Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zakład Doskonalenia Zawodowego

w Zielonej Górze

Os. Łużyckie 39, 66-200 Świebodzin
tel./fax (68) 382-84-32
www:   http://www.zdz.zgora.ple-mail:   okzswieb@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5284 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA

- prowadzimy nabór na kierunki: technik masażysta (2 lata), opiekun medyczny (1 rok)
- poradnictwo zawodowe

KURSY

- proponujemy kursy z zakresu administracji, języków obcych, pedagogiki, ekonomii, finansów, energetyki, pedagogiki zarządzania, transportu, bhp, budownictwa, obróbki metali, spawania, energetyki oraz wiele innych na życzenie zleceniodawcy

SZKOLENIA

- proponujemy szkolenia z zakresu: administracji, energetyki, handlu i gastronomii, komputerowe, bhp, transportu i motoryzacji

O nas


Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze jest stowarzyszeniem oświatowym i naukowo-technicznym, który realizuje ogólnokrajowy program edukacji w zakresie oświaty, wychowania, kształcenia i dokształcania. Istotą działania ZDZ w Zielonej Górze jest uzyskanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów z jakości świadczonych usług przy jednoczesnej stałej ich optymalizacji. Cel ten staramy się osiągnąć wspierając klientów w zdobywaniu przez nich wiedzy i kwalifikacji, służymy naszym doświadczeniem, kompetencjami i życzliwością.

Zakład dysponuje siecią terenowych placówek, obejmujących zasięgiem swojego działania cały obszar południowej części województwa lubuskiego. Własna baza lokalowa zapewnia odpowiednie warunki do pobierania nauki w szkołach, na kursach, seminariach oraz do korzystania z innych usług Zakładu.

ZDZ w Zielonej Górze oferuje możliwość uzyskania wykształcenia już od poziomu szkoły podstawowej - w 2007 została utworzona Szkoła Podstawowa imienia Edmunda Bojanowskiego w Lubsku, poprzez gimnazjum, zasadniczą szkołę zawodową, technikum, licea ogólnokształcące, policealne szkoły zawodowe, aż po Łużycką Wyższą Szkołę Humanistyczną im. Jana Benedykta Solfy w Żarach.

Najważniejszymi atutami ZDZ w Zielonej Górze są zarówno doświadczona kadra wykładowców i organizatorów, umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na zmieniające się potrzeby usług oświatowych, odwaga w podejmowaniu nowatorskich form kształcenia, jak również ciągle rozwijająca się i modernizowana baza dydaktyczna.

Osoby bezrobotne lub poszukujące pracy korzystają z posiadanego przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze szerokiego wachlarza propozycji tj. ofert pracy, szkoleń przekwalifikujących i doskonalących, doradztwa zawodowego i psychologicznego. W ramach poradnictwa zawodowego prowadzone są działania z zakresu poradnictwa indywidualnego, grupowego oraz spotkań dotyczących informacji zawodowej.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze zatrudnia doradców zawodowych, których zadaniem jest wsparcie w rozwoju zawodowych tych osób, które z różnych powodów myślą o zmianie pracy, przekwalifikowaniu się lub poszerzeniu swojego zawodowego potencjału. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze jest członkiem Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, członkiem Krajowej Izby Gospodarczo–Rehabilitacyjnej, Członkiem Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej, członkiem założycielem Polskiej Izby Spawalniczej. Ponadto, uczestniczymy w realizowaniu europejskich projektów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie