Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczne Gimnazjum

im. Króla Bolesława Chrobrego

ul. 9 Maja 6, 66-015 Przylep
tel./fax (68) 321-36-44
www:   http://www.gimnazjum.przylep.edu.pl
e-mail:   sekretariatpg@poczta.onet.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3845 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM W PRZYLEPIE

- język angielski oraz niemiecki
- ciekawe wycieczki szkolne
- współpraca z zagranicznymi partnerami
- liczne zajęcia pozalekcyjne
- udział w imprezach środowiskowych
- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- "Szkoła Marzeń"

W naszej szkole pracują nauczyciele dyplomowani, mianowani i kontraktowi. Zatrudniony jest pedagog szkolny, który jest do dyspozycji uczniów.

W godzinach funkcjonowania szkoły dostępna jest dla uczniów i nauczycieli biblioteka publiczna, która na bieżąco stara się uzupełniać księgozbiór.

Dowożeni uczniowie korzystają ze świetlicy szkolnej, gdzie przebywają przed i po zajęciach lekcyjnych. Świetlica szkolna jest także miejscem wielu imprez, w których uczestniczy cała społeczność gimnazjalna.


Młodzież ma możliwość korzystania z różnorodnej gamy zajęć pozalekcyjnych. Działają kółka przedmiotowe, językowe, sportowe. W szkole istnieje również zespół wokalno - muzyczny oraz kabaret.

W gimnazjum organizowane są interesujące imprezy, które przyciągają uwagę wielu uczniów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się obchody Światowego Dnia Walki z AIDS, Gminny Konkurs Ekologiczny, Sportowa Liga Gimnazjalna.

Uczniowie pasjonujący się podróżami mają możliwość uczestniczenia w wielu wycieczkach organizowanych przez nauczycieli. Dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami, gimnazjaliści odwiedzają między innymi: Niemcy, gdzie zwiedzają Alpy, wybrzeże Bałtyku, pogranicze polsko - niemieckie oraz Danię, w której poznają faunę i florę tego kraju.

Szkoła na stałe współpracuje z Międzyszkolnym Centrum Edukacji i Informacji Europejskiej, uczestnicząc w różnych projektach i debatach związanych z funkcjonowaniem Unii Europejskiej. Na tym gruncie został także stworzony projekt „Szkoła Marzeń”- najpoważniejsze zadanie edukacyjne finansowane przez wspólnotę europejską.


Od początku istnienia placówki realizowana jest innowacja pedagogiczna w postaci lekcji Kształcenia Obywatelskiego w Szkole Samorządowej. Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi i uwieńczone coroczną wizytą w Sejmie i w Sejmie RP.

Od momentu powstania szkoły bardzo dobrze układa się współpraca ze środowiskiem lokalnym między innymi: OSP Przylep, OSP Zawada, Klubem Piłkarskim z Przylepu, Radą Sołecką z Przylepu i Zawady. Uczniowie aktywnie włączają się do udziału w imprezach środowiskowych. Szkoła jest organizatorem corocznego festynu rodzinnego, który zbliża placówkę z mieszkańcami Przylepu.

Pamiętając o starożytnych przysłowiach „Verba docent exempla tra hunt” ("Słowa uczą, przykłady pociągają") oraz „Non scholae, sed vitea discimus” ("Uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia") wszyscy nauczyciele są doskonałymi przewodnikami dla gimnazjalistów, ucząc ich i pomagając im rozwiązywać problemy oraz starają się przygotować ich do odpowiedzialnego dorosłego życia.


Zapraszamy do nas!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie