Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Jarantowice 143, 87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688-66-49
www:   http://www.jarantowicesp.eu.interia.ple-mail:   jarantowicesp@eu.interia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2235 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- dogodne warunki nauki
- wysoki poziom nauczania
- bezpieczeństwo, opieka, troska
- koła zainteresowań
- miła atmosfera
- pomoc psychologiczno - pedagogiczna
- wyrównanie szans edukacyjnych

Jesteśmy szkołą stwarzającą wszystkim uczniom warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju. Stawiamy na jakość i skuteczność nauczania. Przygotowujemy wychowanka do osiągania dalszych sukcesów edukacyjnych w gimnazjum i sprostaniu wyzwaniom przyszłości. Osiągamy ten cel stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia się. Pomagamy każdemu uczniowi rozwinąć się na miarę swoich możliwości. Nasi absolwenci umieją się uczyć i czerpać z tego radość. Potrafią czytać ze zrozumieniem, poprawnie pisać, rozumować, wykorzystywać wiedzę w praktyce i korzystać z różnych źródeł wiedzy. Przyjmują odpowiedzialność za planowanie, organizowanie oraz ocenianie własnej nauki i zachowania. Oferujemy naszym uczniom wykwalifikowaną kadrę i systematyczne doskonalenie jakości pracy szkoły. Jesteśmy pedagogami życzliwymi, wrażliwymi, sprawiedliwymi, ale konsekwentnymi i wymagającymi. Gwarantujemy dobrą współpracę ze wszystkimi podmiotami szkoły. Naszymi partnerami w działaniu są aktywni rodzice i przyjaciele szkoły. Nasza placówka jest bezpieczna, dobrze wyposażona i gotowa do prowadzenia ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Nasza szkoła jest otwarta na potrzeby lokalnej społeczności i odgrywa rolę centrum kultury w środowisku. Jest szkołą przyjazną, nowatorską i atrakcyjną. Nasz wychowanek kocha swoją Małą Ojczyznę i jest dumny z bycia Polakiem i Europejczykiem. Jest uczciwy, aktywny, twórczy i ciekawy świata.

W naszej szkole uczeń może korzystać z różnorodnych kół przedmiotowych takich jak:
  • matematyczne
  • ekologiczne
  • wokalne
  • humanistyczne
  • sportowe
Jesteśmy społecznością nauczycieli, uczniów i rodziców, stawiającą sobie wysokie wymagania dydaktyczno - wychowawcze. Dążymy do harmonijnego i wszechstronnego rozwoju ucznia. Jesteśmy szkołą z klasą, która dobrze uczy każdego ucznia, ocenia go sprawiedliwie, uczy myśleć i rozumieć świat. Rozwija społecznie, pomaga uwierzyć w siebie i przygotowuje do przyszłości. Nasz absolwent jest przygotowany do osiągania sukcesów w gimnazjum. Potrafi nie tylko uczyć się, ale i czerpać z tego radość. Wykorzystuje w pełni swoje możliwości i umiejętności. Jest uczciwy, kulturalny, kreatywny i twórczy. Nasi wychowankowie znają i przestrzegają normy społeczne. Są odpowiedzialni za zdrowie własne i innych. Nie ulegają żadnym nałogom. Celem naszej pracy jest wspieranie powszechnie akceptowanych wartości takich jak: prawda, uczciwość, odpowiedzialność, skuteczność, kreatywność, zaufanie, bezpieczeństwo, miłość, mądrość, skuteczne uczenie się. Chcemy, aby nasi uczniowie uczyli się w bezpiecznej, nowocześnie wyposażonej i przyjaznej szkole. Pielęgnujemy tradycje szkolne i szanujemy dziedzictwo kulturowe w regionie. Pragniemy, by nasz wychowanek był wzorowym dzieckiem, Polakiem i Europejczykiem.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie