Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Marii Konopnickiej w Jaśle

ul. Koralewskiego 9, 38-200 Jasło
tel./fax (13) 446-34-94
www:   http://www.sp2.karpaty.ple-mail:   sp2_jaslo@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5064 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra nauczycieli
- szeroki wachlarz zajęć dodatkowych
- dbałość o prawidłowy rozwój wychowanków
- edukacja proekologiczna i prozdrowotna
- przyjazne warunki kształcenia
- bogata baza dydaktyczna
- pomoc logopedy, pedagoga, pielęgniarki
- cyklicznie organizowane imprezy szkolne

O nas

Nowoczesna szkoła, dobrze zarządzana, wykwalifikowana i mądra kadra nauczycielska, która ma wizję swojej pracy, to priorytety naszej działalności. Wyniki dydaktyczne są imponujące i utwierdzają nas w słuszności naszych działań. Jesteśmy najlepsi w wielu dziedzinach: w sporcie, przedmiotach artystycznych, ścisłych, humanistycznych, literackich i językowych. Otrzymaliśmy za swoją działalność wiele certyfikatów i wyróżnień:
  • Szkoła z klasą
  • Szkoła bez korepetycji
  • Otwarta Szkoła

Jesteśmy najbardziej usportowioną szkołą, zajmującą wszystkie możliwe I miejsca. Zagraliśmy z powodzeniem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Byliśmy jedyną szkołą w Polsce, która dwukrotnie gościła na tejże giełdzie - odwiedziliśmy Sejm, spotkaliśmy się z marszałkiem Senatu M. Płażyńskim, posłem J. Rokitą, posłem A. Lepperem, marszałkiem S. Zającem, a także z Davisem Normanem, angielskim pisarzem, który pokochał Polskę.

Gościliśmy ponadto radcę handlowego Argentyny i Urugwaju, pana Pawła Józefowicza. Spotkaliśmy się z Adamem Małyszem, nasi uczniowie śpiewali wraz z Majką Jeżowską, Andrzejem Rybińskim, Tomkiem Makowieckim, Grażyną Łobaszewską; nawiązaliśmy współpracę ze szkołą francuską i szkołą węgierską. Niezaprzeczalnie słusznym w naszej nauczycielskiej profesji jest powiedzenie: "Trzeba samemu płonąć, by innych zapalić do pracy".

BIBLIOTEKA SZKOLNA ORAZ ŚWIETLICA

Multimedialne Centrum Informacji to wypożyczalnia, czytelnia i sala komputerowa wyposażona w 8 stanowisk komputerowych dla czytelników, powstałych w ramach programu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, z dostępem do Internetu. Posiadamy bogaty dział lektur, literaturę piękną, księgozbiór podręczny ze słownikami, encyklopediami, książkami popularnonaukowymi, literaturę w języku angielskim i książki metodyczne dla nauczycieli i rodziców.

Biblioteka oferuje również zbiory czasopism, programy multimedialne i filmy na DVD. Dbamy o zapewnienie uczniom pełnej oferty lektur szkolnych oraz nowości w dziedzinie literatury dla dzieci i młodzieży. W bibliotece jest wolny dostęp do półek i uczniowie samodzielnie wybierają książki do czytania, mogą przy tym zawsze liczyć na pomoc bibliotekarza.

Świetlica usytuowana jest na parterze budynku szkolnego z łatwym dostępem dla dzieci i rodziców. Dysponujemy salą do zajęć zabaw, stołówką a także pomieszczeniami w "Klubie Dwójki". Nasze pomieszczenia urządzone są estetycznie, funkcjonalnie i bezpiecznie. Wyposażone są w niezbędny sprzęt i pomoce do prawidłowego funkcjonowania: tablicę interaktywną, telewizor plazmowy, kino domowe, sprzęt nagłaśniający z mikrofonami bezprzewodowymi, komputery wideo, DVD, duży zestaw gier tematycznych, logicznych, edukacyjnych, grę telewizyjną - PLAYSTATION, klocki-materace, piankową kształtkę rehabilitacyjną, sprzęt sportowy-hulajnogi, zestaw książek i czasopism dla dzieci, pomoce do zajęć plastycznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie