Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Tańca Centrum

Klub Metafora, ul. Broniewskiego 4, 15-748 Białystok
kom. 504-076-571, 502-711-966
tel. (85) 652-66-69
www:   http://www.twist.bialystok.pl
e-mail:   kasiagrz@poczta.onet.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3650 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Studio Tańca Centrum oferuje:

- kurs tańca towarzyskiego
- kurs tańca sportowego
- latino solo
- latin jazz
- kurs tańca dla narzeczonych
- Klub Aktywnego Seniora
- kursy dla dzieci (gimnastyka korekcyjna i taniec towarzyski)
- aerobic
- kursy dla dorosłych

SPECJALNA OFERTA DLA FIRM!

Studio Tańca Centrum pragnie przedstawić swoją ofertę organizacji kursów tańca towarzyskiego, salsy i tanga argentyńskiego:

  • specjalnie dla Państwa Firmy, jej pracowników i przyjaciół zorganizujemy kursy taneczne, gdzie w swoim gronie będziecie mogli jednocześnie uczyć się i bawić
  • proponujemy kursy stacjonarne oraz wyjazdy integracyjne. Możecie Państwo dowolnie wybrać - miejsce, czas trwania oraz program kursu.
  • dostosowane do potrzeb i poziomu tanecznego grupy programy integracyjne!

W naszej ofercie są także pokazów tańca towarzyskiego. Styl taneczny, w którym się specjalizujemy to styl latynoamerykański - standardowy. Możemy wystąpić podczas inauguracji, balów, bankietów, lansowań, targów, promocji, gal, koncertów, pokazów mody, festiwali, przeglądów, konkursów, happeningów, wystaw itp.

Nasza firma zapewnia profesjonalizm w każdym zakresie działania, najwyższą jakość usługi oraz kompetentny zespół instruktorów tańca sportowego i użytkowego, dysponujący odpowiednią wiedzą.

Naszym celem jest satysfakcja Klienta! Jesteśmy przekonani, że poprzez współpracę z nami stanie się ona również Państwa udziałem.

Aerobic dla Pań

Technika ta jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zaawansowania.
Zapewniamy zajęcia o zróżnicowanej intensywności, o różnym stopniu zaawansowania tak, aby każdy miał możliwość wyboru rodzaju ćwiczeń odpowiadających jego indywidualnemu poziomowi sprawności fizycznej, co w dużym stopniu ułatwia umiejętność szybkiego uczenia się kroków i układów choreograficznych.

Twórcze, taneczne zajęcia wyzwalają wewnętrzną energię, sprawiają dużo radości, a jednocześnie rozwijają określone grupy mięśniowe.

W programie zajęć:

  • ciekawe układy choreograficzne
  • ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające dolne partie ciała (brzuch, uda, pośladki)
  • ćwiczenia rozciągająco-relaksujące (stretching)

SALSA

Proponujemy Państwu spędzenie wolnego czasu w rytmach Salsy New York Style. Styl salsy (zwanej tu równoznacznie mambo) rozwinięty w Nowym Jorku głównie pod wpływem żyjących tam licznie Portorykańczyków. Jego najwybitniejszym przedstawicielem i guru jest Eddie Torres. W formie kanonicznej tańczony "na 2" (breaking on 2). W Europie często tańczony i prezentowany w wersji "na 1". Styl ten odznacza się ogromną dynamiką i często prędkością wykonywanych figur. Typowe są tu podwójne (a nierzadko również wielokrotne) obroty zarówno partnerki, jak i partnera. Geometria większości figur oparta jest na podstawowym elemencie Crossbody Lead i wykonywana w linii.

LATIN SOLO

To gorące, niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich (samba, cha cha, rumba, jive, mambo, salsa). Choć wszystkie wiemy, że na ogół są tańczone w parach, to tym razem skoncentrujemy się na krótkich, niezwykle widowiskowych układach solowych. Tu wiek i tusza nie grają roli. Tańcząc nauczysz się poruszać w miękki koci sposób, co będzie widoczne nie tylko na parkiecie, ale i na ulicy, w pracy, w domu. Zapraszamy kobiety, które nie tyko chcą tańczyć jak latynoskie tancerki, ale również chcą ładniej się poruszać, rozruszać biodra, rozbudzić świadomość swojego ciała, nabrać pewności siebie, przypomnieć sobie, jaką radość daje taniec.

DANCE MIX

Nauka figur i kroków podstawowych: disco dance, hip hop, dance show. Podczas zajęć rozwijamy koordynację ruchową, gibkość i sprężystość ciała, utrzymujemy kondycję, kształtujemy grację, a przede wszystkim dobrze się bawimy.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA NARZECZONYCH

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważny na dobrym weselu jest pierwszy taniec. Należy on tradycyjnie do głównych bohaterów wieczoru - pary młodej. Zalety kursu to: profesjonalizm prowadzących, sympatyczna atmosfera, dogodne usytuowanie, dobra muzyka (najnowsze przeboje ), łatwa i szybka metoda nauki . W programie: walc angielski, walczyk, tango, disco samba.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie