Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. Stanisława Staszica

Osowa Sień 45 F, 67-400 Wschowa
tel./fax (65) 540-61-89
www:   http://www.sposowa.wschowa.com.pl
e-mail:   sposowa@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3967 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W OSOWEJ SIENI

- przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- wykwalifikowana kadra
- tradycje współpracy ze środowiskiem lokalnym
- pedagog i logopeda
- Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej
- różnorodne zajęcia dodatkowe
- projekty edukacyjne

O szkole

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osowej Sieni.

Nasza placówka jest szkołą publiczną. Organem prowadzącym jest Gmina Wschowa, a nadzór pedagogiczny sprawuje Lubuski Kurator Oświaty. Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych.

Działalność szkoły

Szkoła stara się kontynuować tradycje współpracy z środowiskiem lokalnym i wychowania estetycznego, a równocześnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom dzieci. Nauczyciele angażują się w działalność pozalekcyjną, prowadząc koła zainteresowań:
  • artystyczne,
  • recytatorskie,
  • przyrodnicze,
  • polonistyczne,
  • matematyczne,
  • informatyczne,
  • języka angielskiego,
  • żywego słowa,
  • sportowe.
Wiele uwagi poświęca się również dzieciom z trudnościami w nauce, które uczęszczają na dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz korzystają z pomocy pedagoga szkolnego i logopedy. Od roku 2009 Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni ma swoją stronę w Internecie. W naszej placówce prężnie działa Samorząd Uczniowski. Uczniowie mają też możliwość korzystania z zasobów księgozbioru bibliotecznego i Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej.

W czytelni znajduje się księgozbiór podręczny z którego mogą korzystać wszyscy zainteresowani w godzinach otwarcia biblioteki. W wypożyczalni znajduje się wiele działów tematycznych, biblioteka wyposażona jest też w lektury szkolne przeznaczone dla szkoły podstawowej. Każdego roku biblioteka zakupuje nowe lektury zgodnie z kanonem lektur. Biblioteka współpracuje z księgarnią i hurtownią. Poprzez przeprowadzanie kiermaszów oraz zakup książek z różnych działów systematycznie wzbogaca ofertę czytelniczą. Przy bibliotece działa aktyw biblioteczny, oraz kółko biblioteczne.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w kolejnej już edycji projektu "Lubuska Szkoła Równych Szans". Liderem projektu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Regionalny w Zielonej Górze. Partnerem w projekcie jest 21 szkół z województwa lubuskiego. Realizacja projektu ma na celu wdrożenie w szkołach programów rozwojowych ukierunkowanych na podwyższenie jakości usług edukacyjnych, a tym samym wyrównanie szans edukacyjnych uczniów, w szczególności z terenów wiejskich i małomiasteczkowych.

Aktywności dodatkowe

Staramy się w sposób ciekawy i interesujący organizować czas wolny uczniom szkoły. Zapewniając dzieciom uczestnictwo w wycieczkach i festynach, stwarzamy im możliwość poznawania regionu i kraju. Organizujemy też różnego rodzaju okazjonalne wydarzenia i obchody, w czym chętnie pomagają nam nasi wychowankowie. Nasi wychowankowie są ambitni i sami chętnie podejmują rożne inicjatywy. Biorą udział w konkursach i zawodach różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynoszące dumę szkole i rodzicom.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie