Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. K

ul. Wiśniowa 22, 62-052 Komorniki
tel. (61) 866-77-56
www:   http://www.beabeleza.pl
e-mail:   noreply@kurierfryzjerski.pl, Kurier Fryzjerski

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2459 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

BEA BELEZA MA DO ZAOFEROWANIA:

- centrum szkoleń
- salon sprzedaży
- salę konferencyjną

Bea Beleza to firma rodzinna, stworzona z pasji i miłości do piękna. Droga do stworzenia tego niezwykłego miejsca była długa i kręta, a sukces, który osiągnęła firma jest efektem wielu starań, bardzo ciężkiej pracy i wytrwałości całego zespołu. Bea Beleza rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. Początki działalności były dość niewinne. Właściciele nie stronili od ciężkiej fizycznej pracy, pakowania paczek, sprawdzania dostaw czy samodzielnego przywożenia towaru.

Rozwijanie firmy wymagało od nich całkowitego zaangażowania, a także rezygnacji z własnych przyjemności. Od kwietnia 2010 roku rozpoczęto również regularne wydawanie ofert promocyjnych dedykowanych salonom fryzjerskim. Nowy obiekt, który został uroczyście oddany do użytku w maju 2014 roku, bez wątpienia może być wielkim powodem do dumy właścicieli. Komfortowe warunki pracy jakie Bea Beleza stworzyła dla swojego zespołu, sprzyjają efektywnej pracy nad dalszymi sukcesami firmy.

Właściciele doskonale zdają sobie sprawę jak wielkie znaczenie dla rozwoju działalności ma odpowiednio dobrany i zgrany zespół ludzi.
Bea Beleza ma świadomość, iż jednym z najważniejszych czynników sukcesu jest przyciąganie, kształtowanie, wartościowanie i zatrzymanie wyjątkowych ludzi. W nowo powstałym dziale marketingu nad strategią firmy czuwa grupa młodych, kreatywnych i niebojących się wyzwań ludzi. Ambitny zespół pracuje nad sukcesem firmy w zależności od jej potrzeb i błyskawicznie reaguje na sytuację rynkową.

Efektem wspólnej pracy działu marketingu oraz specjalistów z branży reklamowej są profesjonalnie przygotowane materiały reklamowe i promocyjne. W trosce o jak najlepsze rozpowszechnienie swoich produktów, Bea Beleza znacznie wzmocniła również siły zespołu reprezentantów, tym samym zwiększając efektywność działu sprzedaży. W przestronnych wnętrzach nowej siedziby firmy stworzono także profesjonalną i nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną, która jest inspirującym i pobudzającym wyobraźnię miejscem do spotkań firmowych.

To właśnie w tym miejscu analizowane są nowe pomysły zespołu oraz podejmowane kluczowe decyzje, także te mające wpływ na rozwój firmy w zakresie wyłącznej dystrybucji wiodących, światowych marek.
Salon sprzedaży i centrum szkoleniowe jest kreatywnym miejscem biznesowym o bardzo nowoczesnym designie.
Przebywanie w tak wyrafinowanym pod względem funkcjonalności i wzornictwa obiekcie jest swoistym "zastrzykiem energii" i czystą przyjemnością.

Pragnieniem Bea Belezy jako firmy rodzinnej jest stworzenie dla swoich pracowników miejsca pracy o wyjątkowej kulturze, systemie wartości oraz odpowiednim klimacie organizacyjnym. Kontrahentom i klientom cały zespół służy zawsze profesjonalną radą i pomocą tak, aby każdy kto odwiedza siedzibę Bea Belezy w Komornikach koło Poznania czuje się częścią wielkiej całości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie