Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Krajno Zagórze 43c , 26-008 Górno
tel. kom. 505-505-654, tel. (41) 312-77-11
www:   http://www.sabatkrajno.ple-mail:   biuro@sabatkrajno.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2224 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PARK ROZRYWKI I MINIATUR
SABAT KRAJNO

- dwa wyciągi narciarskie
- Wypożyczalnia Sprzętu Narciarskiego
- Restauracja "Magia Sabatu"
- wiele atrakcji
- promocje

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno to całoroczny rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy. To również stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi. Jedyne miejsce w którym zjedziesz na nartach pod piramidami oraz przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla.

Stok narciarski „Sabat” 425m.npm. znajduje nieopodal św. Katarzyny u podnóża Łysicy 612m.npm. najwyższego wzniesienia w Górach Świętokrzyskich znanego też ze zlotów czarownic, które ponoć tu się odbywały, to tutaj też Stefan Żeromski jeździł na nartach lecz nie było jeszcze wyciągów które mógłby opisać. W Alei Miniatur „Wonderful World” zwiedzisz cały świat w parę godzin.

Zabierzemy Cię prawie na wszystkie kontynenty świata aby przybliżyć Ci kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. Tutaj bowiem jest Park linowy zbudowany w całości na palach z trasami tyrolskimi. Przejedziesz się na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara. Przetestuj swoje umiejętności i zwalczaj swoje słabości w parku linowym.

Zainstalowane są dwa wyciągi narciarskie (talerzyki czekające) francuskiej firmy Poma. Obok trasy narciarskiej usytuowany jest Snowpark z dwoma trasami a na samym dole znajduje się szkółka narciarska z stumetrowym wyciągiem Dywanowym. Trasy narciarskie są ratrakowane, oświetlone i sztucznie śnieżone co umożliwia po naśnieżeniu jazdę nawet przy plusowych temperaturach do późnych godzin wieczornych.

Przy wyciągach znajduje się bardzo dobrze zaopatrzona Wypożyczalnia Sprzętu Narciarskiego a w niej wypożyczycie Narty, Deski Snowboardowe, Skki Trikke, Kije, Buty Narciarskie i Snowboardowe, Kaski, Gogle itp. Ale Sabat to nie tylko Ośrodek Narciarski, ale Ośrodek Całoroczny - Park Rozrywki i Miniatur na który składa się Aleja Miniatur "Wonderful World", Park Linowy, Tor Quadowy, Wypożyczalnia Quadów, Plac Zabaw Dla Dzieci z basenami z łódeczkami i kulami "Zorbing"w którym można spędzić z całą rodziną przyjemne i niezapomniane chwile.

Sercem ośrodka jest Piękna Restauracja "Magia Sabatu", która ugości pysznymi i regionalnymi daniami nawet najwybredniejszych smakoszy a panorama jaka rozciąga się z okien Restauracji jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

ATRAKCJE

Stok narciarski „Sabat”

Zjazd po stoku Sabat z bocznymi trasami jest długi (ok.850 m.) i łagodny z dwoma ostrzejszymi nachyleniami, które nieco dodają adrenaliny początkującym narciarzom a zarazem urozmaicają go tak, aby nie stał się nudny. Dlatego stok ten znakomicie nadaje się do uprawiania rekreacyjnego narciarstwa całą rodziną od wnuka po dziadka.

Obok trasy zjazdowej znajduje się Snowpark z prawdziwego zdarzenia, tutaj ściągają z całej Polski rzesze snowboardzistów i freestylowców aby wykonywać ewolucje, które zapierają dech w piersiach.

Podczas zjazdu można zaczerpnąć najczystszego powietrza (zdaniem ekologów) w Polsce zasilanego przez puszczę jodłową w tlen.

Aleja Miniatur "Wonderful World"

W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13.

Sercem całego kompleksu jest jeden z najpiękniejszych placów świata – plac św. Piotra. W naszym Parku znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center.

Ponadto można zobaczyć takie budowle jak : Coloseum, Piramidę Cheopsa, wodospad Niagara, dymiący wulkan Etna, Statuę Wolności oraz wiele innych.

Park Rozrywki i Lunapark

Do Parku Rozrywki należy wypożyczalnia Quadów i Buggy. Ponadto:
EUROBUNGEE - Eurobungee to połączenie bungee i trampoliny. Zabawe zaczynamy od założenia odpowiedniej uprzęży, po czym wyciągarka powoli wynosi nas do poziomu 2 metrów nad trampolinę. Wtedy prawdziwa zabawa się zaczyna. Sprawdź swoje umiejętności akrobatyczne. Podskakuj nawet do 6 metrów w górę. Wykonuj najróżniejsze ewolucje. Zabawa na eurobungee dostarcza niesamowitych wrażeń.

DMUCHANY ZAMEK - Ponad 100m2 powierzchni, dmuchany zamek w którym postacie z bajek Disney'a zapraszają do wspólnej zabawy. Liczne zjeżdżalnie, tunele i mostyzapewnią każdemu dziecku mnóstwo radości.Atrakcja dostępna od 2 do 16 roku życia.

ŁÓDECZKI - Przejażdżka napędzaną łódeczką, łabędziem lub kaczuszką po basenie. Atrakcja dostępna od 2 do 12 roku życia.

AQUA ZORBING - Zabawa w napompowanej kuli wodnej w basenie. Przetestuj swoje umiejętności chodzenia po wodzie. Atrakcja dostępna od 6 roku życia.

STACJA KOSMICZNA - Ponad 40 m2 tuneli, wieżyczki, rakiety, samoloty oraz wieża obserwacyjna czekają na najmłodszych w stacji kosmicznej. Atrakcja dostępna od 4 do 12 roku życia.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie