Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Smart Learning Centre

ul. Długa 6, 58-100 Świdnica
tel. (74) 856-67-05
www:   http://www.slc.edu.pl
e-mail:   biuro@slc.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4218 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SMART LEARNING CENTER

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski
- język polski dla obcokrajowców
- tablica multimedialna
- wykwalifikowana kadra
- asysta językowa dla biznesu
- różnorodność kursów
- pomagamy przygotować
  się do egzaminów

- korepetycje z niemal
  wszystkich przedmiotów

- szkolenia z biznesu i rozwoju osobistego
- wynajem sal

    Głównym celem działalności SMART Learning Centre jest świadczenie najwyższej jakości usług szkoleniowych i doradczych. Stworzenie nowoczesnej, komfortowej i przyjaznej przestrzeni umożliwiającej rozwój kompetencji zarówno dzieci, jak i dorosłych; miejsca pozwalającego na zdobywanie nowych umiejętności oraz doskonalenie i rozwijanie posiadanych już kwalifikacji.

    Kursy i warsztaty językowe w SMART Learning Centre prowadzone są przez profesjonalnych lektorów za pomocą różnych metod nauczania w zależności od grupy, jej możliwości, preferencji oraz celu, jaki chce osiągnąć.

    W naszej ofercie znajdą państwo:
  • kursy metodą DIRECT - głównym założeniem metody DIRECT jest zasada, że zajęcia odbywają się prawie wyłącznie w języku obcym. Dzięki specjalnym systemom powtórek (na każdej lekcji) uczniowie nie są obciążani pracą w domu.
  • kursy specjalistyczne - kursy specjalistyczne skupiają się na tematyce związanej z konkretną branżą zawodową. Kurs kładzie nacisk na specyfikę pracy/branży uczestników i porusza tylko wybrane kwestie językowe; słownictwo jest dobrane pod konkretną specjalizację.
  • kursy intensywne - kursy intensywne przeznaczone są dla osób dla których bardzo ważne jest osiągnięcie maksymalnych rezultatów w jak najkrótszym czasie. W ramach kursów intensywnych znajdują się lekcje przygotowane z myślą o ludziach wyjeżdżających za granicę, pozwalające w krótkim czasie opanować posługiwanie się językiem obcym na poziomie prostej komunikacji, umożliwiającej funkcjonowanie w obcym kraju. Inny rodzaj kursów intensywnych obejmuje przygotowanie do procesu rekrutacji w języku obcym, przygotowanie do przeprowadzenia prezentacji lub negocjacji handlowych.
  • kursy dla seniorów - Kursy przygotowane specjalnie z myślą o osobach starszych, stosujące szereg szczególnych udogodnień, m.in. większą czcionkę, wolniejsze tempo nagrań, tabele gramatyczne. Zajęcia lekkie i przyjemne prowadzone w małych grupach, opierające się na odgrywaniu ról, symulowaniu pewnych sytuacji i zabawach przy użyciu tablicy interaktywnej.
  • język polski dla obcokrajowców - zajęcia mają na celu rozwój podstawowych zdolności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania, umożliwiające obcokrajowcom posługiwanie się językiem polskim w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Nauka opiera się na metodzie komunikatywnej, co oznacza, że słuchacze nie posługują się językiem ojczystym w trakcie zajęć (umożliwia to tworzenie grup składających się z osób pochodzących z różnych krajów).
  • warsztaty językowe - warsztaty językowe prowadzone w języku angielskim, realizowane według autorskiego programu szkolenia specyficznych umiejętności biznesowych, prowadzone dla osób indywidualnych, jak również grup, przed którymi postawiono konkretny cel biznesowy. Przykładowe tematy warsztatów to: negocjacje biznesowe, prezentacje i wystąpienia publiczne, język w rozmowach telefonicznych, korespondencja biznesowa, język w podróży służbowej i inne .
    W naszej ofercie posiadamy również dogodne rozwiązania dla firm: - w ramach oferty przygotowanej z myślą o kliencie biznesowym SMART Learning Centre poleca kursy regularne prowadzone metodą DIRECT (angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański) oraz kursy branżowe i biznesowe (angielski) realizowane w siedzibie naszej firmy lub świadczone w miejscu wyznaczonym przez klienta.
Dodatkową usługą jest asysta językowa dla biznesu realizowana za pomocą tłumaczeń konsekutywnych (mówiący co kilka zdań robi przerwę, a tłumacz przekłada fragment wypowiedzianego tekstu) świadczona w miejscu i czasie wskazanym przez klienta.

Prowadzimy także szkolenia z zakresu biznesu oraz rozwoju osobistego.
    Zespół szkoleniowy SMART Learning Centre tworzą trenerzy biznesu, menedżerowie, konsultanci, coachowie, specjaliści w konkretnych dziedzinach, asesorzy i mentorzy, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.
W
ramach szkoleń biznesowych proponujemy szkolenia, doradztwo i coaching biznesowy.

Realizowane w SMART Learning Centre warsztaty z cyklu "rozwój osobisty" to sposób na podniesienie swoich kompetencji osobistych, odkrycie i kształtowanie własnego potencjału, a także zdobycie umiejętności umożliwiających wykorzystanie swojego potencjału w życiu codziennym i zawodowym.

    Ponadto oferujemy następujące kursy edukacyjne:
  • przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i szóstoklasistów
  • Akademię Talentów, czyli interaktywne zajęcia dla uzdolnionych uczniów, pozwalające rozwijać ich naturalne talenty i fascynacje naukowe
  • korepetycje obejmujące niemal wszystkie przedmioty szkolne (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia), umożliwiające nadrobienie zaległości szkolnych oraz polepszenie wyników w nauce

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie