Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Towarzystwo "Edukacja"

ul. Gdańska 24, 80-518 Gdańsk
tel./fax (58) 342-93-23
www:   http://www.tow-edukacja.pl
e-mail:   tedukacja@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3810 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA:

- kasjer walutowy
- kasjer złotówkowy
- kasjer bankowy
- szkolenia doskonalące z rozpoznawania znaków pieniężnych
- przeciwdziałanie wprowadzaniu do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł
- weryfikacja autentyczności dokumentów toższamości
- weryfikacja autentyczności pisma ręcznego i podpisów
- ocena, wycena i obrót złotem dewizowym

O Nas
Od początku swego istnienia Towarzystwo EDUKACJA prowadzi działalność dydaktyczną, specjalizującą się w szkoleniach dewizowych organizowanych dla pracowników banków w Polsce. Działalność ta realizowana jest na podstawie koncesji udzielonej w dniu 25.01.1990 r., przez Departament Dewizowy Narodowego Banku Polskiego oraz zezwolenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Głównym atrybutem Towarzystwa EDUKACJA jest wysoce kompetentna kadra dydaktyczna. a także bogaty zasób materiałów szkoleniowych.

W okresie swojej działalności, Towarzystwo EDUKACJA przeszkoliło w całym kraju ponad 140 000 osób. Większość z tego grona stanowią kasjerzy walutowi i inni pracownicy służb kasowo-skarbcowych banków. Szkolenia prowadzone są w ramach tzw. wolnego naboru oraz na zlecenie banków, a także innych firm prowadzących działalność walutową.

Jesteśmy firmą wyróżniającą się na tle innych firm w Polsce w naszej branży. Stawiamy na wysoki standard wykonywania kursów oraz szkoleń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co zapewnia bardzo wysoka jakość usług. Nasza kadra posiada kilkunastoletnie doświadczenie i stale stawia na rozwój.

Szkolenia organizowane przez Towarzystwo EDUKACJA oparte są na bogatym zestawie banknotów i monet emitowanych przez ponad 140 emitentów, w okresie ostatnich 200 lat. Dotyczy to zarówno pieniędzy polskich jak i dolarów amerykańskich (współpraca z drukarnia banknotów w Stanach Zjednoczonych), EURO, znaków pieniężnych pozostałej części Europy oraz innych krajów świata.

Uczestnicy szkoleń zapoznawani są również z falsyfikatami spotykanymi obecnie w Europie, w tym z najnowszymi fałszywymi banknotami i monetami EURO. W zajęciach dydaktycznych wykorzystywane są pomoce multimedialne (m.in. pokazujące proces technologiczny produkcji banknotów USD - otrzymana z Biura Rytownictwa i Druku w Nowym Yorku).

Ponadto uczestnicy szkoleń maja do dyspozycji lupy, mikroskopy piórowe i stereoskopowe, monookulary, lampy ultrafioletowe, album pieniędzy zagranicznych itp.. Materiały do nauki, opracowane przez naszą Firmę, słuchacze otrzymują na własność nieodpłatnie.

Wysokie zainteresowanie szkoleniami organizowanymi przez Towarzystwo EDUKACJA, wynika z profesjonalizmu wykładowców, bogatej zawartości merytorycznej materiałów dydaktycznych oraz rzetelności i dyspozycyjności usług (zlecenia mogą być realizowane w każdej miejscowości w Polsce, we wszystkie dni tygodnia).


Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie