Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów KODA

ul. Długa 3, 31-147 Kraków
tel. kom. 506-075-297
www:   http://www.koda.krakow.pl
e-mail:   koda@koda.krakow.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1893 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY

- psychologiczne wspieranie wykonawców
- współpraca ze szkołami artystycznymi
- współpraca naukowo-badawcza
- popularyzacja wiedzy naukowej
- godna polecenia kadra
- przyjazna i miła atmosfera


Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów "KODA"

Samotność i narastające poczucie bezradności w obliczu tremy za kulisami, przerażające sam na sam z publicznością na scenie… w finalnym, decydującym, a w związku z tym najtrudniejszym odcinku pracy związanym z występowaniem przed publicznością artysta jest zdany sam na siebie...


Ośrodek zajmuje się pomocą psychologiczną artystom występującym publicznie - aktorom, mówcom, a zwłaszcza muzykom-instrumentalistom i wokalistom. Pomożemy, m.in. oswoić tremę, poprawić koncentrację uwagi, odzyskać pewność siebie, odpowiednio wykorzystać czas, zbudować karierę i cieszyć się z osiągnięć. Wszystko to są składowe psychologicznego przygotowania artysty do występu – istoty przeznaczenia KODA.
Prowadzi szkolenia dla rad pedagogicznych szkół muzycznych, warsztaty dla uczniów szkół, a także indywidualne konsultacje psychologiczne.

Nasza Oferta:
  • Konsultacje indywidualne - są ściśle dopasowane do potrzeb uczestnika – TWOJE INDYWIDUALNE POTRZEBY, umożliwiają bardzo intensywny kontakt z prowadzącym – SZYBSZE POSTĘPY W KRÓTSZYM CZASIE. Umożliwiają osobom występującym publicznie poznanie i przećwiczenie pod okiem eksperta–psychologa muzyki technik radzenia sobie z tremą, koncentracji uwagi, zwiększenia pewności siebie, ustalania celów i in.
  • Warsztaty grupowe - Warsztaty w całości polegają na ćwiczeniu się w stosowaniu wybranych technik psychologicznego przygotowania się do występu, rozwiązywaniu problemów oraz kształtowaniu pozytywnego podejścia do występu, do siebie samego i do świata.
    Każdy uczestnik otrzymuje imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia ze wskazaniem treści, formy i liczby godzin dydaktycznych składających się na szkolenie. Tematy warsztatów: "Zrozumieć emocje przedwystępowe", "Oswoić tremę", "Trening mentalny wykonawcy", "Efektywny wykonawca".
  • Propozycje dla instytucji - kierujemy do Państwa propozycję współpracy w zakresie prowadzenia prezentacji i warsztatów dotyczących możliwości praktycznego wykorzystania wiedzy z zakresu psychologii muzyki dla rozwoju i lepszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży . Zajęcia odbywają się na terenie Instytucji Zapraszającej w celu zapewnienia komfortu fizycznego i psychicznego ich uczestnikom (uczniom, nauczycielom, rodzicom). Zajęcia mogą być prowadzone w formie dwudniowego seminarium łączącego w sobie prezentację dla nauczycieli, rodziców i uczniów szkoły, warsztaty dla nauczycieli oraz warsztaty dla uczniów z podziałem na grupy wiekowe.
Ośrodek prowadzi badania naukowe z zakresu optymalizacji funkcjonowania artystów na scenie, bierze udział w konferencjach i sympozjach naukowych, oferuje pomoc konsultacyjną młodym naukowcom podejmującym w swoich pracach (dyplomowych, doktorskich) problemy z pogranicza sztuki i psychologii.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie