Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe TIMES

ul. 1 Maja 11, 32-340 Wolbrom
tel. kom. 512 055-755
www:   http://www.times.edu.ple-mail:   biuro@times.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3278 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY JEZYKOWEJ

- język angielski
- język niemiecki
- język rosyjski
- język włoski
- język hiszpański
- język francuski

Centrum Językowe Times profesjonalne kursy językowe dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz firm i instytucji.

Nasze atuty:
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych
  • 100% zdawalności egzaminów językowych
  • nowoczesne metody nauki
  • ciekawe zajęcia
Jak uczymy w times

Koncentrujemy się na potrzebach naszych kursantów dbając o stworzenie atmosfery w której nauka stanie się dla nich czystą przyjemnością i dobrą zabawą.

Jesteśmy przekonani że nauka języka to przede wszystkim opanowanie i rozwijanie umiejętności komunikowania się dlatego podczas zajęć stwarzamy liczne sytuacje językowe (dyskusje, odgrywanie dialogów, scenek) maksymalizując czas mówienia przez uczniów.

Zajęcia w naszej szkole są dla uczniów i to Wy macie na nich mówić najwięcej dlatego w Times ograniczamy czas mówienia nauczyciela na zajęciach jednocześnie dbając aby prowadzone były one wyłącznie w języku obcym, a język polski pojawiał się tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym – począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu w obcym mieście (jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę), poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej, do tego, jak napisać CV czy list motywacyjny.

Używamy autentycznych materiałów, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy: nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu; w przypadku poziomów zaawansowanych dyskutujemy także na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne. Dzięki temu uczniowie poznają zwroty używane w codziennym języku a nie tylko język akademicki.

Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie podsystemy języka: gramatykę, słownictwo, wymowę.

Stosujemy urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: wzrokowców (np. plakaty, fiszki, filmy), słuchowców (np. nagrania audio, piosenki, role plays) i kinestetyków (np. odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe).

Aby jeszcze lepiej opanować i utrwalić wiedzę zdobytą na zajęciach metodą bezpośrednią Direct English oferujemy Państwu zestaw ćwiczeń (kompatybilnych z daną lekcją w podręczniku), które czekają na Was na platformie internetowej. Dzięki temu, możecie Państwo powtórzyć wiadomości w dogodnym dla Was czasie i miejscu zyskując ponad 100 h bezpłatnej nauki.

Jesteśmy przekonani że jedynie niewielka liczba osób pozwala na aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz częste zabieranie głosu, co zwiększa efektywność nauki i pozwala na przełamywanie barier w mówieniu. W Times dbamy o to by uczestnicy kursu uczyli się w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach optymalnie skoordynowanych pod względem poziomu zaawansowania oraz wieku słuchaczy.

W Times nie ma poczucia straconego czasu oraz niespełnionych obietnic! Zajęcia prowadzone są w energicznej atmosferze a tempo pracy jest intensywne przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnych potrzeb słuchaczy.

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć konsultacyjnych, podczas których możecie nadrobić zaległości w materiale spowodowane Waszą nieobecnością na zajęciach, skonsultować ćwiczenia bądź wypracowania dodatkowe.

Na tych z państwa, którzy pragną poszerzać swoje kompetencje językowe również poza zajęciami czeka nasza biblioteczka w której możecie wypożyczyć książki i czasopisma obcojęzyczne również podczas wakacji oraz ferii zimowych.

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami! Nasza kadra lektorska to starannie dobrany zespół doskonale wykształconych fachowców z odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych dla których nauczanie języków to przyjemność, wyzwanie oraz pasja. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.

Oferta kursów

Tworząc i nieustannie rozszerzając ofertę kursów językowych w naszej szkole pamiętamy o tym co dla Naszych klientów jest priorytetem – profesjonalne i indywidualne podejście oraz kurs umożliwiający skuteczną i efektywną komunikację w możliwie najkrótszym czasie. Miarą naszego sukcesu jest sukces Państwa oraz Wasza satysfakcja.

Dlatego też dedykujemy Państwu szeroką gamę kursów językowych prowadzonych w oparciu o dwie najskuteczniejsze naszym zdaniem metody nauki języków – metodę bezpośrednią oraz metodę komunikatywną. Obydwa rodzaje zajęć cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

W ofercie naszego Centrum znajdziecie Państwo zajęcia językowe dla osób w każdym wieku, dla firm oraz instytucji, kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, Nowej Matury oraz egzaminów gimnazjalnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą i różnorodną ofertą ufając, że sprosta ona wszelkim oczekiwaniom.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie