Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Language Learning Paul Price

ul. Budowlanych 43, 43-100 Tychy
tel. (32) 780-32-32, tel. kom. 511-791-878
www:   http://www.llpp.com.ple-mail:   biuro@llpp.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8703 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


TŁUMACZENIA

- oferujemy pełen zakres usług
  tłumaczeniowych

- w zakresie języka technicznego,
  prawniczego, ekonomicznego
  i finansowego oraz specjalistycznego
  języka naukowego

- najwyższej jakości usługi z zakresu
  tłumaczeń pisemnych, ustnych
  oraz korekty i redakcji tekstów

 

OFERUJEMY KURSY JĘZYKOWE OGÓLNE

- język angielski
- język niemiecki
- język rosyjski
- język hiszpański
- język włoski

NASZA OFERTA

- kursy dla najmłodszych (English for Kids)
- kurs maturalny
- kurs gimnazjalny
- kurs konwersacyjny
- kursy dla dorosłych
- kursy przygotowujące do egzaminów
  językowych Cambridge - kursy: PET, FCE,
  CAE, CPE, IELTS, BEC

- kursy dla firm - język angielski
  w biznesie, kursy specjalizacyjne,
  konwersatoria, BEC

- kurs wakacyjne
- kursy dla wyjeżdżających za granicę
- Business English (język angielski
  w biznesie)

Właścicielem firmy Language Learning Paul Price jest native speaker, który mieszka w Polsce już od 2003 roku. W tym czasie ukończył kurs szkolący nauczycieli języka angielskiego TESOL (TESOL management course) i przez lata zdobył wysoki poziom umiejętności w nauczaniu dzięki współpracy z najbardziej uznanymi szkołami językowymi na Śląsku.

Obecnie, wraz z wyselekcjonowaną grupą nauczycieli języka angielskiego i innych języków obcych, otworzył własną firmę, która oferuje nauczanie języka angielskiego z pominięciem pośredników w postaci dużych szkół językowych, co sprawia, że stała się bardziej konkurencyjna na rynku zapewniając jednocześnie najwyższą jakość usług.

Nasza dewiza

W Language Learning gwarantujemy stały postęp w nauce poprzez zapewnienie systematycznego wsparcia w zakresie nauki języka, na które składają się:
  
  • dokładna i stała kontrola postępów każdego ze słuchaczy
  • stałe wspieranie słuchaczy poprzez zapewnienie najskuteczniejszych materiałów dydaktycznych i pomocy
  • elastyczność polegająca na dostosowaniu do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy

Nasze metody nauczania oparto o sprawdzone zalecenia pedagogiczne. Nasze podejście poprzedza dokładna analiza potrzeb każdego z uczniów, zaś wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór metody i stworzenie kursu zaspakajającego potrzeby każdego z uczniów w stopniu gwarantującym maksymalizację osiąganych postępów w nauce.

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge: PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC których wyniki są honorowane na całym świecie, umożliwiając zdobycie zatrudnienia oraz wykształcenia na poziomie akademickim.

Kursy przygotowujące do matury i egzaminów gimnazjalnych

Proponujemy przekrojowe kursy przygotowujące uczestników do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Dzięki szczegółowo opracowanej formie kształcenia pozwalają one uczestnikom na doskonalenie wszystkich aspektów języka objętych egzaminem.

W ramach kursu uczniowie:
  • podchodzą do próbnej matury pisemnej i ustnej nadzorowanej przez doświadczonego egzaminatora maturalnego i native speaker`a
  • otrzymują wszelkie kopie materiałów dydaktycznych, kserokopie ćwiczeń językowych i zadań maturalnych
  • będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności mówienia tzw. speaking podczas zajęć z native speaker`em

   Kurs obejmuje
  • przygotowanie i ćwiczenia z zakresu czterech umiejętności językowych: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie
  • wiedzę na temat ważnych procedur egzaminacyjnych
  • wskazówki "jak zdać i osiągnąć wysoki wynik"
  • przeprowadzenie matury próbnej pisemnej i ustnej

Lektorzy prowadzący kursy charakteryzują się dużym doświadczeniem i doskonałą znajomością wymogów egzaminacyjnych. Wszyscy nasi wykładowcy szczycą się nie tylko wieloletnią praktyką nauczycielską, ale również są doświadczonymi egzaminatorami w zakresie organizacji i oceny egzaminów, co pozwala im udzielać uczniom wartościowych rad i wskazówek.

KURSY DLA NAJMŁODSZYCH

Prowadzimy dla dzieci głównie naukę języka angielskiego, ale organizujemy też kursy dla dzieci w innych językach. Nasze kursy odbywają się w formie zajęć indywidualnych lub prowadzonych w niewielkich grupach, dzięki czemu każdemu z uczniów poświęcamy niezbędną ilość uwagi i dajemy możliwość swobodnej wypowiedzi.

Podstawą osiągnięcia sukcesu w pracy z dziećmi jest znalezienie skutecznych metod nauczania i uczenia się przez dzieci, w zależności od ich wieku i stopnia rozwoju. Metody nauczania stosowane przez naszych lektorów pomagają dzieciom zachowywać w pamięci cenne informacje, jak również zwiększać poziom ich zrozumienia. Metody te opierają się na modelowaniu, wyjaśnianiu, demonstrowaniu, zadawaniu pytań i współpracy z dzieckiem. Jednocześnie, za pośrednictwem różnorodnych gier i zabaw, zapewniamy dzieciom tyle samo radości co inne kursy, jednak w taki sposób, że każda z wypowiedzi czy usłyszanych przez dziecko zdań z łatwością daje się zastosować w sytuacjach codziennych, takich jak zadawanie pytań, wyrażanie opinii czy rozwiązywanie problemów.

KURSY DLA WYJEŻDŻAJĄCYCH ZA GRANICĘ

Kursy są przeznaczone dla osób, które z uwagi na planowany wyjazd za granicę chcą poprawić swój angielski, bądź przystąpić do testów potwierdzających znajomość tego języka.

Odpowiedni kurs zależy od wymagań ucznia, na przykład zaliczenie poziomu certyfikatu (IELTS czy TOEIC) lub skoncentrowanie się na konkretnym słownictwie wymaganym w ich pracy lub szkole, bądź życiu codziennym (zajęcia konwersacyjne).

Nasze kursy odbywają się w formie zajęć indywidualnych lub prowadzonych w niewielkich grupach, dzięki czemu każdemu z uczniów poświęcamy niezbędną ilość uwagi i dajemy możliwość swobodnej wypowiedzi.

KONWERSATORIA

Zajęcia prowadzone przez native speakerów języka angielskiego są przygotowywane z największą pieczołowitością. Słuchacze otrzymują do wyboru konwersatoria grupowe lub indywidualne. Każda z lekcji skupia się na kluczowym temacie, w ramach którego omawiane jest specyficzne dlań słownictwo. Wśród tematów dominują zagadnienia z zakresu życia codziennego, takie jak praca, sporty, książki i tym podobne. Konwersatoria przygotowywane są z myślą o słuchaczach pragnących doskonalić język żywy, w jego najbardziej praktycznych formach zastosowania.

Nasze zajęcia sprawiają, że słuchacze angażują się w nie z wielkim zainteresowaniem, jednocześnie doskonale się bawiąc!

BIBLIOTEKA

Uczestnicy kursów językowych w szkole językowej Language Learning Paul Price mogą korzystać z biblioteki językowej. Czytanie książek w oryginale pozwala nabyć nowych umiejętności językowych oraz utrwalić umiejętności już nabyte podczas nauki języka. Nasza biblioteka w chwili obecnej to około 200 pozycji w języku angielskim, wymagających różnego poziomu znajomości tego języka. Można tu znaleźć proste czytanki, ale także beletrystykę, książki historyczne, literaturę faktu czy też science-fiction. Biblioteka dostępna jest tylko dla słuchaczy naszej szkoły językowej. Jeśli chcesz wypożyczyć książkę z naszej biblioteki - porozmawiaj ze swoim lektorem.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie