Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Medyczne Studium Zawodowe

im. Marii Minczewskiej

ul. Okopowa 3, 21-500 Biała Podlaska
tel./fax (83) 343-61-54
www:   http://www.el-kfa.net/~hugo/msz
e-mail:   medykbiala@pro.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 11473 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE IM. MARII MINCZEWSKIEJ

Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej to ośrodek dydaktyczny, który powstał 1 września 1973 r. na mocy Zarządzenia Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Lublinie.

Celem Medycznego Studium Zawodowego jest przygotowanie najlepszych specjalistów w danym zawodzie. Wykształci Cię tutaj sympatyczna i posiadająca ogromne kwalifikacje merytoryczne kadra pedagogiczna. Nauczyciele mają możliwość stałego rozwoju zawodowego.

Szkoła posiada dobrą bazę, nowoczesne wyposażenie klas i pracowni ćwiczeń. Wszyscy uczniowie mogą korzystać z pracowni komputerowej. Prowadzona jest nauka języka angielskiego. W szkole znajduje się salka gimnastyczna, centrum multimedialne, biblioteka.

Od początku istnienia szkoła odnosiła sukcesy edukacyjne. Obrazują to osiągnięcia uczniów w Olimpiadach Pielęgniarstwa, którzy bardzo często zajmowali czołowe miejsca w eliminacjach wojewódzkich oraz wygrywali etapy krajowe. Młodzież odnosiła również sukcesy sportowe. Bardzo często społeczność szkolna uczestniczyła w imprezach organizowanych w mieście, zapewniając pomoc medyczną, organizując pokazy lub aktywnie uczestnicząc w finałach Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Młodzież stworzyła również grupę wolontariatu.

W ciągu tych wszystkich lat swojej działalności Medyczne Studium Zawodowe opuściło wielu absolwentów, którzy pracują w placówkach medycznych w kraju i za granicą.

PROJEKTY EFS

Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej uczestniczyło w projektach:
  • Wyposażenie CKU, CKP i Szkół Zawodowych w Stanowiska do Egzaminów Zawodowych współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach jego realizacji, Studium otrzymało sprzęt technodydaktyczny do zawodu ratownik medyczny. Sprzęt ten składa się z fantomu treningowo-egzaminacyjnego MegaCode KellyBasic VitalSim Trauma z interfejsem i notebookiem. Ministerstwo Edukacji Narodowej nieodpłatnie przekazało sprzęt Szkole na własność
  • „Pracownie Internetowe dla Szkół” oraz „Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w Bibliotekach Szkolnych i Pedagogicznych”- projekty współfinansowane przez Unię Europejską obejmujące wyposażenie szkół w nowoczesny sprzęt komputerowy. W ramach projektu szkoła otrzymała pracownie komputerową oraz 2 ICIM do użytku uczniów poza godzinami ich zajęć lekcyjnych

Nasza szkoła cały czas stara się poszukiwać nowych rozwiązań, dlatego też można być pewnym, że czeka nas jeszcze wiele ciekawych projektów edukacyjnych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie