Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowcow PCEU

ul. Koszalinska 9, 76-200 Słupsk
tel. kom. 514-560-860
www:   http://www.pceu.slupsk.ple-mail:   pceu4@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2475 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY

- kategoria B
- badania lekarskie - GRATIS
- dogodny system ratalny
- zniżki w przypadku przyprowadzenia
   znajomych

- Materiały szkoleniowe GRATIS
- nauka na samochodach Fiat PUNTO
   GRANDE

Ośrodek Szkolenia Kierowców rozpoczął działalność w roku 1999. Przejął on doświadczenia, a także wieloletnie analizy procesu kształcenia kierowców z OSK Szkoły Mechanicznej, przy ul. Niedziałkowskiego 2, w której to właściciel PCEU odpowiadał za prowadzenie młodzieży w zakresie nauki jazdy w latach 80- tych. Od tego czasu przeszkoliliśmy z wynikiem pozytywnym ponad 2000 osób, które z powodzeniem wyjechały na nasze ulice. W roku 2007 przenieśliśmy siedzibę na ulicę Koszalińską 9 pok. 1 (biurowiec POMORZANKA).

Szkolenie prowadzone jest przy użyciu najnowocześniejszych metod wykładowczych, np. projektor, rzutniki folii, dvd. przez doskonale przygotowaną merytorycznie, a także spełniająca wszelkie możliwe kryteria kadrę instruktorską. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w zakresie 30 godz. wraz z 4 godz. I pomocy przedlekarskiej, natomiast zajęcia praktyczne obejmują 30 godz. nauki praktycznej samochodami Fiat Grande Punto (takimi jak na egzaminie państwowym). Do dyspozycji kursantów jest również w pełni wyposażony oraz odpowiadający wszelkim standardom plac manewrowy przy ul. Słonecznej w Słupsku.

Analiza statystyk zdawalności w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego stawia nas w pierwszym rzędzie jeśli chodzi o wyszkolenie przyszłych kierowców oraz daję podstawę do stwierdzenia, iż nasze szkolenia wykonywane są profesjonalnie, bezstresowo, a także w pełni wykorzystując możliwości techniczne obecnego świata.

Współpracujemy z WORD Słupsk przyjmując na praktykę kandydatów na instruktorów, szkolonych przez ośrodek ruchu, co również potwierdza znakomicie nasze kompetencje, a także prowadziliśmy bądź jesteśmy w trakcie szkolenia osób ze Szkół średnich naszego województwa (Zespół Szkół Technicznych w Ustce) oraz instytucji - kursy finansowane przez EFS dla MOPR Słupsk.

DLACZEGO NASZ OSK?
  • jesteśmy jednymi z najlepszych w statystykach ogłaszanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, slogan na naszych reklamach "Najwyższa zdawalność" zawsze znajduje potwierdzenie (podajemy źródło, natomiast u innych jest to tylko pusty zwrot bez pokrycia)
  • uczciwie traktujemy promocje, czyli za każdą osobę przyprowadzoną oferujemy 5% zniżki lub 2 godz. jazdy GRATIS
  • solidnie przeprowadzamy zajęcia teoretyczne 34 godzinne w 4 - 5 tygodni, aby przygotować profesjonalnie kursanta do praktyki (wiele OSK potrafi zrealizować planowany materiał w 8 dni, co oczywiście daje znikome szanse na opanowanie teorii)
  • posiadamy profesjonalną bazę szkoleniową, plac do nauki jazdy - dostępny w każdej chwili dla aut prywatnych kursantów, pomoce naukowe, nauka walki ze stresem (wg badań naukowych przytaczanych przez niektóre czasopisma - egzamin na prawo jazdy jest najbardziej stresującym egzaminem w życiu) - My staramy się służyć fachową radą oraz pomocą, jak to zwalczyć wraz z zajęciami z psychologiem na życzenie kursantów
  • jako ludzie wkładamy w swoją pracę nie tylko wiedzę oraz umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu, lecz także serce, kulturę osobistą - profesjonalizm
  • stale współpracujemy z WORD Słupsk - prowadzimy np. praktyki kandydatów na instruktorów szkolonych w WORDzie
  • naukę praktyczną prowadzimy na samochodach marki Grande Punto (2 pojazdy) oraz Punto II (2 pojazdy)

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie