Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego SMILE SCHOOL

ul. Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 3/1, 85-794 Bydgoszcz
tel. kom. 782-213-664
www:   http://www.smileschool.pl
e-mail:   biuro@smileschool.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2519 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- miła atmosfera
- indywidualne podejście
- skuteczne metody nauki
- kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych,
   firm, indywidualne

Smile School to szkoła specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego, w której skupiamy się zarówno na jakości nauczania jak i na tym, żebyś z zajęć czerpał prawdziwą przyjemność. Szkoła została założona z pasji i miłości do języka angielskiego.

Zatrudniamy tylko doświadczonych i kochających swoją pracę lektorów - co za tym idzie, skutecznych i kreatywnych.

W
Smile School możesz zawsze liczyć na pomoc i indywidualne podejście. Musisz nadrobić materiał, chcesz zmienić grupę itp. – nie ma problemu. Zawsze robimy co w naszej mocy, aby ułatwić Ci naukę - jesteś naszym priorytetem. Kierujemy się przede wszystkim Twoim dobrem.

W naszej szkole grupy językowe dobierane są nie tylko pod względem poziomu na jakim obecnie posługujesz się językiem angielskim, ale także Twojego wieku. Pozwala nam to stworzyć dla Ciebie bardzo przyjazne warunki pracy. W celu zapewnienia najwyższej jakości nauczania języka angielskiego, szkoła jest pod stałą opieką metodyka, a pod koniec każdego semestru przeprowadzana jest wśród osób uczących się ankieta, której celem jest zbadanie poziomu Twojej satysfakcji.

PODRĘCZNIKI, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY
  • zawierają wyłącznie aktualne angielskie słownictwo i gramatykę dostosowaną do obecnych standardów egzaminacyjnych
  • zawierają pytania dotyczące tematów aktualnych i interesujących dla Słuchaczy
  • zostały stworzone przez zespół doświadczonych lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem nauczania języka angielskiego metodami bezpośrednimi i odzwierciedlają wieloletnie przemyślenia dotyczące zakresu materiału oraz sposobu wprowadzania
  • w każdym etapie zawierają dużą ilość pytań przypadającą na grupę angielskich słówek
  • pozwala to lepiej opanować znaczenie słówek oraz utrwalić użycie w różnych kontekstach
  • charakteryzuje praktyczne podejście do gramatyki języka angielskiego
  • zawierają przystępne wyjaśnienia gramatyczne – krótkie, praktyczne i łatwe do zrozumienia

METODA BEZPOŚREDNIA W JĘZYKU ANGIELSKIM

Można powiedzieć, że głównym celem metody bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku angielskim, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych odruchów językowych. To prowadzi do myślenia w języku, którego się chcemy nauczyć, a dzięki temu łatwości w posługiwaniu się nim w praktyce.
Metoda bezpośrednia jest szybka i skuteczna, pozwala każdemu osiągnąć bardzo dobre rezultaty.

SŁUCHANIE I MÓWIENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM
Metoda bezpośrednia kładzie duży nacisk na praktykę i pracę ustną – słuchanie i mówienie w języku angielskim. Około 80% lekcji to praca ustna z lektorem, polegająca na kontrolowanym dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego. W ten sposób nowy materiał jest ćwiczony zarówno w praktyce jak i w odpowiednim kontekście.

Najlepszym sposobem nauki języka jest po prostu mówienie nim.

Słuchacze biorą aktywny udział w zajęciach, odpowiadając na pytania nauczyciela w pełnej formie tak, aby wydłużyć czas mówienia oraz ćwiczyć jak najwięcej słów i struktur gramatycznych.

ZAJĘCIA W JĘZYKU ANGIELSKIM

Instrukcje wydawane są przez nauczyciela po angielsku. Nauczyciel unika również tłumaczenia na język ucznia. W kolejnych partiach lekcji nowe pytania zawierają aktualnie wprowadzane słowa lub gramatykę, a resztę materiału Słuchacz już zna z poprzednich lekcji.

TWOJE ODRUCHY JĘZYKOWE

Aby rozwinąć odpowiednie odruchy językowe, należy mówić szybko i bez zastanawiania się.
Dzięki temu wykorzenia się nawyk myślenia po polsku i tłumaczenia na język angielski, który bardzo utrudnia rozumienie ze słuchu i mówienie w naturalnym tempie.

Prawie cała lekcja to praca ustna z lektorem, polegająca na tym, że lektor uczy nowego słownictwa lub zagadnienia gramatycznego, a potem zadaje pytania z użyciem tych słów i gramatyki tak, aby cały nowy materiał był ćwiczony w praktyce i w kontekście.

PYTANIA I ODPOWIEDZI W JĘZYKU ANGIELSKIM

Intensywna wymiana pytań i odpowiedzi między nauczycielem a uczniem służy wyrobieniu nawyków językowych. Uczeń osiąga automatyzm odpowiedzi dzięki naśladowaniu całych fraz i zdań.

POPRAWNOŚĆ

Nauczyciel kładzie duży nacisk na poprawność wypowiedzi pod względem wymowy, słownictwa i gramatyki w języku angielskim, co utrwala prawidłowe nawyki językowe u Słuchaczy, a także motywuje ich do dbania o formułowanie bezbłędnych zdań.
Ważne jest wypowiadanie się już od samego początku w sposób samodzielny, nawet jeśli może to oznaczać popełnianie błędów.
Oczywiście błędy są od razu poprawiane przez nauczyciela w przyjazny sposób, aby Słuchacz uczył się powtarzając poprawną formę.


POWTARZANIE MATERIAŁU
Nauka języka angielskiego jest szybsza i znacznie bardziej efektywna za sprawą regularnych powtórek materiału. W metodzie bezpośredniej przeznacza się dużą część zajęć na ściśle zorganizowane powtarzanie materiału, dzięki czemu słuchacze zapamiętują szybko i na długo duże ilości nowego słownictwa i gramatyki.

Zaplanowany system powtórek sprawia, że uczeń ma kilkukrotny kontakt z każdą partią materiału – poczynając od powtórki na początku każdej lekcji, poprzez czytania i lekcje gramatyczne, aż do powtórzenia większej całości przed egzaminem.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie