Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Rolniczych

w Brodnicy

ul. Karbowska 29, 87-300 Brodnica
tel./fax (56) 498-49-01
www:   http://www.zsr.brodnica.prv.ple-mail:   sekretariat@zsr.internetdsl.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 25478 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

TECHNIKUM ROLNICZE

- 4-letnie
- ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu – technik rolnik z wybraną specjalnością, a także umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego

TECHNIKUM ŻYWIENIA I GOSPODARSTWA DOMOWEGO

- 4-letnie
- ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu – technik żywienia i gospodarstwa domowego z wybraną specjalnością, a także umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego
 

LICEUM PROFILOWANE

- kierunek - zarządzanie informacją
- 3-letnie
- kształci w profilach kształcenia ogólnozawodowego, których ukończenie umożliwia uzyskania świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Przygotowuje do dalszego kształcenia specjalistycznego w zakresie technologii informatycznej, zarządzania informacją pochodzącą z różnych dziedzin medialnych

TECHNIKUM OCHRONY ŚRODOWISKA

- 4-letnie
- ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu – technik ochrony środowiska z wybraną specjalnością oraz umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego

TECHNIKUM HOTELARSKIE

- 4-letnie
- ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu – technik hotelarstwa z wybraną specjalnością oraz umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- 3-letnia
- nauka w zawodach: mechanik operator maszyn i pojazdów rolniczych, rolnik, piekarz, cukiernik, rzeźnik-wędliniarz
- kucharz małej gastronomii - 2 lata
- ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu w danym zawodzie

O nas

ATMOSFERA SZKOŁY

Jednym z atutów Zespołu Szkół Rolniczych jest nowy i przestronny budynek. W naszej szkole nigdy nie ma tłoku ani hałasu, co pozytywnie wpływa na atmosferę placówki. Każdy uczeń ma możliwość swobodnego poruszania się po szkole i spokojnej rozmowy z rówieśnikami podczas przerw międzylekcyjnych. Zawsze można u nas liczyć na życzliwą poradę szkolnego pedagoga oraz kompetentnych i przyjaznych wychowawców.

SYSTEM PRACY SZKOŁY

Zajęcia w Zespole Szkół Rolniczych odbywają się w systemie jednozmianowym. To bardzo ważne, ponieważ dużo łatwiej, szybciej i efektywniej przyswaja się wiedzę w godzinach rannych i południowych niż popołudniowych czy nawet wieczornych.

Obowiązują u nas pięciominutowe przerwy, co również ma sporo plusów – np. w ZSR szósta lekcja kończy się o 25 minut szybciej niż w pozostałych szkołach właśnie w wyniku krótkich przerw. Najpóźniej uczniowie kończą u nas lekcje o godzinie 15.45, ale zdarza się to sporadycznie. Do godziny 15.00 najczęściej wszyscy opuszczają szkołę. Przy wyżej wspomnianym systemie pracy uczeń ma możliwość dłuższego odpoczynku między lekcjami.

POŁOŻENIE SZKOŁY/DOJAZD

Zespół Szkół Rolniczych położony jest poza centrum. Usytuowanie szkoły poza miastem jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Po pierwsze dlatego, że uczniowie są bezpieczni. Po drugie - zawsze znajdzie się u nas miejsce parkingowe. Po trzecie – przewoźnicy doskonale dostosowują się do potrzeb swoich klientów i nasi uczniowie są dowożeni bezpośrednio pod szkołę oraz spod niej odbierani.

BAZA NAUKOWA I SPORTOWA

W Zespole Szkół Rolniczych zapewniamy doskonałe warunki nauki. Posiadamy dobrze wyposażone sale lekcyjne oraz pracownie komputerowe z dostępem do Internetu.

Uczymy różnorodnie, nie tylko w szkole, przez co nauka jest ciekawsza, a jej efekty skuteczniejsze. Kładziemy nacisk na wykształcenie zadowolonych z siebie ludzi, którzy poradzą sobie na rynku pracy.

Proponujemy również zajęcia fakultatywne, koła zainteresowań oraz udział w konkursach przedmiotowych i olimpiadach. Mówiąc o Zespole Szkół Rolniczych należy także podkreślić bazę sportową placówki. Posiadamy nową halę ze ścianką wspinaczkową, siłownię oraz boisko ”Orlik”. Istnieje u nas również możliwość nauki sportów walki.

WYPOSAŻENIE SZKOŁY

W naszej szkole ogromnym zainteresowanie młodzieży cieszy się szkolna kawiarenka. Każdy uczeń ma tu możliwość zjedzenia ciepłego posiłku, rozmowy przy stoliku, obejrzenia telewizji czy posłuchania muzyki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie