Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe LING UP

Szkoła Językowa w Kudowie Zdroju

ul. Zdrojowa 43, 57-350 Kudowa Zdrój
tel. 663-458-333
www:   http://www.lingup.pl
LING UP na Facebooku
e-mail:   ling.up.centrum@gmail.com
angielski.kudowa@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 12330 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków obcych w małych grupach 4-8 osób. Kursy, szkolenia i lekcje indywidualne.

- język angielski
- język niemiecki
- język czeski
- język włoski
- kursy języka polskiego dla obcokrajowców
- dla dzieci, młodzieży, dorosłych
- kursy dla firm

Oferujemy usługi tłumaczeniowe
w zakresie języków: angielskiego, niemieckiego, czeskiego

O Nas

Nasza szkoła powstała w 2009 roku jako pierwsza profesjonalna prywatna szkoła językowa w Kudowie-Zdroju i obecnie jest najstarszą oraz najprężniej działającą szkołą językową w regionie. Parę wyróżniających nas cech:
 • jest to szkoła założona i zarządzana przez nauczyciela języka angielskiego, co sprawia, że proces nauczania jest nieustannie pod lupą
 • nudzie mówimy nie
 • zajęcia są tu skuteczne, ciekawe i zabawne
 • nasi lektorzy są pełni energii, a ich zajęcia bogate w atrakcyjne zadania językowe
 • celem szkoły jest nauczanie komunikatywne – nauczanie przez mówienie, tak by uczeń potrafił zrozumieć język obcy i swobodnie wyrazić swoje opinie czy potrzeby
 • Starannie dbamy by nowy język zapewnił Ci nowe możliwości. Oferujemy naukę języków obcych w formie kursów, lekcji indywidualnych i szkoleń dla firm. Lekcje w naszym centrum odbywają się pod okiem kompetentnych lektorów, w małych grupach, miłej atmosferze i w dodatku w przystępnych cenach!


Centrum Językowe LING UP oferuje kursy na wszystkich poziomach, dla wszystkich grup wiekowych:
 • dla małych dzieci od 3-tego roku życia
 • dla dzieci małych w grupach 6-9 lat, oparte na grach, zabawach, piosenkach i kolorowych materiałach dydaktycznych
 • dla dzieci starszych (szkoła podstawowa)
 • dla młodzieży młodszej i starszej
 • standardowe dla dorosłych
 • przygotowawcze do matury
 • na zlecenia firm i osób indywidualnych, dostosowane do potrzeb klienta w zakresie profilu, intensywności, miejsca oraz warunków płatności


Metody nauczania dzieci

Stosujemy najnowsze metody z zakresu metodyki, wykorzystujemy liczne nowoczesne media wspierające procesy uczenia, a jednocześnie stawiamy na podstawową formę komunikacji – mówienie. Stosujemy przyswajanie słówek systemem słowo-konceptu (bez etapu tłumaczenia). Na zajęciach dzieci poruszają się, śpiewają i bawią. Skutecznym narzędziem nauki dla dzieci w tym wieku są piosenki, rymowanki i bajki w języku angielskim. Szkoła wykorzystuje bardzo atrakcyjne materiały wspomagające naukę: pacynki, karty obrazkowe, maty elastyczne, bajki w języku angielskim, liczne materiały audio, czasem materiały video i wiele innych.

Lektorzy
Lektorami naszej szkoły są osoby wykształcone i doświadczone a przede wszystkim kochające swoją pracę. Wszyscy lektorzy zatrudniani przez Centrum Językowe LING UP są osobami doświadczonymi, profesjonalnymi i otwartymi.

Zajęcia
Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach 4-8 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego ucznia. Zajęcia opierają się na podręczniku oraz dodatkowych materiałach dydaktycznych opracowywanych na bazie autentycznych źródeł, jak Internet, prasa, literatura obca. Niezwykle istotne jest wykorzystywanie materiałów audiowizualnych.

Oferta obejmuje:
 • certyfikat kończenia kursu
 • bezpłatny test kwalifikacyjny
 • testy śródsemestralne, semestralne i końcowe
 • bezpłatne materiały dydaktyczne
 • możliwość wypożyczenia książek anglojęzycznych (również w wersjach specjalnie przygotowanych dla uczących się języka)

Centrum Językowe LING UP zapewnia:
 • skuteczne i rzetelne usługi nauki języków obcych
 • właściwy dobór materiałów dydaktycznych
 • stałą opiekę podczas przebiegu kursu
 • zaświadczenie o rozpoczętym i ukończonym kursie

Szkolenia dla firm

Płynność w języku angielskim umożliwia bezpośrednie kontakty z klientami zagranicznymi i filią zagraniczną. Bezpośredni kontakt w języku angielskim ułatwia i usprawnia pracę w firmie. Oferując szkolenia językowe pracownikom wspierasz ich rozwój i widzisz ich potrzeby. Zajęcia są ciekawe, zabawne i relaksujące. Pracownicy miło spędzają czas, poznają się bliżej i kojarzą miejsce pracy z czymś inspirującym i przyjemnym. Poza standardową nauką języka obcego istnieje możliwość kursów specjalistycznych: angielskiego i niemieckiego biznesowego lub hotelarskiego. Oferujemy kursy w godzinach popołudniowych lub porannych, w Centrum Językowym LING UP lub w siedzibie firmy klienta. Wykonujemy tłumaczenia nieuwierzytelnione dla klientów firmowych, lokalnych urzędów i instytucji. Wśród naszych klientów są m.in.: Gmina Kudowa Zdrój, Park Narodowy Gór Stołowych, Policja Kudowa Zdrój, Nadleśnictwo Zdroje, Katalog Ziemi Kłodzkiej, Cudova Bistro, Restauracja Sjesta, Restauracja Miranda oraz liczni klienci indywidualni. Zaufali nam najlepsi w okolicy, renomowane instytucje, firmy i urzędy.

Zajęcia indywidualne
Zajęcia z lektorem to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie! Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Kurs może mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego. Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 5 godzin zegarowych.Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie