Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół

im. Orląt Lwowskich

ul. Wodna 34, 23-250 Urzędów
tel./fax (81) 822-52-53
www:   http://www.zs-urzedow.pl
e-mail:   zs.urzedow@interia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5056 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

LICEUM PROFILOWANE
profil:

- usługowo-gospodarczy
- ekonomiczno-administracyjny

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- egzamin na tytuł rolnika wykwalifikowanego
 

SZKOŁA POLICEALNA


TECHNIKUM


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- oddział wielozawodowy

Zespół Szkół w Urzędowie jest placówką, która od kilku lat aktywnie uczestniczy w przebudowie i modernizację oświaty dorosłych, stawiając ją jako kluczowe zadanie szkoły. Za cel nadrzędny przyjęto realizację procesu wychowawczego dorosłego społeczeństwa w naszym regionie a także zapewnienie mu przez oświatę szerokich i bogatych form aktywności społecznej, edukacyjnej i kulturalnej. Szkoła corocznie organizuje szkolenia mające na celu podnoszenie i zmianę kwalifikacji zawodowych mieszkańców wsi. Przy placówce działa Państwowa Komisja Egzaminacyjna do przeprowadzania egzaminów na tytuł kwalifikacyjny rolnika.

Innym kierunkiem działalności szkoły jest rozwijanie aktywności kulturalno - oświatowej ludności wiejskiej, wdrażanie do samokształcenia, rozwijanie zainteresowań, upowszechnianie kultury, propagowanie form właściwego spędzania wolnego czasu. Od kilku lat na terenie gminy przy współudziale szkoły, pod przewodnictwem Towarzystwa Ziemi Urzędowskiej i wielu organizacji społecznych organizowane są w lutym Dni Kultury Rolnej. Są to spotkania rolników z wybitnymi przedstawicielami ludzi nauki (wykładowcy to profesorowie Akademii Rolniczej, KUL, UMCS z Lublina). Częstymi prelegentami są reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego, ODR, a nawet Ministerstwa Rolnictwa.

Szkoła oferuje bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych takich jak:
  • Szkoła Dziewcząt, która powstała w ramach polsko - amerykańskiego programu Doradztwa Rolniczego. Program zajęć w Szkole Dziewcząt obejmuje: żywienie i gotowanie, sztukę układania kompozycji z świeżych i suszonych kwiatów i roślin uczestnictwo w konkursach „W zgodzie z Sercem”, „Zmieniamy oblicze wsi”, zagospodarowania ogródków przydomowych. Dziewczęta maja szansę rozwijania swoich zainteresowań kulinarnych i estetycznych, ponadto możliwość uczestnictwa w warsztatach roboczych, konferencjach, wycieczkach i organizowanych przez WODR Końskowola.
  • Koło Miłośników Żywego Słowa, które przygotowuje okolicznościowe apele, montaże słowno - muzyczne uświetniające uroczystości szkolne i środowiskowe. Młodzież bierze udział w konkursach recytatorskich i przeglądach zespołów artystycznych promując powiat kraśnicki. Atmosfera panująca w Kole oraz duże zaangażowanie jego członków w pracę sprzyja rozwojowi talentów uzdolnionych i ambitnych uczniów.
  • Koło Artystyczne, które skupia utalentowaną plastycznie młodzież naszej szkoły. Koło przygotowuje oprawę plastyczną imprez i uroczystości szkolnych, doskonali umiejętność posługiwania się różnorodnymi technikami plastycznymi.

GALERIA

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie