Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Jana Kilińskiego

ul. Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
tel./fax (68) 383-52-43
www:   http://www.sp2krosnoodrz.pl
e-mail:   sp2@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6769 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO

- przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- wysoki poziom kształcenia
- bogata oferta dydaktyczna
- nowoczesne metody nauczania
- ścieżki edukacyjne
- języki obce od najmłodszych lat
- wspaniały kompleks sportowy

O szkole

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.

Seneka Młodszy

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych.

W naszym działaniu kierujemy się szczegółowo wytyczonymi celami, aby jak najlepiej spełniać swą misję. Zapewniamy uczniom zdobywanie rzetelnej wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania. Przygotowujemy do nauki na dalszym etapie kształcenia, rozwijamy zdolności poznawcze, zainteresowania i uzdolnienia naszych dzieci.

Wdrażamy dzieci do samodzielności i odpowiedzialności, dbamy o kształtowanie w nich postaw patriotycznych i poczucia przynależności do społeczności lokalnej. Zapewniamy również pomoc psychologiczno – pedagogiczną poprzez organizację zajęć wyrównawczych i innych form pomocy, adekwatnych dla każdego ucznia indywidualnie.

Działalność szkoły

Nasza placówka prowadzi kształcenie zintegrowane w klasach I-III oraz bloki przedmiotowe w klasach IV-VI. Działamy według wytyczonych ścieżek edukacyjnych: prozdrowotna, regionalna, ekologiczna, czytelnicza i medialna, patriotyczna. W trosce o wszechstronny rozwój dzieci, motywujemy ich do podejmowania wszelkiego rodzaju aktywności pozalekcyjnych, prowadząc koła zainteresowań i koła przedmiotowe, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, artystyczne, logopedyczne oraz sportowe. W naszej szkole nauczamy języków obcych już od najmłodszych lat.

W naszej placówce działają organizacje i kluby, do których aż chce się należeć! Szkolne koło PTTK organizuje między innymi atrakcyjne rodzinne zawody sportowo-turystyczne "Z mamą i tatą na wesoło". Mamy grupę artystów o sympatycznej nazwie "Klub Prawie Teatralny" oraz "Klub Karate Kontra". Uczniowie redaguję gazetkę "Z ławki szkolnej". W naszej szkole organizując różne wydarzenia, wycieczki i festyny, stwarzamy naszym uczniom możliwość poznawania regionu i kraju.

Sukcesy uczniów

Nasi wychowankowie chętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach. Biorą udział w konkursach i zawodachprzedmiotowych różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynoszące dumę szkole i rodzicom. Wiele uwagi poświęcamy zdrowemu rozwojowi fizycznemu naszych podopiecznych, co jest możliwe dzięki pięknemu kompleksowi sportowemu na terenie naszej placówki. Dlatego również w rozgrywkach sportowych nasza szkoła szczyci się wieloma osiągnięciami. Nasze dzieci angażują się też chętnie w różnego rodzaju akcje pomocy i wolontariatu

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie