Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
AMA FILM ACADEMY

ul. Romanowicza 17A, 30-702 Kraków
tel. kom. 514-584-030
www:   http://akademiamultiart.pl
AMA na Facebooku
e-mail:   rekrutacja@akademiamultiart.pl
sekretariat@akademiamultiart.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 26582 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


kierunki stacjonarne:

- kierunek filmowy
- kierunek reżyseria
- kierunek operatorski i oświetleniowy
- kierunek montaż i color grading
- kierunek aktorski
- kierunek realizacja dźwięku
- Filmmaking Basic Course
 

AMA FILM ACADEMY

kierunki niestacjonarne:

- kierunek reżyseria filmowa
- kierunek operatorski
- kierunek postprodukcja obrazu
  specjalizacje:
  • Montaż i Color Grading
  • VFX i Animacja 3 D

- kierunek realizacja dźwięku
- kierunek aktorstwo filmowe
- kierunek scenariopisarstwo online
- podstawowy kurs filmowy
- zaawansowany kurs filmowy
- podyplomowy kierunek operatorski DOP
  Masterclass


warsztaty:AMA FILM ACADEMY proponuje naukę w nowoczesnych dziedzinach filmowych, także tych mało rozpowszechnionych w Polsce. Będziemy w przyszłości kształcić międzynarodowo, wybiórczo, kompleksowo. Zawsze kompetentnie!Szkoła Artystyczno – Filmowa AMA to prywatna, interdyscyplinarna szkoła filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doświadczeniu.

Specjalizujemy się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin audiowizualnych: reżyserii, sztuki operatorskiej, postprodukcji obrazu i dźwięku, scenariopisarstwa, gry aktorskiej, oraz kreatywnej produkcji filmowe. Nasz program nauczania ewoluuje wraz z rozwojem nowych trendów oraz technologii filmowych. Jesteśmy elastyczni w realizacji potrzeb naszych słuchaczy.

Kładziemy nacisk na praktyczne, szybkie i dokładne zdobywanie nowoczesnych umiejętności, ale także na zdobycie perspektywy artystycznej przekazanej przez znanych artystów i zdobycie umiejętności praktycznego zawodu.

Otworzyłeś oczy, zobaczyłeś światło i świat. Wtedy poczułeś wibracje talentu i zapragnąłeś powiedzieć coś od siebie. Wzbudziłeś emocje i przemyślenia, poruszyłeś duszę, dałeś rozrywkę. Tym jest kino, którego potrzebuje widz. Takie filmy chcemy robić.Założycielem szkoły jest Piotr Lenar – autor zdjęć filmowych o bogatym dorobku artystycznym, na który składają się produkcje krajowe i zagraniczne, a także wykładowca szkół filmowych z wieloletnim doświadczeniem.

W AMA wykładają wyłącznie zawodowi filmowcy oraz doświadczeni wykładowcy innych uczelni polskich i zagranicznych. Zajęcia praktyczne i teoretyczne są realizowane w Akademii na poszczególnych seminariach, warsztatach i kursach, które składają się na pełny program kierunków semestralnych, rocznych i dwuletnich. Ponadto, w ramach poszerzania wiedzy filmowej, AMA prowadzi kilkudniowe i weekendowe warsztaty oraz plenery interdyscyplinarne.

Stała kadra wykładowców AMA to zespół kilkudziesięciu osób związanych bezpośrednio z branżą filmową i multimedialną. Nasi wykładowcy to uznani filmowcy, czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, producenci, aktorzy, specjaliści od efektów specjalnych VFX, dziennikarze TV, montażyści i dźwiękowcy, oświetlacze i asystenci filmowi, teoretycy filmu i sztuki oraz technolodzy i technicy filmowi.

ZAPISZ SIĘ ONLINEMotto AMA to powołanie i zawód. Zdobycie praktycznych umiejętności i zrozumienie celu. To wszystko w nowoczesnych uwarunkowaniach, w technologiach przyszłości.UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH!

Posiadamy Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Nr.2.12/00048/2013, oraz wpis do Rejestru Niepublicznych Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Nr.578/20/2011- jako: Niepubliczna Policealna Szkoła Filmowo-Artystyczna „AMA”.

Po ukończeniu Kierunków w AMA uzyskuje się Dyplom AMA, po ukończeniu Kursu Semestralnego oraz Warsztatów Dedykowanych uzyskuje się Certyfikat AMA, sygnowane wpisem Centrum Edukacji Artystycznej do rejestru niepublicznych szkół artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie