Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Pi School - Szkoła Języków Obcych

ul. Mogielnicka 13, 05-600 Grójec
tel.: (48) 664-07-71 (od 14:00 do 20:00)
tel. kom. 501-440-855
www:   http://www.pischool.ple-mail:   pischool@pischool.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2721 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


UCZYMY JĘZYKÓW

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski
- język japoński
- język chiński
- język szwedzki
- język norweski
- polski dla obcokrajowców
 

OFERUJEMY KURSY

- dla dzieci
- dla przedszkolaków

- dla młodzieży i dorosłych
- dla firm - cała Polska
- kursy Business English
- wakacyjne
- kursy maturalne
- e-learning
- język angielski z dojazdem

PRZYGOTOWANIE DO EGAZMINÓW JĘZYKOWYCH

- FCE, CAE, PET, LCCI, BEC
- DELF, DALF
- ZD, ZMP
- DELE
- matura
- egzamin gimnazjalny

Szkoły Językowe Pi School to nowoczesna organizacja z ludzką twarzą. Kursy językowe które proponujemy to mieszanka najnowszych technologii edukacyjnych, nowoczesnej wiedzy metodycznej i cieplutkiej atmosfery kameralnych grup, w których lektor jest dla Ciebie.

Lektorzy

  • spotkacie u nas w pełni wykwalifikowaną kadrę lektorską,
  • ludzi pełnych zapału i energii, mimo doświadczenia dalekich od rutyny,
  • nie spoczywających na laurach - ciągle rozwijających swoje umiejętności na specjalistycznych szkoleniach dla lektorów.

KURSY DLA DZIECI

Zajęcia dla dzieci odbywają się na 12 poziomach zaawansowania i są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z minimum kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Celem zajęć jest wszechstronny rozwój umiejętności językowych naszych małych kursantów. Stawiamy jednak na komunikacje werbalną - najbardziej naturalną formę porozumiewania się dziecka z otoczeniem.

Zajęcia prowadzone są w języku obcym w maksymalnie możliwym zakresie - jedynym ograniczeniem jest poziom zaawansowania dzieci. Aby wspomagać tempo i skuteczność przyswajania języka stosujemy wiele gier i zabaw edukacyjnych. Uczą one dzieci naturalności i swobody w porozumiewaniu się.

Dzieci mogą korzystać z bogatej biblioteczki książek uproszczonych. Rodzice znający język obcy mogą wypożyczać książki oryginalne skierowane do dzieci. Do większości podręczników, z których korzystamy, dołączone są płyty CD, DVD i CD Rom – ich regularne odtwarzanie w domu zdecydowanie przyspiesza tempo nauki.

Kontakt z rodzicami jest dla nas nieodłącznym elementem kursu. Lektorzy są gotowi do rozmowy o postępach dziecka po każdych zajęciach. Każdym problemem zajmą się także pracownicy administracji - wystarczy zadzwonić lub przyjść do nas.

Po każdym semestrze rodzice otrzymują szczegółowe oceny opisowe postępów językowych dziecka.

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Zajęcia odbywają się na sześciu poziomach zaawansowania i są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z minimum kilkuletnim doświadczeniem.

Na kursach ogólnych stosujemy metodę komunikacyjną. Kładąc nacisk na mówienie rozwijamy również słuchanie, czytanie i pisanie. Uczymy żywego, autentycznego języka.

Lektorzy prowadzą zajęcia w języku obcym w maksymalnie możliwym zakresie (jedynym ograniczeniem jest poziom zaawansowania kursantów) jednak ich głównym celem jest zachęcenie do mówienia kursantów. Mówieniu sprzyjają małe grupki, w których łatwiej zbudować przyjazną atmosferę i grunt do bezstresowego wypowiadania się.

Nasi lektorzy to profesjonaliści. Wiedzą jak Państwa zmotywować do większej aktywności i jak podzielić się swoją energia ale potrafią także zwolnić, powtórzyć zapomniany materiał tak, aby nikogo nie zanudzić. Są otwarci na Państwa potrzeby i sugestie.

W CENIE KURSU - totalne zanurzenie w języku:
Nawet 20 darmowych godzin oraz podręcznik lub platforma e-learningowa, biblioteka do dyspozycji, kluby (bajkowy dla dzieci, filmowy dla młodzieży).

KURSY DLA FIRM

Wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm sprawiają, że podejmiemy się każdego zadania, jakie Państwa firma złoży na nasze barki. Dostosujemy kurs do konkretnych potrzeb firmy. Możecie się Państwo spodziewać z naszej strony pełnej elastyczności w projektowaniu merytorycznej zawartości kursu (także języki specjalistyczne) oraz w dostosowaniu do Państwa potrzeb organizacyjnych. Świetni lektorzy i stały monitoring kursu gwarantują, że Państwa pracownicy zdobędą wiedzę i umiejętności oczekiwane przez Waszych klientów i kontrahentów.

JĘZYK ANGIELSKI Z DOJAZDEM

Język angielski z dojazdem do domu lub firmy staję się coraz częściej wybieranym sposobem nauki języka. Zatrudniamy niemal stu lektorów – dojeżdżamy prawie wszędzie w województwie mazowieckim od kilku lat. Nauka angielskiego indywidualnie prowadzona jest także w oddziałach naszych szkół.

Oprócz lektorów polskich zatrudniamy także native speakerów, którzy prowadzą zazwyczaj zajęcia konwersacyjne, kursy angielskiego biznesowego, możliwy jest także angielski z dojazdem native speakera do Państwa.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie