Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Matejki 7a, 38-500 Sanok
tel./fax (13) 463-29-57, tel. kom. 510-998-004
www:   http://www.zdz.rzeszow.pl/
e-mail:   sanok@zdz.rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9722 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkolenia

- BHP
- Ekonomiczno - finansowe
- Gastronomiczne
- Informatyczne
- Pedagogiczne
- Z zakresu ochrony zdrowia i opieki
- Ogólne
- Inne

O nas

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie to największa organizacja szkoląca województwa podkarpackiego. Od 1946 roku nieprzerwanie pełnimy rolę wiodącego uczestnika procesu kształcenia kadr pracowniczych południowo-wschodniej Polski.

Naszym atutem jest sieć 22 placówek terenowych, rozmieszczonych równomiernie na obszarze całego województwa, a także w Sanoku. Dzięki temu Zakład może się pochwalić blisko 18 tysiącami absolwentów rocznie, kształconymi na ok. 800 kursach.

Na nasze zajęcia można zapisać się przez Internet!

Oferta

BHP
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno – biurowych - jednodniowe szkolenie, w godzinach pracy. Zajęcia odbywają się w ośrodku lub u zleceniodawcy.
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami - szkolenie dwudniowe w godzinach pracy.
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych - jednodniowe szkolenie, w godzinach pracy. Zajęcia odbywają się w ośrodku lub u zleceniodawcy.
Ekonomiczno - finansowe
 • Księgowość w małej firmie - zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, w dni powszednie w godzinach popołudniowych lub w soboty od godziny 9-tej.
Gastronomiczne
 • Kucharz - zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu w pracowni gastronomicznej ośrodka w godzinach dogodnych dla słuchaczy kursu.Po zakończeniu zajęć dydaktycznych organizowane są praktyki zawodowe w różnych zakładach gastronomicznych.
 • Organizacja przyjęć okolicznościowych (catering) - zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu w pracowni gastronomicznej ośrodka,w godzinach popołudniowych.
Informatyczne
 • Tworzenie i publikowanie witryn internetowych - zajęcia organizowane są dwa razy w tygodniu od godz. 1600 do 1915 i prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
 • Grafika komputerowa z pakietem Corel - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych lub w soboty i niedziele.
 • Podstawy obsługi komputera - zajęcia odbywają się w dni powszednie, trzy razy w tygodniu od godziny 1530 do 1845.
Inne
 • Operator pilarek - zajęcia odbywają się w ciągu jednego tygodnia od 1530 lub w dogodnym czasie dla słuchaczy kursu.
Ogólne
 • Kierowca wózków jezdniowych z nepędem silnikowym - kurs trwa 3-4 tygodnie, zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. Szkolenie monitorowane przez TUV SUD. Po złożeniu egzaminu absolwent otrzymuje: zaświadczenie ukończenia kursu i zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi oraz dla zainteresowanych za dodatkową opłatą certyfikat w języku angielskim lub niemieckim wydany przez TUV SUD.
 • Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu od 1600 do 1915
 • Przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym - zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach popołudniowych.
Pedagogiczne
 • Metodyka instruktażu bhp na stanowisku pracy - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu od 1600 do 1915.
Z zakresu ochrony środowiska
 • Masażysta leczniczy - zajęcia odbywają się w dni powszednie 2-3 razy w tygodniu od godziny 16-tej lub w soboty od 9-tej. Czas trwania kursu około 4 miesięcy. Zajęcia edukacyjne prowadzą doświadczeni specjaliści.
 • Pierwsza pomoc przedmedyczna - zajęcia odbywają się w pracowni specjalistycznej ośrodka dwa razy w tygodniu.Godziny do uzgodnienia ze zleceniodawcą.
 • Dietetyk - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w pracowni gastronomicznej ośrodka w dogodnym czasie dla słuchacza. Po zakończeniu zajęć edukacyjnych organizujemy praktyki zawodowe w zakładach żywienia.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie