Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa Shock Wave

ul. Daszyńskiego 55, 42-400 Zawiercie
tel. kom. 504-120-304
www:   http://www.shock-wave.cba.ple-mail:   shock.wave@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3120 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA SZKOŁY

- kursy grupowe
- kursy indywidualne
- kursy dla dzieci
- kursy dla dorosłych
- kursy intensywne
- szkolenia dla firm
- tłumaczenia
- wynajem sal
- kursy wakacyjne

Nazwa szkoły to – Shock Wave, oznacza ona w bezpośrednim tłumaczeniu „falę uderzeniową”. Powstaliśmy, aby uderzyć w dotychczasowy system nauczania języków obcych. Postanowiliśmy dać w końcu ludziom jakąś alternatywę – normalne, uczciwe ceny za lekcje, na które stać każdego, a co najważniejsze, prawdę o języku. Pokazujemy naszym uczniom piękno i prostotę języka angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego.

Shock Wave to nie tylko fala uderzeniowa – to również najlepsza Szkoła Języków Obcych w Zawierciu i w okolicy Zawiercia. Wielu z naszych uczniów mieszka w miastach takich jak Łazy, Poręba, Myszków, Siewierz – dojeżdżają do naszej szkoły, ponieważ wiedzą, że nie ma w okolicy sensownej alternatywy. Nasi uczniowie dostają od nas najlepsze i najtańsze lekcje języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, a w najbliżej przyszłości z języka niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.

Prowadzimy kursy językowe dla dorosłych i uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum i technikum, maturzystów jak również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wśród oferowanych przez nas kierunkach nauczania są: angielski w biznesie, angielski, francuski i hiszpański w turystyce, angielski w prawie (współpracujemy z jednostkami prowadzącymi szkolenia dla sędziów i prokuratorów). Jeśli szukasz na terenie i w okolicach miasta Zawiercie lekcji języka angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego, gdzie główny nacisk kładzie się na konwersacje oraz szybki postęp, musisz koniecznie przyjść do nas.

Uczymy naszą własną metodą nauczania. Aby móc uczyć w naszej szkole, nauczyciel musi przejść co najmniej roczne szkolenie, w czasie którego zapoznaje się z głównymi założeniami naszej metody. Ale nie tylko tego wymagamy od naszych nauczycieli. Równie istotne jest dla nas to, aby osoba ucząca języka obcego przedstawiała prawidłowy, niesfałszowany model tego języka. Nie możemy tolerować sytuacji, kiedy nauczyciel prezentuje swoje widzi-mi-się odnośnie wymowy, zgadując lub upraszczając brzmienie słów i grup słów.

Osiowymi założeniami naszej metody uczenia są:
  • odwzorowanie naturalnych procesów towarzyszących przyswajaniu i używaniu języka
  • wyjaśnianie gramatyki języka tylko i wyłącznie w oparciu o dosłowne znaczenie słów i wynikającą z tego logikę - regułki mają u nas swoje specjalne miejsce – kosz na śmieci
  • opieranie całego procesu nauczania na mówieniu, głównie na powtarzaniu zdań tak, aby brzmiały maksymalnie płynnie i naturalnie
  • zasada: Najpierw powiedz, potem napisz, gwarantująca prawidłową naturalną kolejność w przyswajaniu języka
  • Zasada: Pakiet + słowo = zdanie
  • pełna odpowiedzialność nauczyciela za całokształt nauki ucznia, w myśl zasady: Ty SAM SIEBIE nie uczysz, MY CIEBIE uczymy, Ty nic nie musisz, My musimy


DLACZEGO MY? Nie ma u nas prac domowych. Praca domowa to nic innego jak tylko oświadczenie nauczyciela tej treści: "Ja nauczyciel nie dałem rady wykonać swojej pracy, nie nauczyłem Cię całkowicie, dokończ moją pracę sam w domu." Uważamy, że dawanie uczniom pracy domowej, o ile sami o to nie poproszą, to bezczelność. My wykonujemy swoją pracę na lekcjach w szkole, i robimy to na tyle dobrze, że uczniowie nie muszą nic robić w ramach lekcji po przyjściu do domu.

Nie robimy uczniom testów. Uważamy, że pisanie przez uczniów testu ma sens tylko i wyłącznie w jednym przypadku: jeśli uczeń uczył się wcześniej z innym nauczycielem, i chcemy sprawdzić, ile tamten nauczyciel dał rady zrobić roboty. Testowanie uczniów jest równoznaczne ze stwierdzeniem: "Nie wiem, ile umiesz, chcę to sprawdzić!" Ale po co sprawdzać, ile nauczyliśmy naszych uczniów? Przecież ich uczymy, a skoro ich uczymy, to wiemy ile ich nauczyliśmy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie