Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

ul. Akacjowa 1, 66-007 Niwiska
tel./fax (68) 321-19-91
www:   http://www.nowogrodbobrz.pl/sp-niwiska
e-mail:   szkola_niwiska@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4814 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA w Niwiskach

- wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna
- wysoki poziom nauczania
- nauka dwóch języków (anielskiego, niemieckiego)
- przyjazna atmosfera
- pracownia komputerowa
- biblioteka, świetlica, stołówka

Dajemy uczniom różnorodną ofertę edukacyjną, zapewniając dobre wykształcenie. Wspomagamy wszechstronny rozwój ucznia, zgodnie z osobistymi potrzebami i możliwościami. Proponujemy humanistyczny system wartości, oparty na chrześcijańskich postawach. Zapewniamy uczniom dobre, bezpieczne i przyjazne warunki do nauki. Dobrze przygotowujemy ucznia do życia społecznego w rodzinie, środowisku lokalnym i Ojczyźnie.

Partnerskie szkoły

Nasza szkoła współpracuje z partnerskimi szkołami Förderschule i Jenaplanschule z Lübbenau. W wyniku tej współpracy organizujemy sztuki teatralne, realizujemy projekt leśno – przyrodniczo – ekologiczny i odwiedzamy się w swoich rodzimych placówkach oświatowych,jednak najważniejszym elementem integracji jest wspólne spędzanie wolnego czasu po południu. Spotkania zaowocowały wymianą adresów, nawiązaniem nowych kontaktów, przyjaźni i zaproszeniem do dalszej współpracy.

Projekty edukacyjne

  • "Tu są moje korzenie - hostoria naszego regionu" - to Projekt realizowany w czasie ferii zimowych, na których dzieci uczestniczyły w zajęciach plastyczno - technicznych, sportowych wycieczkach edukacyjnych , a także w zajęciach rekreacyjnych takich jak: wyjazd na basen, na lodowisko i do kina
  • "Lubuska Szkoła Równych Szans" - program w ramach projektu ukierunkowany jest na wyrównywanie szans edukacyjnych naszych uczniów oraz rozwijanie ich aspiracji edukacyjnych, społecznych i kulturalnych. Działania programowe koncentrować się będą na pomocy uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uczniom wykazującym problemy w nauce. Program umożliwi również uczniom zdolnym zdobywanie dodatkowej wiedzy i rozwijanie ich zainteresowań i zdolności. Pobudzi ich inspiracje edukacyjne,rozwinie umiejętności kluczowe w kołach przedmiotowych i zainteresowań. Uczniowie nasi zostaną objęci fachową opieką ze strony nauczycieli i zatrudnionych logopedów i terapeutów. W ramach projektu szkoła prowadzi zajęcia z języka niemieckiego, języka angielskiego,informatyki, kółko matematyczne, kółko historyczne.

Teatr

Edukacja teatralna ma przygotować dzieci do właściwego odbioru sztuki przez rozwijanie wrażliwości na piękno języka, ukazywanie pozawerbalnych środków ekspresji, przeżywanie razem z bohaterami ich przygód. Istotę teatru, jego wartości dla społeczeństwa dziecko rozumie wówczas, gdy samo znajdzie się po „drugiej stronie” jako aktor. Przygotowanie inscenizacji wymaga twórczego zaangażowania wszystkich dzieci. Każdy może zgłosić swój pomysł lub pomóc w przygotowaniach. Umożliwia to zapewnienie każdemu dziecku poczucie sukcesu, ośmielenie i aktywizowanie. W czasie przygotowania przedstawienia dzieci zaspakajają potrzebę ruchu, uczą się współpracować w grupie, oceniać siebie i kolegów. Bogacą i uaktywniają język, uczą się mówić wyraziście, z właściwą intonacją, ćwiczą pamięć, rozbudzają swoją aktywność twórczą.

Nasi uczniowie z powodzeniem biorą udział w konkursach przedmiotowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, osiągając wysokie lokaty, a to dzięki wiedzy poszerzonej dzięki różnorodnym kołom zainteresowań:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie