Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

w Brzezinach

Brzeziny 40a, 86-150 Osie
tel. (52) 332-96-02
www:   http://www.spbrzeziny.edupage.orge-mail:   spbrzeziny40a@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2078 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra nauczycieli
- szeroki wachlarz zajęć dodatkowych
- wysoki poziom zajęć dydaktycznych
- edukacja proekologiczna i prozdrowotna
- ciekawa oferta edukacyjna
- bogata baza dydaktyczna
- pomoc logopedy, pedagoga, pielęgniarki
- cyklicznie organizowane imprezy szkolne
- oddział "0"
- oddział przedszkolny

O nas

Nadrzędnym celem placówki jest wszechstronny rozwój ucznia. Swoje zainteresowania uczniowie mogą poszerzać na zajęciach pozalekcyjnych. Oferta zajęć jest bardzo szeroka, w zależności od zainteresowań uczniów.

Kształcimy na wysokim poziomie, który gwarantuje bardzo dobre przygotowanie uczniów do następnego etapu edukacji oraz życia we współczesnym świecie. Nasi uczniowie od lat odnoszą sukcesy w nauce i sporcie, uczestniczą z powodzeniem w wielu konkursach.

Nasza szkoła od początku swojego istnienia dążyła do wypracowania optymalnych warunków wielostronnego rozwoju osobowości uczniów, stwarzania warunków dla rozwoju zainteresowań i talentów w rozwoju w różnych dziedzin wiedzy oraz umiejętności. Uczniowie uczą się w szkole języków obcych.

Szkoła prowadzi działalność dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą w oparciu o zatwierdzony statut, przepisy prawa oświatowego dla szkół publicznych i inne unormowania prawne organów: prowadzącego i sprawującego nadzór pedagogiczny.

Placówka jest sześcioletnią szkołą podstawową o strukturze organizacyjnej klas I - VI. Po ukończeniu klasy VI, uczniowie realizują dalszą naukę w gimnazjum. Przy szkole prowadzony jest oddział przedszkolny, stanowiący integralną część placówki.

Szkoła swym zasięgiem obejmuje uczniów mieszkających w Brzezinach, Żurze, Wałkowiskach, Grabowej Buchcie, Jaszczu, Nowym Jaszczu, Kwiatkach, wybudowaniu pod Czersk Świecki i Miedznie - wybudowania za torem. Wymienione miejscowości stanowią obwód szkolny.

Wszystkie oddziały posiadają osobne pomieszczenia do prowadzenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych i realizacji programów nauczania oraz ścieżek dydaktycznych z przedmiotów objętych ramowymi planami. Szkoła posiada do dyspozycji 10 pomieszczeń dydaktycznych, zastępczą salkę gimnastyczną, bibliotekę, pracownię informatyczną, szatnię dla dzieci klasy "0", pokój nauczycielski, gabinet dyrektora szkoły i kuchnię szkolną.

Dla dzieci oddziału przedszkolnego i klas najmłodszych przeznaczony jest szkolny ogród zabaw. Wokół budynku szkoły zlokalizowane są boiska do gier sportowych: piłki nożnej, piłki ręcznej i koszykówki. Do szkoły przylega działka, na której zlokalizowany jest ogród dendrologiczny.

Odpowiednie warunki lokalowe, wystarczająca ilość kadry pedagogicznej i uczniów, treści podstawy programowej - są bazą do realizacji zadań w bieżącym roku szkolnym i stanowią wraz z odpowiednimi dokumentami prawnymi oraz zaleceniami władz oświatowych i samorządowych podstawę do realizacji planu rozwoju szkoły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie