Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła tańca "Estilo Dance Studio" Emilia Lis

ul. Gorlicka 1, I piętro, 02-130 Warszawa
tel. kom.606-46-06-46
www:   http://www.estilostudio.pl
e-mail:   kontakt@estilostudio.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2592 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA TAŃCA "ESTILO DANCE STUDIO"

- Pilates
- Pilates Dance
- Fit Dance
- Latino Solo
- Indywidualne lekcje tańca

Estilo Dance Studio – studio zostało założone w 2006 r. w Szczecinie, gdzie funkcjonowało prężnie ponad siedem lat. W swojej siedzibie oferowało zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizowało warsztaty i pokazy taneczne.

Właścicielka studia – Emilia Lis, po przeprowadzce do Warszawy zdecydowała się na zamknięcie studia w Szczecinie by kontynuować działalność w stolicy.

Estilo Dance Studio zaprasza na zajęcia w Warszawie oferując zajęcia taneczne, Pilates oraz fitness. Dzięki współpracy z innymi ośrodkami zapraszamy na zajęcia w dwóch lokalizacjach: Ochota, Bielany. W przyszłości mamy nadzieję powitać Was we własnej siedzibie oferując bogaty wachlarz zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

OFERTA

Pilates - zajęcia te są odpowiednie dla osób początkujących, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z techniką Pilates. Szczególna uwaga zwracana jest tu na utrzymanie prawidłowej postawy, poznanie techniki wykonywanych ćwiczeń oraz pracę z oddechem. Zajęcia te są skierowane także do osób, które znają podstawy techniki Pilates dzięki temu, iż podstawowe wersje ćwiczeń mogą być odpowiednio modyfikowane i dostosowane do potrzeb oraz możliwości osoby ćwiczącej. Podczas tych zajęć ćwiczenia wykonywane są na matach, nieraz z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu np.małych i dużych piłek.

Pilates Dance - najprawdopodobniej jedyne takie zajęcia w Warszawie. To zajęcia, które pozwolą poczuć piękno tańca, popracować nad sylwetką i zrelaksować się przy spokojnych, miłych dźwiękach. Taneczna część zajęć przygotuje twoje ciało, do dalszej pracy, a płynne ruchy ciała sprawią, że poczujesz się lekko i swobodnie. Odpowiednio wplecione i płynnie łączone ze sobą ćwiczenia Pilatesa wzmocnią natomiast twoje ciało m.in mięśnie brzucha, pleców, pośladków i ud. Nie zabraknie także ćwiczeń rozciągających, które dadzą odpoczynek dla ciała i relaks dla umysłu. Te zajęcia pokazują jak taniec i Pilates doskonale się uzupełniają, dostarczają wiele pozytywnych emocji, dając równowagę między energią pobudzającą do życia, a ukojeniem i odpoczynkiem.

Fit Dance – to połączenie choreografii i ćwiczeń rzeźbiących twoją sylwetkę. Podczas części tanecznej poczujesz przypływ pozytywnej energii i popracujesz nad swoją kondycją. Druga część zajęć to zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, które zadbają m.in. o twoje uda, brzuch, pośladki. Fit Dance to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, a przy tym świetnie się bawić przy tanecznych rytmach.

Latino Solo – zajęcia dla kobiet prowadzone przy gorących rytmach latynoskich, które dostarczą wiele energii i pozytywnych emocji. Ciekawe kroki w połączeniu z odpowiednią pracą ciała stworzą niesamowity efekt i sprawią, że poczujesz się pewniej na parkiecie. Nabierzesz gracji i elegancji, a rytmy salsy i samby wprowadzą cię w atmosferę latynoskiej fiesty.

Indywidualne lekcje tańca - Proponujemy przygotowanie do pierwszego tańca Młodej Pary na weselu oraz naukę potrzebnych tańców do zabawy weselnej lub innych imprez tanecznych. Program zajęć i tempo nauki są dostosowane indywidualnie do życzeń i możliwości uczestników. Choreografie mogą być oparte na tańcu towarzyskim (tańce standardowe i latynoamerykańskie) oraz na tańcu nowoczesnym. Nauka odbywa się do muzyki wybranej przez parę lub do utworów zaproponowanych przez instruktora.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie