Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PERFECT STUDIO

ul. Modrzewskiego 4, 76-200 Słupsk
tel. (59) 843-03-62
www:   http://www.perfectstudio.slupsk.pl
e-mail:   info@perfectstudio.slupsk.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2075 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- Kurs dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej
- Kurs dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej
- Kurs dla uczniów klas gimnazjalnych
- Kurs dla uczniów szkół średnich
Perfect Studio jest jedną z pierwszych prywatnych szkół nauki języka angielskiego w Słupsku. Działamy nieprzerwanie od września 1991 roku. Pierwsi uczniowie to dzisiaj już osoby dorosłe, które z zaufaniem wypływającym z własnych doświadczeń powierzają nam kształcenie swoich dzieci i rekomendują nowym słuchaczom.

W aktualnej ofercie mamy język angielski od pierwszej klasy szkoły podstawowej do matury w połączeniu z najpopularniejszymi certyfikatami Cambridge University - FCE & CAE. Uczymy również dorosłych według indywidualnie dobieranych programów.

Nasze credo w podejściu do nauki języka obcego to stale motywowany uczeń i wspierający go w językowym treningu życzliwy, a jednocześnie wymagający nauczyciel. Doceniamy nowości mające pomagać w efektywnej nauce języków obcych. Nie znaleźliśmy jednak wśród licznych wynalazków żadnego, który pozwala wyłączyć z procesu dydaktycznego znającego dobrze swoje rzemiosło nauczyciela i co jest odwiecznym marzeniem wielu uczniów, ich własnej pracy.

O KURSACH


Kurs dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

Ukształtowanie u ucznia elementarnych nawyków językowych, w obszarze najbardziej typowych sytuacji codziennych. Nauka opiera się na wykorzystaniu naturalnych dla tego wieku zdolności naśladowczych i chęci udziału w zabawie, do której swoistą przepustką jest aktywny udział w odpowiednio prowadzonych zajęciach. Program zajęć w pełni odpowiada wymogom szkolnym.

 • 82 godziny lekcyjne w roku szkolnym,
 • spotkania 2 x w tygodniu po 60 min.

 • Kurs dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej

  Stopniowe przechodzenie od prostych algorytmów językowych w mowie do wykształcania umiejętności formułowania bardziej samodzielnych wypowiedzi. Praca nad redagowaniem własnych tekstów pisemnych oparta jest o wykorzystywanie stosownych szablonów. Zwiększeniu ulega zakres zadań i roli pracy własnej uczniów, adekwatnie do postępującego rozwoju ogólnych umiejętności uczniowskich wynikających z ich awansu szkolnego.
 • 82 godziny lekcyjne w roku szkolnym,
 • spotkania 2 x w tygodniu po 60 min.

 • Kurs dla uczniów klas gimnazjalnych

  Strategicznym celem końcowym tego etapu nauki jest uzyskanie przez ucznia umiejętności skutecznego posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie z zachowaniem elementarnych zasad poprawności formalnej. Osiągane jest to na drodze systematycznego rozwijania poszczególnych sprawności językowych: mówienia, pisania, czytania i słuchania ze zrozumieniem w korespondencji z usystematyzowaniem wiedzy ucznia na temat ogólnych mechanizmów funkcjonowania języka. Istotnym elementem pracy nad opanowaniem języka obcego stają się zadania prowadzące do wzrostu roli samokształcenia i umiejętności korzystania z intuicji językowej w zetknięciu z pozapodręcznikowymi sytuacjami: wakacyjne wyjazdy zagraniczne, prasa, książki oraz radio i telewizja w języku angielskim.

 • 120 godziny lekcyjne w roku szkolnym,
 • spotkania 2 x w tygodniu po 90 min.

 • Kurs dla uczniów szkół średnich - matura w połączeniu z FCE lub CAE

  Doskonalenie znajomości języka angielskiego wyniesionej z wcześniejszych etapów kształcenia. Intensywny i wszechstronny trening języka, równolegle w formach przewidzianych dla zadań maturalnych i technik sprawdzania poziomu opanowania poszczególnych sprawności językowych dla osób przystępujących do egzaminów na certyfikaty Cambridge University. Konsekwentne eliminowanie pozostałości tzw. 'kalki językowej' i 'podwójnego myślenia' u użytkownika języka obcego. Doprowadzenie do czysto nawykowego posługiwania się językiem w mowie i precyzyjnego użycia go dla potrzeb redagowania wypowiedzi pisemnych.

 • 120 godziny lekcyjne w roku szkolnym,
 • spotkania 2 x w tygodniu po 90 min.
 • Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie