyki w szkole, pracy z dziećmi z rodzin alkoholowych, agresji i przemocy w środowisku szkolnym i rówieśniczym, rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych.

Prawie od początku swego istnienia Fundacja aktywnie uczestniczy w pracach merytorycznych oraz organizacyjnych największego ogólnopolskiego programu profilaktycznego "III Elementarz, czyli Program Siedmiu Kroków". Należy tu również wspomnieć o dużych profesjonalnych programach, jakimi są: Strategia, Szkoła Profilaktyki oraz Kurs Pomocy Socjoterapeutycznej Dzieciom z Rodzin z Problemem Alkoholowym, z których korzystały i korzystają środowiska zawodowe związane z obszarem profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych z całego kraju. Odbiorcami programów szkoleniowych prowadzonych przez Centrum w głównej mierze są nauczyciele, pedagodzy, pracownicy świetlic socjoterapeutycznych, placówek opiekuńczo-wychowawczych, pracownicy samorządowi, członkowie gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, pracownicy socjalni, kuratorzy sądowi, lekarze. Wiele z tych przedsięwzięć szkoleniowo-edukacyjnych współorganizowanych i współrealizowanych jest przez Fundację z jednostkami samorządu terytorialnego różnego szczebla oraz administracją państwową.

Galeria


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie