Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
BRITISH HOUSE
Szkoła Języków Obcych

ul. Kościuszki 19, 13-200 Działdowo
tel. (23) 697-30-26, tel. kom. 698-690-560
www:   http://www.britishhouse.pl
BritishHouse na Facebooku
e-mail:   sekretariat@britishhouse.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7588 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


NAUCZANIE W GRUPACH

- solo (zajęcia indywidualne)
- prestige (2-3 osoby w grupie)
- comfort (4-7 osób w grupie)
- standard (8-12 osób w grupie)

TŁUMACZENIA

- w naszej ofercie tłumaczenia zwykłe,
  przysięgłe i specjalistyczne

 

BRITISH HOUSE OFERUJE:

- kursy językowe ogólne dla dzieci,
  młodzieży i dorosłych

- kursy egzaminacyjne
- kursy konwersacyjne
- kursy maturalne
- kursy przygotowujące do egzaminu
  gimnazjalnego z języka obcego

- kursy dla firm
- kursy weekendowe
- wakacyjne warsztaty językowe

- wszystkie poziomy zaawansowania
- zajęcia indywidualone i grupowe

NAUCZANE JĘZYKI:

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język rosyjski
- język włoski

O Szkole Języków Obcych BRITISH HOUSE...
Założycielem i właścicielem Szkoły Języków Obcych BRITISH HOUSE jest Piotr Dembiński, z wykształcenia anglista i doświadczony nauczyciel języka angielskiego. Od 2000 roku jest on wykładowcą literatury i kultury brytyjskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych, gdzie zajmuje się również nauczaniem praktycznej nauki języka angielskiego.

Celem szkoły jest nauczanie języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego na najwyższym poziomie, dlatego lektorzy pracujący w BRITISH HOUSE to starannie dobrana kadra profesjonalistów, doskonale wykształconych, doświadczonych i przede wszystkim skutecznych nauczycieli języków obcych.

BRITISH HOUSE - AKREDYTOWANE CENTRUM EGZAMINACYJNE!
Od dnia 27 lutego 2010 BRITISH HOUSE został partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:
 • zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TFITM, TOEIC® Bridge lub WiDaF
 • przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOEIC®, TOEIC® Bridge i TOEFL® jak i do egzaminów z języka francuskiego(TFITM) oraz niemieckiego (WiDaF)
 • zarejestrować się na egzamin TOEFL®, bez konieczności płacenia kartą kredytową, płacąc gotówką lub przelewem w złotych polskich
 • zdać egzamin TOEIC? w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
 • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®
 • przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) - pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu.

Bardzo bogata oferta kursów zarówno dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych ma na celu sprostanie wszystkim wymaganiom naszych klientów. Każdy uczestnik kursu jest dla nas ważny i zależy nam na zadowoleniu tych, którzy skorzystają z naszej oferty. Dlatego naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług, gdyż jest ona najlepszą rekomendacją i reklamą szkoły.

Siedziba szkoły mieści się w centrum Działdowa w zabytkowej kamienicy położonej u zbiegu ulic Katarzyny i Zamkowej. Do dyspozycji naszych kursantów są nowocześnie urządzone sale wykładowe i biblioteczka. W budynku znajduje się również sekretariat szkoły.

BRITISH HOUSE W KRAJOWYM REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH
12 sierpnia 2010r. British House został wpisany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie do krajowego rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.28/00086/2010. Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych umożliwia prowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy finansowanych ze środków publicznych takich jak: Fundusz Pracy czy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Jest to jedno z narzędzi rynku pracy mających wpływ na upowszechnianie, zwiększenie dostępności i poprawę jakości usług szkoleniowych.

British House Mława
Siedziba szkoły mieści się w centrum Mławy przy ul. Stary Rynek 12A/3 w nowoczesnym budynku na pierwszym piętrze. Wejście do Szkoły znajduje się naprzeciwko Urzędu Miasta.

KOMUNIKATYWNA METODA NAUCZANIA

Większość kursów w Szkole BRITISH HOUSE uczonych jest metodą komunikatywną, której głównym celem jest zdobycie ogólnej umiejętności swobodnego porozumiewania się w języku obcym. Metoda komunikatywna zakłada równoległe rozwijanie czterech sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Nacisk kładziony jest również na rozwijanie słownictwa i zagadnień gramatycznych, które nie są celem samym w sobie, ale są niezbędnym instrumentem do precyzyjnego porozumiewania się. W nauce języka obcego tą metodą równie ważny jest aspekt kulturowy, dlatego nasi uczniowie poznają język obcy w szerszym kontekście kulturowym danego kraju, co jest również potrzebne do efektywnej komunikacji.

Ucząc metodą komunikatywną mamy do dyspozycji szereg ciekawych materiałów. Oprócz podręczników korzystamy z materiałów autorskich, audio-wizualnych, autentycznych, np. artykułów prasowych i innych materiałów dydaktycznych, które pomagają w łatwiejszym przyswajaniu informacji i rozwijaniu sprawności językowych.

Myśląc o tym jak uczyć, mamy zawsze na uwadze naszych uczniów, co oznacza, że metody pracy zawsze dostosowane są do potrzeb naszych słuchaczy. Dlatego zajęcia naszych lektorów są regularnie oceniane przez samych słuchaczy, poprzez rozmowy z nauczycielem i wypełnianie ankiet ewaluacyjnych. W ten sposób sami uczniowie mają również wpływ na kształt zajęć, w których biorą udział. Poza tym, dyrektor szkoły regularnie hospituje i omawia zajęcia poszczególnych lektorów.

KURSY DLA FIRM

Szkoła BRITISH HOUSE oferuje kursy dla firm i instytucji w formie indywidualnych zajęć, np. dla kadry kierowniczej wyższego szczebla, jak również kursów grupowych. Program i intensywność kursu dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów.

Naszym klientom oferujemy ogólne kursy językowe z ewentualnym wariantem biznesowym, obejmującym wykorzystanie języka obcego w rozmowach przez telefon, w korespondencji służbowej czy przy okazji podróży służbowych i spotkań biznesowych.

Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie szkoły lub na terenie firm, do których skierowana jest oferta. Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów, organizacja danego kursu przebiega według określonej procedury, gwarantującej efektywność szkoleń i zadowolenie kursantów:

 • określenie potrzeb językowych w danej instytucji
 • określenie stopnia zaawansowania językowego uczestników kursu na podstawie przeprowadzonego testu diagnostycznego
 • ustalenie podziału na grupy i intensywności spotkań
 • opracowanie materiału dostosowanego do potrzeb określonej grupy
 • kontrola postępów nauczania

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie