Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Kształcenia Języków Obcych

ul. Ogrodowa 125, 62-081 Przeźmierowo
tel. 691-735-035
www:   http://www.ckjo.pl
Centrum Kształcenia Języków Obcych na Fb
e-mail:   ckjo@op.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13952 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

CENTRUM KSZTAŁCENIA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- szkolenia dla firm
- kursy maturalne
- kursy egzaminacyjne
- kursy indywidualne

Prowadzimy kursy językowe na terenie szkół podstawowych w regionie, w ramach godzin świetlicowych!

Nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego z nami to sama przyjemność!

Szkoła rozpoczęła działalność we wrześniu 2005 roku. Staramy się stworzyć miłą atmosferę oraz dobre warunki do skutecznej nauki. Prowadzimy zajęcia w grupach maksymalnie 6-osobowych. Wśród naszych kursantów są: dzieci, młodzież, osoby dorosłe, pracownicy firm. Zapewniamy nieodpłatne materiały do nauki oraz dostosowujemy harmonogram zajęć do potrzeb słuchaczy.

Prowadzimy nabór ciągły w trakcie roku, co pozwala Państwu na dołączenie do grupy na danym poziomie w dowolnym czasie. Każdy kurs (za wyjątkiem kursów egzaminacyjnych) kończy się przyznaniem certyfikatu naszej placówki. Płatność można regulować w niezwykle korzystnym systemie ratalnym.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.
Jesteśmy partnerem ETS!

Od 1 września 2010 Centrum Kształcenia Języków Obcych jest partnerem ETS - największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych oraz narzędzi wspierających naukę języków obcych.W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:
  • zarejestrować się do egzaminu TOEIC®, TOEIC® Bridge lub WiDaF
  • przygotować się do egzaminów ETS
  • zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC®

METODY NAUCZANIA

Kursy językowe nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych: pisania, mówienia, słuchania, czytania. Szczególny nacisk kładziemy na ćwiczenia umiejętności do komunikowania się w języku obcym w różnych sytuacjach codziennych i zawodowych. Założenia programowe oparte są o główne zasady metody komunikacyjnej. W trakcie zajęć wykorzystujemy tablice interaktywne. Wykorzystujemy artykuły z prasy, Internetu. Korzystamy również z prezentacji multimedialnych, fragmentów filmów, programów TV, reklam, gier, zabaw, piosenek. Praca organizowana jest na wiele sposobów: praca indywidualna, w parach, w grupach, debaty, prezentacje, symulacje.


POZALEKCYJNE KURSY JĘZYKOWE NA TERENIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

CKJO prowadzi pozalekcyjne kursy językowe na terenie szkół podstawowych w regionie, w ramach godzin świetlicowych. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjny i skuteczny sposób nauki. Nasi lektorzy pracują z dziećmi kompatybilnie pod każdym względem. Mają nieprzypadkową osobowość i stosowne kompetencje. Realizowany materiał jest odpowiednio dobrany do zainteresowań, tempa nauki i temperamentu dzieci.

Nauka języka angielskiego z programem CKJOwa szkoła prowadzona jest w oparciu o metody naturalną oraz komunikatywną- czyli najbliższe naturze dziecka. Intensywność zajęć: 1 raz w tygodniu przez 45 min. Po skończonych zajęciach dzieci odprowadzane są do świetlicy. Raz w semestrze rodzice uczestniczą w zajęciach pokazowych, dzięki czemu mogą zobaczyć postęp dzieci. Wszyscy Nasi CKJOwi kursanci otrzymują certyfikat ukończenia nauki.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie