Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Anglojęzyczne PROMAR Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR

ul. Bohaterów 12, 35-112 Rzeszów
tel. (17) 860-15-15, fax (17) 853-09-97
www:   http://www.promar.edu.pl
e-mail:   promar@promar.edu.pl
przedszkole@promar.edu.pl
szkola.podstawowa@promar.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4222 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Przedszkole Anglojęzyczne PROMAR

- języka angielskiego - tylko i wyłącznie
  używamy przez cały czas pobytu dziecka
  w przedszkolu

- dziecko używa języka angielskiego do
  komunikacji przy wszystkich
  czynnościach: gdy się bawi, uczy, je,
  korzysta z toalety, myje rączki, tańczy,
  maluje, przebiera, idzie na spacer…
  po prostu non-stop

- codzienna opieka native speaker`a

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR

- zwiększona liczba godzin j. angielskiego
- drugi język obcy to j. hiszpański
- bogata oferta zajęć pozalekcyjnych
- opieka w świetlicy
- klasy maksymalnie 14-osobowe
- na życzenie rodziców zapewniamy dowóz
  dzieci do szkoły

Przedszkole Anglojęzyczne PROMAR


W Przedszkolu Anglojęzycznym Promar wykorzystujemy najlepszy okres życia dzieci, aby w sposób naturalny rozwinęły się językowo. Stworzyliśmy idealne środowisko nie tylko do nauki języka angielskiego, ale przede wszystkim do wszechstronnego rozwoju. Szczegółowo zaplanowaliśmy każdy element programu.

Dzieckiem codziennie opiekuje się native speaker (5 godzin) i nauczyciele wychowania przedszkolnego z biegłą znajomością języka angielskiego (11 godzin). Dzięki temu dziecko, które ukończy Przedszkole Anglojęzyczne PROMAR, będzie mówiło po angielsku biegle.
Zapraszamy dzieci od 2,5 roku do Przedszkola Anglojęzycznego Promar prowadzonego w systemie całorocznym (12 miesięcznym).

Czesne obejmuje
 • opiekę przedszkolną od 7.00 do 18.00
 • zajęcia adaptacyjne
 • ubezpieczenie
 • materiały i pomoce naukowe potrzebne do realizacji programu
 • diagnozę logopedyczną oraz diagnozę stomatologiczną połączoną z wizytą adaptacyjną
 • wycieczki do księgarni, bibliotek, teatru, filharmonii, radia, muzeów
 • zajęcia dodatkowe oferowane w danym roku
 • wycieczki i zwiedzanie regionalnych atrakcji turystycznych
 • członkostwo w klubie książki Czytamy Oryginały prowadzonym przy Mediotece Promaru, gdzie można wypożyczyć książeczki dla dzieci i lektury dla dorosłych w języku angielskim

Oprócz poznawania języka w naszym przedszkolu dziecko rozwija się także pod względem poznawczo-naukowym (wizyty wykładowców Politechniki rzeszowskiej), artystyczno-kulturalny (rysunek, rzeźba, rękodzieło artystyczne), ruchowo, emocjonalnie i społecznie.

Przedszkole mieści się w budynku Promaru przy ul. Bohaterów 12 w Rzeszowie. Przedszkole jest wyodrębnione od reszty budynku i posiada osobne wejście. Zajęcia odbywają się w przestronnej sali wyposażonej w nowoczesne multimedia.

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR

Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa PROMAR funkcjonuje od 1 września 2013 roku. W dniu 28 września 2012 r. szkoła została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Prezydenta Miasta Rzeszowa pod numerem 18/2012.

Decyzją z dnia 28 września 2012 r. Nr ED.4423.6.2012 Prezydent Miasta Rzeszowa nadał Dwujęzycznej Szkole Podstawowej Promar uprawnienia szkoły publicznej. Program nauczania obejmuje zwiększoną liczbę godzin języka angielskiego tj. 5 godzin w tygodniu w klasie I, 6 godzin w tygodniu w klasie II i 7 godzin w tygodniu w klasie III, prowadzonych przez polskich lektorów i native speakerów. Drugiego języka obcego, hiszpańskiego, uczymy już od klasy I, w formie zajęć dodatkowych, 2 godziny tygodniowo.

Na rok szkolny 2015/2016 prowadzimy nabór do klas I-III oraz do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego, tzw. zerówki. Rekrutacja do klas I-III oraz do zerówki na rok szkolny 2015/2016 rozpoczęła się w styczniu 2015 r. Zapraszamy!
.
Język angielski jako język wykładowy<
W naszej szkole realizowana jest podstawa programowa MEN (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół, Dz. U. Nr 4 poz. 17.)

W klasach I do III odpowiednio przygotowani nauczyciele wprowadzają wybrane elementy zajęć zintegrowanych w języku angielskim (słownictwo, polecenia, projekty). W klasach IV do VI wybrane przedmioty z podstawy programowej są nauczane w języku angielskim lub w języku polskim i angielskim.

Opiekę metodyczną i merytoryczną w zakresie nauczania języków obcych nad Dwujęzyczną Niepubliczną Szkołą Podstawową PROMAR sprawuje Szkoła Języków i Zarządzania Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych PROMAR-International, posiadająca ponad 22 lata doświadczenia w nauczaniu języków obcych.

Przedmioty nauczane w języku angielskim w klasach I - III:
 • elementy edukacji wczesnoszkolnej
 • informatyka
 • plastyka
 • wychowanie fizyczne
 • muzyka
 • tematyczne zajęcia dodatkowe (np. Science Club, Creative Hands and Minds, Dance Classes, Cookery Club, zajęcia z przedsiębiorczości)

Ponadto podczas godzinnej przerwy rekreacyjnej dzieci będą swobodnie rozmawiać, głównie w języku angielskim.

Uczniowie Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej PROMAR są przygotowywani do zdobywania prestiżowych certyfikatów znajomości języka angielskiego Young Learners English Tests wydawanych przez University of Cambridge. Po ukończeniu II klasy szkoły podstawowej dzieci mogą przystąpić do egzaminu na poziomie Starters, po ukończeniu IV klasy do egzaminu na poziomie Movers, a po VI klasie do egzaminu na poziomie Flyers.

Sprawdź co oferujemy w ramach czesnego - kliknij tutaj!


Misją szkoły jest wychowanie i wykształcenie obywateli świata – bez problemu uczących się i biegle komunikujących się w języku angielskim oraz swobodnie władających drugim językiem obcym, którzy są gotowi do kontynuacji nauki za granicą, a w przyszłości do podjęcia współpracy z osobami z różnych krajów i kultur.

W naszej Szkole stosujemy nauczanie projektowe, wspomagane najnowszą technologią, które uczy dzieci samodzielnego rozwiązywania problemów, oraz efektywnej pracy w grupie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie