Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Nr 4

ul. Kryńskiego 10, 21-400 Łuków
tel. (25) 798-35-98, fax (25) 798-26-39
www:   http://www.4lo-lukow.pl.pl
http://www.medyk.pl.pl
e-mail:   sekretariat@medyk.pl.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8713 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. JANA PAWŁA II

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- wysoki poziom nauczania
- dogodne warunki nauki
- bezpieczeństwo
- koła zainteresowań
- Internat

MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE
IM. JANUSZA KORCZAKA

Należymy do Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Zespół Szkół nr 4 w Łukowie, którego główną częścią jest Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II. Od wielu lat aktywnie włączamy się w prace Rodziny. Jesteśmy jedną z niewielu szkół ponadgimnazjalnych w tym liczącym kilkaset placówek gronie. Posiadamy nowoczesny kompleks dydaktyczno-sportowy, który zawdzięczamy Ministrowi Zdrowia i Opieki Społecznej. Szkoła ma bardzo dobrą bazę dydaktyczną – zorganizowane pracownie przedmiotowe z pełnym wyposażeniem w środki dydaktyczne i audiowizualne. Biblioteka posiada 25 tyś. woluminów, działa komputerowy system wypożyczeń. W czytelni zostało zorganizowane Centrum Multimedialne dla młodzieży. Nowoczesny kompleks sportowy zapewnia uczniom bardzo dobre warunki do rozwoju fizycznego.

Efektem pracy uczniów i nauczycieli jest udział w wielu olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych. Nasza kadra pedagogiczna to wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią skutecznie pracować z uczniami. Nauczyciele wykorzystują nowoczesne metody nauczania, które wpływają na sukcesy edukacyjne podopiecznych. Uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki z egzaminu dojrzałości, a większość spośród ich kontynuuje naukę na studiach. Program Wychowawczy i Profilaktyczny szkoły potwierdza priorytety w zakresie kształtowania postaw, przyjętych wartości w wychowaniu, rozwoju przedsiębiorczości oraz promocję zdrowego stylu życia. Młodzież może korzystać z pomocy psychologicznej w szkole i poradni miejskiej. Zapewniamy pomoc socjalną (z funduszu Rady Rodziców, funduszu stypendialnego i funduszu wyrównywania szans edukacyjnych).

Uczniowie chętnie uczęszczają na zajęcia do szkoły, znajdują bogata ofertę edukacyjną (programy autorskie, rozszerzenia przedmiotowe zgodne z oczekiwaniami) oraz koła zainteresowań i zajęcia w 8 sekcjach sportowych.

Młodzież może rozwijać uzdolnienia i zainteresowania w następujących kołach przedmiotowych:
  • historycznym
  • matematycznym
  • recytatorskim
  • teatralnym
  • języka rosyjskiego
  • krajoznawczym
  • informatycznym
  • polonistycznym
  • europejskim
  • redakcji gazety szkolnej

Studium Medyczne

Nasze studium oferuje kształcenie w systemie dziennym na wielu kierunkach medycznych zapewniając wysoką jakość nauczania oraz praktyczne przygotowanie do profesjonalnego wykonywania zawodu. Na absolwentów naszej szkoły czeka wiele atrakcyjnych miejsc pracy na terenie całego kraju w państwowych i prywatnych placówkach opieki zdrowotnej. Zdobycie oferowanych przez nas zawodów medycznych umożliwia zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej, m.in. w: Irlandii, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Poszukiwanie pracy na terenie UE ułatwia Europass - suplement do dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Dokument otrzymują wszyscy zainteresowani absolwenci naszej szkoły. Dzięki Europass nie będziecie mieli problemu z przedstawieniem swoich umiejętności na europejskim rynku pracy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie