Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjne TAMARIKI

ul. Pocztowa 6, 43-600 Jaworzno
tel. 504-296-496
www:   http://www.tamariki.pl
e-mail:   jaworzno@tamariki.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3318 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM EDUKACYJNE
TAMARIKI

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- miła atmosfera
- kursy
- wiele warsztatów naukowych

Jesteśmy Centrum Edukacyjnym specjalizującym się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży. Działamy nieprzerwanie od 11 lat. Nasi nauczyciele mają długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które doskonalili podczas licznych kursów metodycznych. Nasze Centrum od czterech lat zajmuje się również organizacją warsztatów naukowych dla dzieci z różnych dziedzin: matematyki, fizyki, chemii, nauk biologicznych, robotyki, geografii, oraz wielu innych ciekawych przedmiotów.

Gdzie działamy?
W Jaworznie, Sosnowcu, Sławkowie, a wkrótce również w nowych miejscach.

Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach z uwzględnieniem podziału na wiek.

KURSY


JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI MŁODSZYCH
Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, dzieci poznają znaczenie słów w kontekście, dokładnie w taki sam sposób uczą się przecież języka ojczystego w domu z rodzicami. Jesteśmy wierni założeniom Marii Montessori, która już sto lat temu dowiodła, że dziecko uczy się korzystając ze wszystkich zmysłów. Nasze zajęcia są niezwykle dynamiczne i interaktywne, o czym mogą przekonać się również Rodzice uczestniczący w lekcji razem z dziećmi. Efekty można zauważyć od razu.

JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI SZKOLNYCH
Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, uczniowie poznają znaczenie słów w kontekście. Intensywne poznawanie słownictwa jest połączone z ćwiczeniem umiejętności komunikacji. Metoda Reagowania Całym Ciałem ( TPR ) połączona z Metodą Naturalną oraz systematyczne podejście do zagadnień gramatycznych pozwalają naszym uczniom uzyskiwać doskonałe oceny w szkole. Od tego roku nowe materiały pozwolą również uczniom dobrze przygotować się do zadań testowych, tak aby mogli z łatwością zdawać zarówno międzynarodowe egzaminy językowe jak i test szóstoklasisty, gimnazjalny czy maturalny.

ROBOTYKA DLA DZIECI W WIEKU 6-9 LAT W OPARCIU O KLOCKI LEGO WEDO
Warsztaty z Robotyki w oparciu o klocki LEGO są przeznaczone dla wszystkich dzieci, które chcą zgłębić świat robotyki i roboinformatyki. Robotyka jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin wiedzy. Wykorzystywana jest na szeroką skalę w przemyśle, wojsku ale także w domu. W niedalekiej przyszłości będzie potrzebnych coraz więcej fachowców zdolnych zaprojektować, skonstruować i ostatecznie zaprogramować roboty, których zastosowanie będzie jeszcze powszechniejsze. Warto zainteresować się tą stosunkowo nową dziedziną wiedzy ponieważ w sposób kompleksowy łączy ona różne tradycyjne gałęzie nauk technicznych jak informatyka, matematyka, fizyka, elektronika czy mechanika a przede wszystkim rozwija wyobraźnię przestrzenną i kreatywność.

Celem warsztatów z Robotyki jest przekazanie dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym wiedzy i umiejętności w zakresie:-podstaw konstrukcji maszyn, podstaw automatyki i robotyki, zasady działania robotów i urządzeń elektronicznych, technik oprogramowania oraz rozwiązania problemów projektowych. Wykorzystanie najnowszych zestawów klocków LEGO WeDo pozwala na zrozumienie zawiłości budowy i oprogramowania robotów w sposób łatwy i przyjemny, dostosowany do wieku dzieci.

Zajęcia umożliwiają rozwój u dzieci umiejętności trudnych do nabycia podczas codziennych zajęć w szkole, takich jak: wyobraźnia wizualno-przestrzenna, kreatywność, praca zespołowa czy umiejętność logicznego myślenia. Program warsztatów został tak opracowany aby umożliwić dzieciom systematyczne zdobywanie wiedzy i nauczyć praktycznych umiejętności, a nie jedynie czystej teorii.

Przy pomocy Lego Education WeDo można zbudować i zaprogramować prostsze wersje robotów z klocków Lego. Roboty te są podłączone do komputerów. Zestaw zawiera ponad 150 elementów, w skład których wchodzi silnik i różnego rodzaju czujniki dzięki którym robot będzie się poruszał.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie