Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjne Twister

ul. Rynek 27, 44-300 Wodzisław Śląski
tel. 695-634-565
www:   http://www.twister.edu.ple-mail:   twister@poczta.onet.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1923 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM EDUKACYJNE TWISTER

- kursy językowe
- oferta dla firm
- tłumaczenia
- e-learning
- kursy języka angielskiego dla dzieci
  i młodzieży

- kursy języka angielskiego dla dorosłych
  na wszystkich poziomach zaawansowania

- przygotowanie do sprawdzianu
  szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego,
  matury

- angielski branżowy
- angielski dla seniorów
- przygotowanie do certyfikatów TOEIC
  Cambridge, Pearson

- nauka metodą English Designed with
  Direct Method

Byliśmy pierwszą szkołą w regionie, posiadającą licencję i oferującą kursy językowe METODĄ DIRECT. Dziś mamy za sobą lata cennych doświadczeń, przypieczętowanych międzynarodowymi certyfikatami i satysfakcją naszych Klientów. Będąc Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS, prowadzimy sesje egzaminacyjne certyfikatu TOEIC, a w miarę możliwości realizujemy kursy językowe w ramach projektów unijnych.

Naszą kadrę stanowią nauczyciele, którzy posiadają uprawnienia egzaminacyjne, mają doświadczenie w przygotowaniu młodzieży do konkursów, olimpiad, matury i innych egzaminów. Znają środowisko szkoły publicznej, wymogi programowe i cele, które należy osiągnąć, dlatego poprowadzą każdego ucznia – i tego bardziej wymagającego, i wybitnego.

Nasi lektorzy to nie tylko filolodzy – to również specjaliści z zakresu komunikacji, języka biznesu, języka środowisk pracy i tłumaczeń, nabywający doświadczenia w kraju i za granicą. Uczą dorosłych – w tym prawników, lekarzy, handlowców, restauratorów i inne grupy zawodowe, starając się, aby ich angielski branżowy stał się szybko i skutecznie praktycznym narzędziem komunikacji.

Będąc Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS Global BV, w swojej ofercie mamy znane na całym świecie certyfikaty z języka angielskiego TOEIC, TOEIC Bridge oraz TFI z francuskiego.

Przeszło 10 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych zakreśliło już szerokie pole sukcesów. Dołącz do nas i niech czas spędzony z nami przełoży się również na Twój sukces.

KURSY

Kursy w naszej szkole odbywają się w systemie grupowym bądź indywidualnym i obejmują wszystkie poziomy zaawansowania.

Organizujemy kursy dla:
  • dzieci
  • młodzieży
  • dorosłych
  • seniorów

Zajęcia grupowe prowadzone są najczęściej w zespołach 4-8 osobowych, aby intensywność nauki, a co za tym idzie – efektywność - była wyższa. Liczebność grup formowanych wśród pracowników firm, instytucji, szkół czy też osób biorących udział w naszych kursach finansowanych przez Fundusz Europejski, dostosowana jest natomiast do wymogów danego projektu. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 jednostki lekcyjne 50 min.

Zajęcia indywidualne odbywają się 1-2 razy w tygodniu w jednostkach 60 min lub 90 min. Mogą być realizacją kursu metodą Direct, mogą stanowić dowolną modyfikację wg konkretnych potrzeb. Uwaga: Dla tych, którzy chcą sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, jest możliwość zapisu na konwersacje.

OFERTA DLA FIRM

Firmom oraz instytucjom składamy ofertę nauki na wyjątkowo dogodnych warunkach. Kursy dostosowane są nie tylko do ogólnych potrzeb językowych, ale spersonalizowane pod konkretną branżę (angielski medyczny, prawniczy, biznesowy etc.). W ramach współpracy oferujemy również tłumaczenia pisemne, obecność tłumacza na spotkaniach biznesowych z obcokrajowcami.

Oferujemy atrakcyjne ceny i zapraszamy do współpracy.

TŁUMACZENIA

Oferujemy szeroki zakres usług translatorskich. Wykonujemy tłumaczenia pisemne dokumentów, opracowań, artykułów, wywiadów, streszczeń, recenzji, tekstów reklamowych, specjalistycznych i wielu innych. Posiadamy również usługę express (tłumaczenie w 12h, 24h lub 48h w zależności od objętości tekstu).

Polecamy również usługę tłumaczeń ustnych na konferencjach międzynarodowych, spotkaniach biznesowych, szkoleniach – wszędzie tam, gdzie niezbędna jest obecność tłumacza.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie