Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Park Rozrywki

ul. Słoneczna 2a, 57-350 Kudowa-Zdrój
tel. 669-160-098, 510-527-034
www:   http://www.parkrozrywki.net.pl
e-mail:   kontakt@parkrozrywki.net.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 14229 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

OFERUJEMY WIELE ATRAKCJI DLA DZIECI ORAZ DLA DOROSŁYCH

- Park Linowy JUNIOR
- Park Linowy w Parku Rozrywki
- Mega zjeżdżalnia SPIDER-MAN
- Żyroskop
- Gokarty
- Kule wodne
- Euro-Bungee
- Zorbing dmuchana kula
- Trampoliny
- Dmuchane ZAMKI i BASENY
- Mega piłkarzyki
- Paintball
- Dmuchana ścianka wspinaczkowa
- Byk Rodeo – Ferdek
- Strzelnica Paintball

Zapraszamy grupy zorganizowane, kolonie - oferujemy specjalne oferty cenowe!

Nasz cel: dawać radości innym oraz 100% profesjonalizmu.

Miła i fachowa obsługa z naszej strony zagwarantuje pełne bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom zabawy oraz niewątpliwie przyczyni się do sukcesu zaplanowanej przez Państwa imprezy.

Posiadamy wiele wspaniałych urządzeń poprawiających kondycję i poczucie humoru nie tylko dla najmłodszych. W naszym Parku Rozrywki jest Park Linowy, żyroskop, ZORBING i wiele innych atrakcji z których korzystają za równo dzieci jak i dorośli. Organizujemy wiele imprez okolicznościowych, tematycznych i uczestniczy w piknikach, festynach, koncertach, zawodach sportowych.

Zapraszamy również firmy na imprezy integracyjne - jest to doskonałe rozwiązanie na lepsze poznanie się pracowników.

Wszystkie urządzenia z Parku Rozrywki zawozimy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różne imprezy okolicznościowe: festyny, dożynki, dni miast, koncerty, wydarzenia sportowe, pikniki i na imprezy integracyjne dla firm.

Dla grup zorganizowanych (minimum 10 osobowych) oferujemy wycieczki piesze, spacery z kijami nordic, zabawę przy udziale urządzeń z Parku Rozrywki. Wycieczki organizujemy w: Kudowie-Zdrój, Zieleńcu, Lewinie Kłodzkim, Dusznikach-Zdrój, Szczytnej.

Park Linowy w Parku Rozrywki (ul. Słoneczna, Kudowa-Zdrój) czynny jest codziennie. Dla grup cena do negocjacji. Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do sprawdzenia swoich sił na rozciągniętych pomiędzy drzewami mostach, siatkach oraz innych przeszkodach zawieszonych na wysokości od 7 do 10 metrów. To doświadczenie dostarczy niesamowitych wrażeń każdemu, kto spróbuje swoich możliwości. Przejście 150 metrowej trasy zakańcza zjazd "prawdziwego komandosa".

Zorbing - dmuchana kula
To hit w naszej ofercie zimowej i letniej. Z reguły uczestnicy imprezy po raz pierwszy w życiu mają okazję zabawy w Zorbingu i jest to dla nich zawsze emocjonujące przeżycie. Kula jest niezwykle widowiskowa, ma 3,5 metra średnicy i nieziemski wygląd. Świetnie nadaje się do zabaw na płaskim terenie - gry zręcznościowe, lub na płytkich akwenach wodnych - w obu przypadkach uczestnicy zabawy bawią się wewnątrz urządzenia.

Giroscop - Żyroskop - tester pilotów
To bardzo popularne i ciekawe urządzenie o wysokości 3,5 metra. Są to 3 obręcze, które obracają się we wszystkie strony w środku których znajduje się fotel pilota do którego wchodzi bawiąca się osoba. Obroty we wszystkie kierunki nie powodują kręcenia się w głowie - ciekawe przeżycie, którym delektują się piloci w chmurach. Polecane dla młodzieży i dorosłych. Przetestuj swoją odwagę podniebnych lotów!

Siedziba firmy Park Rozrywki mieści się na Ziemi Kłodzkiej, ale jej działanie nie ogranicza się tylko do rynku lokalnego. Firma działa na terenie całego kraju.


Wyświetl większą mapę

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie