Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa

Wielisławice 1, 66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. (95) 763-21-71
www:   http://www.pspwielislawice.ple-mail:   spwielislawice@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4324 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELISŁAWICACH

- wykwalifikowana kadra
- zajęcia teatralne
- pracownia komputerowa
- stale ulepszana infrastruktura
- biblioteka, świetlica
- sala gimnastyczna i boisko

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielisławicach to niewielka placówka oświatowo-edukacyjna, do której oprócz miejscowych dzieci uczęszczają mieszkańcy kilku pobliskich wsi: Bronowic, Wilanowa oraz Puszczykowa.

Nowoczesne warunki

Szkoła posiada dobrą infrastrukturę, która jest stale modernizowana. Oferujemy naszym podopiecznym naukę w kilku salach lekcyjnych, w tym oddanej do użytku pracowni komputerowej. Dodatkowo nasi uczniowie swój czas wolny mogą rozdysponować przez wyjście do szkolnej biblioteki, w której na pewno znajdą interesujące pozycje lub świetlicę. Opiekę nad pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra nauczycielska. Zajęcia wychowania fizycznego przeprowadzane są na sali gimnastycznej oraz na przyszkolnym boisku.

Zdrowy tryb życia

Nasza instytucja promuje ideę zdrowego trybu życia. Uczniowie przynajmniej dwa razy w roku szkolnym wyjeżdżają na basen do Gorzowa Wielkopolskiego, uczestniczą w zorganizowanych wycieczkach pieszych i rowerowych. Aktywnie biorą udział w realizowanym na terenie szkoły Programie Edukacji Prozdrowotnej pod hasłem ,,Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”.

Aktywne spędzanie czasu wolnego od zajęć

Aby przyciągnąć dzieci w czasie wolnym od zajęć szkolnych organizujemy różnego rodzaju zajęcia. W czasie ferii zimowych wszyscy wykazać się zarówno swoimi umiejętnościami w trakcie organizowanych zawodów sportowych jak również plastycznych, tanecznych czy muzycznych.
Staramy się również aby dzieci łączyły poznawały nasz kraj poprzez aranżowanie wycieczek. Razem zwiedziliśmy już m.in. Zakopane, Oświęcim, Poznań oraz miejscowości położone wzdłuż Morza Bałtyckiego.

Z kulturą na Ty

W naszej szkole działa już od kilku lat i odnosząca sukcesy w tym zakresie grupa teatralna "Psotki i Śmieszki". Daje to naszym podopiecznym okazję do pochwalenia się swoimi umiejętnościami aktorskimi.
Ich umiejętności sprawdzane są podczas odbywającego raz do roku przeglądu teatrzyków dziecięcych. Na poziomie wojewódzkim zostali wyróżnieni zarówno indywidualnie jak i grupowo. W nagrodę zaproszono grupę do teatru w Gorzowie, gdzie mogli poznać prawdziwych aktorów teatralnych oraz zobaczyć jak wygląda ich praca.

Honorowanie najlepszych uczniów

Uczniowie posiadający dużą wiedzę, uczestniczą w różnych turniejach wiedzy. Są one organizowane zarówno przez naszą placówkę jak i inne instytucje działające na terenie gminy i powiatu. Wszyscy laureaci tych konkursów oprócz indywidualnych nagród są wyróżniani w szkolnej gazetce pod hasłem "Dzieciaki z klasą".

Drużyna Harcerska

Drużyna harcerska o nazwie "Kamyki" istnieje od kilku lat. Ich ulubionym zajęciem jest wędrowanie. Aby urozmaicić zajęcia harcerskiej planowaliśmy różnego rodzaju wycieczki, rajdy oraz biwaki. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach, gdyż dzięki temu mogą rozwijać swoje zdolności.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie