Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Ks. J. Bielawskiego 1, 36-200 Brzozów
tel./fax (13) 434-18-71, tel. kom. 692-445-005

www:   http://www.zdz.rzeszow.pl
e-mail:   brzozow@zdz.rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4501 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkolenia:

- BHP
- Budowlane
- Energetyczne
- Informatyczne
- Bukieciarstwo
- Z zakrsu technik ochrony środowiska
- Sprzedaż

O nas

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie to największa organizacja szkoląca województwa podkarpackiego. Od 1946 roku nieprzerwanie pełnimy rolę wiodącego uczestnika procesu kształcenia kadr pracowniczych południowo-wschodniej Polski.

Naszym atutem jest sieć 22 placówek terenowych, rozmieszczonych równomiernie na obszarze całego województwa, a także w Brzozowie. Dzięki temu Zakład może się pochwalić blisko 18 tysiącami absolwentów rocznie, kształconymi na ok. 800 kursach.

Na nasze zajęcia można zapisać się przez Internet!

Oferta

BHP
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych - szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami - szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych - szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
Energetyczne
 • Palacz C.O. - zajęcia teoretyczne prowadzone są w Ośrodku Kształcenia Zawodowego, natomiast zajęcia praktyczne na kotłowniach zakładów pracy wyposażonych w różne typy kotłów, ogrzewane paliwem stałym, ciekłym i gazowym. Kurs kończy się egzaminem kwalifikacyjnym przeprowadzonym przez komisję egzaminacyjną w celu uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego.
Budowlane
 • Glazurnik - zajęcia praktyczne umożliwiają słuchaczom dostęp do odpowiedniego frontu robót oraz zapewniają bezpieczeństwo i higienę pracy. Istnieje możliwość dostosowania ilości godzin szkoleniowych do zapotrzebowania słuchaczy (dodanie modułu szkoleniowego lub ujęcie) w zależności od wykształcenia.
Informatyczne
 • Podstawy obsługi komputera - zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach popołudniowych. Szczegóły do uzgodnienia na pierwszym spotkaniu.
Inne
 • Bukieciarstwo - zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Ośrodku Kształcenia Zawodowego. Istnieje możliwość ustalenia terminu i godzin realizacji szkolenia oraz poszerzenia tematyki o florystykę.
 • Kurs przygotowujący do egzaminów eksternistycznych z zakresu szkoły średniej - zajęcia praktyczne odbywają sie w Ośrodku w piątki i soboty w godzinach od 1400 - 1830 i niedzielę w godzinach od 800 - 1230 Należność za semestr można regulować w miesięcznych ratach.
Ogólne
 • Kierowca wózków jezdniowych z nepędem silnikowym - warunkiem przyjęcia na szkolenie jest ukończone 18 lat i świadectwo lekarskie o przydatności do zawodu. Kurs kończy się dwuetapowym egzaminem z części praktycznej i teoretycznej- test. Słuchacze otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia zgodnie ze wzorem zawartym w rozporządzeniu MEN z dnia 03.02.2006r. (Dz.U. Nr 31 poz.216).
Sprzedaż
 • Obsługa kas fiskalnych - szkolenie jedno lub dwudniowe, do uzgodnienia. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
Z zakresu ochrony zdrowia i opieki
 • Wykonywanie zabiegów środkami ochrony roślin - szkolenie ma na celu zdobycie uprawnień do nabywania i stosowania środków ochrony roślin. Po ukończeniu szkolenia słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem MR i RW.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie