Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa

Bieżyce 50, 66-620 Gubin
tel. (68) 359-43-21
www:   http://www.sp-biezyce.edupage.org
e-mail:   sp.biezyce@interia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2414 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEŻYCACH

- oddział przedszkolny
- "zerówka"
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- zajęcia dodatkowe
- tradycje i zwyczaje
- sukcesy uczniów

O szkole

Jesteśmy wiejską szkołą znajdującą się na terenie gminy Gubin w województwie lubuskim. Atrakcyjne położenie w pobliżu lasu i z dala od drogi szybkiego ruchu sprawia, że miło można spędzać tutaj czas nawet po lekcjach. Nasza placówka składa się z oddziałów szkolnych, oddziału zerowego oraz oddziału przedszkolnego.

Nasza szkoła nie zawsze wyglądała tak jak obecnie. Jej początki, podobnie jak początki wielu innych szkół, były trudne. W 1946 r., bo wtedy to szkoła rozpoczęła działalność, brakowało wszystkiego. Nie było odpowiedniego budynku, pomieszczeń klasowych, przyborów szkolnych, zeszytów, podręczników, a przede wszystkim nauczycieli. Wiele lat determinacji naszych poprzedników pozwoliło jednak stworzyć wspaniałą szkołę, na jaką zasługują wszyscy nasi uczniowie.

Działalność szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieżycach jest dziś placówką przyjazną uczniom, dobrze wyposażoną, dysponującą świetnie zagospodarowanym terenem. Uczą w niej dobrze wykształceni i otwarci na problemy dzieci nauczyciele.

Dyrektor naszej szkoły zawsze dążył i nadal dąży do ciągłego udoskonalania, upiększania jej, aby przez to zapewnić wszystkim komfort pracy i nauki. W ostatnich latach udało się przeprowadzić w naszej szkole wiele inwestycji, jak np.: elewacja budynku, wybudowanie ekologicznej oczyszczalni ścieków, wymiana okien, remont centralnego ogrzewania i wymiana grzejników. Zakupiono też nowoczesny sprzęt poligraficzny i pomoce dydaktyczne, w tym wyposażenie pracowni komputerowej, a nasza szkolna biblioteka systematycznie wzbogaca się o ciekawe i wartościowe książki.

Uczniowskie aktywności

Nasi wychowankowie chętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach, pomagają podczas organizacji różnego rodzaju wydarzeń okolicznościowych. Sukcesy, jakie odnoszą nasi uczniowie w różnych konkursach, zawodach, olimpiadach, są dla nas wszystkich powodem do dumy i dowodem na to, że nasza praca i dążenie do zapewnienia dzieciom optymalnych warunków do nauki nie idą na marne.

W naszej szkoły mamy swoje tradycje i zwyczaje. Cyklicznie odbywają się konkursy „Biesiada Wiedzy”. Uczniowie klas IV-VI walczą o puchar, odpowiadając na pytania z podstawowej wiedzy humanistycznej i przyrodniczo-matematycznej. Rywalizacja wzbudza zawsze wiele emocji. Celem konkursu jest utrwalanie podstawowych umiejętności w niekonwencjonalny sposób w myśl zasady „uczyć – bawiąc”.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie