Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.

ul. Solna 2, 32-700 Bochnia
tel. +48 14 615-36-36, 37; fax +48 14 615-36-38
www:   http://kopalniasoli.pl
e-mail:   biuro@kopalniasoli.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2067 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA DLA SZKÓŁ
KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Zapraszamy grupy szkolne oferując wiele atrakcji:

- noclegi w kopalni
- programy edukacyjne
- zajęcia integracyjne
- zabawy okolicznościowe
- Park Archeologiczny Osada Oraczy
- kilkudniowe pobyty w ramach
  zielonych szkół

Oferta dla szkół - kliknij aby sprawdzić szczegóły oferty!

Niezwykła sceneria i unikatowość bocheńskiej kopalni w skali świata zostały dodatkowo docenione przez ekspertów. 23 czerwca 2013 roku zapadła decyzja o dopisaniu bocheńskiej żupy do prestiżowej Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Oferta na rok szkolny 2014/2015, to szeroki wybór propozycji na wycieczkę dla dzieci i młodzieży od przedszkola do szkoły średniej. Zapraszamy na niezwykłą wyprawę w solne podziemia, pełne atrakcji i niespodzianek.

Wycieczka do kopalni to niezwykła podróż w czasie. W towarzystwie przewodnika, postaci historycznych, polskich królów, zakonników i górników ze średniowiecza. Uczestnicy wycieczki przemierzają komory solne, poznając historię soli od jej początków aż do współczesności.

Poza zwiedzaniem kopalni nasza tegoroczna oferta obejmuje szereg propozycji, przygotowanych specjalnie z myślą o grupach szkolnych. Znajdują się wśród nich programy edukacyjne, zajęcia integracyjne i kilkudniowe pobyty w ramach zielonych szkół. Na specjalne okazje polecamy zabawy okolicznościowe.

Oferowane programy edukacyjne to wyjątkowe zajęcia. Rozwijają umiejętności logicznego myślenia i współpracy w grupie oraz pozwalają w niezwykły sposób poznać historię soli i wybranych zagadnień związanych z geografią czy geologią bocheńskiej kopalni. Oferta dostosowana jest do różnych grup wiekowych od kształcenia przedszkolnego do klas IV – VI. Zróżnicowanie tematyczne oraz prowadzenie zajęć z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych sprawiają, że przekazywana wiedza jest przyswajana w duża łatwością. Programy zostały opracowane przez edukatorów z kwalifikacjami uznanymi przez MEN. Wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe certyfikaty.

   Nasze propozycje:
  • Śladami pracy górnika
  • Królestwo Skarbnika
  • Królewsko-górnicze miasto soli
  • Dar Księżnej Kingi


Zapraszamy również do odwiedzenia Parku Archeologicznego Osada VI Oraczy i korzystania z propozycji warsztatów rzemieślniczych i innych programów osadzonych w realiach średniowiecza. Wszystkim, którzy pragną nie tylko odkryć bocheńskie podziemia, ale także zadbać o zdrowie polecamy ofertę noclegów w leczniczym mikroklimacie.

Noclegi organizowane w niezwykłej scenerii bocheńskiej kopalni soli to integracja, edukacja oraz profilaktyka zdrowotna. Noc w solnych podziemiach to także połączenie nietypowego, bo odbywającego się w godzinach nocnych zwiedzania kopalni z wieloma niezwykłymi atrakcjami. Zjazd 140-m zjeżdżalnią, projekcja filmu w podziemnym kinie czy zabawa na parkiecie dyskoteki 250 m pod ziemią to tylko część niespodzianek, czekających na uczestników. Do dyspozycji jest również sprzęt sportowy oraz boisko.

Mamy nadzieję, że nasza nowa oferta będzie dla Państwa źródłem inspiracji w poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań na wycieczkę szkolną.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie