Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
TOWER School of English

ul. Rynek 4, 44-240 Żory
tel. (32) 475-22-16
www:   http://www.towerschool.pl
e-mail:   zory@towerschool.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2922 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- Każdy zainteresowany nauką ma prawo do 4 bezpłatnych lekcji próbnych, podczas których poznaje metodę i sposób prowadzenia zajęć. Ilość uczniów w grupie standardowej wynosi średnio 8 do 12 osób. Dla tych, którzy pragną uczyć się intensywniej i w bardziej kameralnych warunkach tworzone są Mini Grupy, w których maksymalna liczba osób wynosi 6.


Metoda Callana stosowana w naszej Szkole, to bardzo intensywna metoda nauki języka angielskiego, oparta jest na kontrolowanej, programowanej i kierowanej przez nauczyciela konwersacji. Metoda Callana pozwala opanować język i osiągnąć poziom First Cambridge Certificate dużo szybciej, niż przy każdej innej metodzie. Poziom First Cambridge Certificate, to poziom swobodnego posługiwania się językiem angielskim w słowie i w piśmie. Metoda Callana oparta jest na konwersacji, dlatego, że ucząc wszystkich aspektów języka angielskiego, kładziemy duży nacisk na poprawne i swobodne posługiwanie się językiem mówionym. Nauczyciel w Szkole Callana uczy studentów mówić po angielsku, a potem czytać i pisać tak jak rodzice uczą swoje dzieci języka ojczystego.


Zajęcia i nauczyciele Lekcje odbywają się wyłącznie w języku angielskim !!! Prowadzone są przez nauczycieli przeszkolonych w Metodzie Callana, Native Speakers. Już od pierwszej lekcji, kwestie gramatyczne są wyjaśniane i ćwiczone praktycznie w zwrotach i całych konstrukcjach zdaniowych. Lekcje ułożone są w blokach 2 razy po 50 minut. Pierwsza lekcja jest w całości lekcją powtórzeniową, natomiast podczas drugiej lekcji wprowadzany jest nowy materiał. Każda z lekcji prowadzona jest przez innego nauczyciela. Lekcja składa się z czterech części, z czego pierwszych 25 minut poświęconych jest na zadawanie pytań, 5 minut na czytanie, kolejnych 5 na dyktando i w czasie ostatnich 15 minut znowu zadawane są pytania, które albo stanowią materiał powtórzeniowy, albo ilustrują nowo wprowadzany materiał. Ważnym elementem nauki jest wykorzystanie przez nauczyciela gestykulacji i mimiki dla zilustrowania pytań, wykluczając jednocześnie użycie języka polskiego. Zadaniem nauczyciela jest poprawianie wszystkich błędów, narzucanie uczniom odpowiedzi tak, aby nie mieli czasu na zastanawianie się i tłumaczenie. Pytania zadawane są wyrywkowo, co wzmaga koncentrację uczniów. Aby jednak atmosfera w klasie nie była zbyt napięta pojawiają się żartobliwe a nawet kontrowersyjne pytania, wymagające otwartych odpowiedzi. Należy podkreślić, że uczymy wszstkich aspektów języka, ale zaczynamy od nauki poprawnego mówienia, tak jak przy nauce języka ojczystego.

GWARANCJA

Po pierwszej wpłacie każdy otrzymuje Gwarancję, w której podajemy ile godzin nauki w Szkole Callana potrzebna jest danemu słuchaczowi, aby osiągnąć poziom i zdać egzamin międzynarodowy First Cambridge Certificate. Jeżeli student nie zda egzaminu po odbyciu wymienionej w gwarancji ilości lekcji, otrzymuje darmowe lekcje. Ponad 90% studentów Szkoły Callana zdaje egzaminy za pierwszym razem.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie