Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Krasickiego 86, 37-200 Przeworsk
tel./fax (16) 648-70-66, tel. kom. 692-445-015
www:   http://www.zdz.rzeszow.pl
e-mail:   przeworsk@zdz.rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5556 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkolenia

- Energetyczne
- Spawacz
- Ogólne

O nas

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie to największa organizacja szkoląca województwa podkarpackiego. Od 1946 roku nieprzerwanie pełnimy rolę wiodącego uczestnika procesu kształcenia kadr pracowniczych południowo-wschodniej Polski.

Naszym atutem jest sieć 22 placówek terenowych, rozmieszczonych równomiernie na obszarze całego województwa, a także w Przetworsku. Dzięki temu Zakład może się pochwalić blisko 18 tysiącami absolwentów rocznie, kształconymi na ok. 800 kursach.

Na nasze zajęcia można zapisać się przez Internet!

Oferta

Energetyczne
  • Palacz C.O. - zajęcia teoretyczne prowadzone będa w OKZ Przeworsk natomiast praktyczne w kotłowniach zlokalizowanych na terenie miasta. Celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do obsługi kotłow wodnych i parowych opalanych paliwem stałym,ciekłym i gazowym. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym oraz egzaminem przed komisją egzaminacyjna powołaną zgodnie z ustawą - Prawo Energetyczne. Absolwent po pozytywnym zdaniu egzaminu otrzymuje: zaświadczenie ukończenia kursu oraz świadectwo kwalifikacyjne.
Ogólne
  • Kierowca wózków jezdniowych z nepędem silnikowym - szkolenie składa sie z częsci teoretycznej i praktycznej. Zajęcia teoretyczne prawadzone są w OKZ Przeworsk natomiast ćwiczenia oraz praktyczna nauka jazdy a także manewrowanie osprzętem wózków na placu manewrowym w ZDZ Rzeszów. Kurs przygotowuje słuchacza do samodzielnego obsługiwania wózków napędzanych w transporcie wewnatrzzakładowym
  • Przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym - przygotowanie słuchaczy do egzaminu na uprawnienia ADR z wyjatkiem kl.1 ( materiały wybuchowe ) i kl.7 ( materiały promieniotwórcze)
Spawacz
  • Spawanie metodą TIG – 141. Wykonywanie doczołowych złączy rur - zajęcia teoretyczne prowadzone są w OKZ Przeworsk natomiast praktyczne na spawalni w ZDZ Rzeszów. Absolwent po zlożeniu egzaminu praktycznego i teoretycznego otrzymuje: książeczkę spawacza i świadectwo egzaminu spawacza.
  • Spawanie metodą MAG - 135 - wykonywanie spoin pachwinowych złączy blach i rur - zajęcia teoretyczne prowadzone są w OKZ Przeworsk natomiast praktyczne na spawalni w ZDZ Rzeszów Absolwent po złożeniu z wynikiem pozytywnym egzaminu praktycznego i teoretycznego otrzymuje książeczkę spawacza oraz świadectwo egzaminu spawacza.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie