Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Żeromskiego 18, 39-300 Mielec
tel./fax (17) 586-42-91, tel. kom. 692-445-007
www:   http://www.zdz.rzeszow.pl
e-mail:   mielec@zdz.rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 13484 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkolenia

- BHP
- Energetyczne
- Spawacz
- Inne
- Ogólne

O nas

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie to największa organizacja szkoląca województwa podkarpackiego. Od 1946 roku nieprzerwanie pełnimy rolę wiodącego uczestnika procesu kształcenia kadr pracowniczych południowo-wschodniej Polski.

Naszym atutem jest sieć 22 placówek terenowych, rozmieszczonych równomiernie na obszarze całego województwa, a także w Mielcu. Dzięki temu Zakład może się pochwalić blisko 18 tysiącami absolwentów rocznie, kształconymi na ok. 800 kursach.

Na nasze zajęcia można zapisać się przez Internet!

Oferta

BHP
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno – biurowych - czas i miejsce szkolenia do uzgodnienia. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami - czas i miejsce szkolenia do uzgodnienia. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych - czas i miejsce szkolenia do uzgodnienia. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
Energetyczne
  • Przygotowujące do uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego gr. I (elektrycznej) - celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu z zakresu uprawnień energetycznych. Zajęcia teoretyczne odbywają sie w OKZ Mielec. Szkolenie kończy sie egzaminem przed Komisja Energetyczną. Opłata za egzamin od jednej specjalności wynosi: 93 zł
  • Przygotowujące do uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego gr. II (cieplnej) - celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu z zakresu uprawnień energetycznych. Zajęcia teoretyczne odbywają sie w OKZ Mielec. Szkolenie kończy sie egzaminem przed Komisja Energetyczną. Opłata za egzamin od jednej specjalności wynosi: 93 zł
  • Przygotowujące do uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego gr. III (gazowej) - celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu z zakresu uprawnień energetycznych. Zajęcia teoretyczne odbywają sie w OKZ Mielec. Szkolenie kończy sie egzaminem przed Komisja Energetyczną. Opłata za egzamin od jednej specjalności wynosi: 93 zł
Inne
  • Operator pilarek - celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi pił tarczowych, łańcuchowych. Czas i miejsce realizacji szkolenia do uzgodnienia.
Ogólne
  • Kierowca wózków jezdniowych z nepędem silnikowym - ukończone 18 lat, -Każdy słuchacz otrzymuje materiały dydaktyczne -Zajęcia teoretyczne odbywają sie Ośrodku Kształcenia Zawodowego, a zajęcia praktyczne na zajezdni PKS "Connex" - Zajęcia teoretyczne zostały poszerzone o tematykę dotyczącą wiadomości o dozorze technicznym i bezpieczną wymianę butli w wózkach.
Spawacz
  • Spawanie metodą TIG – 141. Wykonywanie doczołowych złączy blach. - rozpopczęcie kursu planowane jest w miesiącu marcu. Płatne w dwóch ratach w czasie trwania kursu.Kurs kończy się egzaminem przed Komisją z Instytutu Gliwickiego. Po ukończeniu kursu słuchacz otrzymuje: książeczkę spawacza, certyfikat uznawany przez UE w trzech językach: j.angielski,j.niemiecki, j.francuski.
  • Spawanie metodą MAG - 135 - wykonywanie spoin pachwinowych złączy blach i rur - rozpopczęcie kursu planowane jest w miesiącu kwietniu . Płatne w dwóch ratach w czasie trwania kursu.Kurs kończy się egzaminem przed Komisją z Instytutu Gliwickiego. Po ukończeniu kursu słuchacz otrzymuje: książeczkę spawacza, certyfikat uznawany przez UE w trzech językach: j.angielski,j.niemiecki, j.francuski.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie