Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa ETON

ul. Armii Krajowej 25a (pawilon Skorpion), 27-200 Starachowice
tel. kom. 883-947-722, 790-802-017
www:   http://www.eton.net.ple-mail:   szkolajezykowaeton@vp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2471 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA

- język angielski
- język niemiecki dla firm
- wysoka jakość nauczania
- indywidualne podejście do słuchaczy
- wyjazdy na warsztaty językowe
- kursy wakacyjne


NAUKA JĘZYKA ZE SZKOŁĄ "ETON"

W naszej szkole uczymy dzieci, młodzież, dorosłych oraz pracowników firm. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe, rano, po południu, wieczorem oraz w weekendy. Jesteśmy szalenie elastyczni a nasza oferta językowa jest na tyle szeroka, że zadowala najbardziej wyrafinowane gusta. Wszystkie kursy mają charakter intensywny, tak aby w jak najkrótszym czasie nauczyć się jak najwięcej.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego słuchacza, a Twój sukces jest dla nas największą satysfakcją. Nauczamy, jak skutecznie komunikować się z ludźmi z całego świata. Po naszych kursach zdasz egzamin, zrobisz wrażenie w rozmowie kwalifikacyjnej, poradzisz sobie w pracy, zdobędziesz szanse na awans i poznasz mnóstwo nowych osób.

OFERUJEMY KURSY:
  • dla dzieci 9-12 lat - nauka odbywa się w formie zabawy, lecz dziecko ma świadomość, że uczy się na serio. Służą temu regularne testy.
  • egzamin szóstoklasisty - kurs ma na celu przygotowanie do końcowego egzaminu językowego. Uczniowie pod okiem lektorów opanowują materiał obowiązujący na egzaminie, poznają techniki zdawania egzaminów i rozwiązują testy próbne.
  • dla gimnazjalistów - egzamin gimnazjalny - kurs pomoże kompleksowo przygotowywać się do egzaminu - powtórzyć i utrwalić struktury gramatyczne oraz wzbogacić słownictwo.
  • dla młodzieży - kurs maturalny - kurs maturalny ma na celu kompleksowo przygotować do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie rozwiązują zadania maturalne, testy, razem z lektorem analizują ćwiczenia i omawiają popełniane błędy.
  • dla dorosłych - są to kursy ogólne, certyfikacyjne (TOEFL,CAE, FCE), język angielski do celów zawodowych.
  • dla firm - kursy języka angielskiego, niemieckiego na wszystkich poziomach nauczania. Podczas zajęć Słuchacz rozwija wszystkie umiejętności językowe (rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, mówienie i pisanie).
  • lekcje indywidualne
  • korepetycje - to spotkania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Lektor zdiagnozuje problemy i tak przygotuje materiały do nauki. Mogą to być spotkania regularne lub jednorazowe, według Twoich potrzeb.
  • warsztaty językowe - wyjazd na warsztaty daje możliwość nie tylko „podszlifowania” umiejętności językowych, ale także nawiązania kontaktów i przyjaźni międzynarodowych. Co roku wybieramy uczniów, którym w ramach nagrody za najlepsze wyniki w nauce w naszej szkole sponsoruje wyjazd.
  • kursy wakacyjne - na intensywne 1 –2 miesięczną naukę zapraszamy młodzież i dorosłych, którym zależy na osiągnięciu szybkich postępów w nauce w bardzo krótkim czasie. Letni kurs nastawiony jest na rozwój wszystkich zdolności językowych ze szczególnym uwzględnieniem poprawy płynności mówienia, rozszerzenia słownictwa i rozwoju komunikacji w języku angielskim. Podczas naszych kursów szczególny nacisk kładziemy na konwersacje co sprawia, że w krótkim czasie przełamiesz barierę mówienia w języku obcym.

Nauczymy Cię języka angielskiego. Zrobimy to z pasją, entuzjazmem i w ciekawy sposób. Wierzymy, że możemy otworzyć przed Tobą świat

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie