Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe Level Up

ul. Kościelna 3, 66-200 Świebodzin
tel. kom. 691-496 913
www:   http://www.centrumlevelup.pl
e-mail:   info@centrumlevelup.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1960 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKOWE

- język angielski
- język rosyjski
- indywidualne podejście do słuchaczy
- odpowiednio wykształceni lektorzy
- dla dzieci nauka w zabawie
- bogate pomoce naukowe
- odpowiednie przygotowanie do egzaminów


W Level Up Centrum Językowe

Wykorzystujemy nowoczesne i kreatywne rozwiązania tak by zachęcić do zabawy z językiem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pomagają nam w tym dotykowa tablica interaktywna, itools, audio CD, DVD, wideo. Dodatkowo korzystamy z najlepszych materiałów dydaktycznych: książki i ćwiczenia renomowanego wydawnictwa Oxford University Press, flashcards, plakaty (wszystkie grupy), pacynki, bajki, wycinanki, naklejki (młodsze grupy). Podręczniki są w pełni zintegrowane z materiałami na tablicę interaktywną, przez co nauka jest wspomagana wizualnie – to zdecydowanie przyspiesza i ułatwia proces przyswajania języka.

W Level Up wykorzystujemy metodę komunikacyjną (communicative language teaching/the communicative approach), która opiera się na interakcji i założeniu, że język służy komunikacji w określonych sytuacjach. Metoda komunikacyjna kryje w sobie praktyczne umiejętności, które wykorzystywane są w sytuacjach życia codziennego i prowadzą do płynnego porozumiewania się w języku obcym. Umożliwia rozwój w czterech głównych sprawnościach językowych – słuchaniu, mówieniu, czytaniu, pisaniu.

Nasza oferta obejmuje naukę JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla grup:
  • Przedszkolaki - dzieci od 4 do 6 lat. "Zarażamy" przedszkolaki zapałem i chęcią do nauki języka angielskiego. Stosujemy różnorodność materiałów dydaktycznych (kolorowe książeczki, rysunki, wycinanki, pacynki, tablica interaktywna, rymowanki, piosenki, opowiadania itd.), krótkie polecenia i komentarze, jak najwięcej „zaraźliwych” zabaw, które w ogóle nie będą kojarzyć się z nauką.
  • Juniorzy - dzieci od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, na trzech poziomach zaawansowania języka angielskiego. Metody wykorzystywane do nauki opierają się głównie na niepowtarzalnej chłonności umysłu dziecka, jak również na spontaniczności i naturalności, którymi obdarzone są dzieci w tym wieku.
  • Nastolatki - obejmuje wiek od 12/13 do 15/16 lat. Nauka języka obcego nadal w większości przypadków kojarzy się z koniecznością. Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych – to robimy w ramach obowiązku. A co zrobić by nauka nie była tylko żmudnym siedzeniem nad książkami? Zapraszamy na nasze zajęcia – tutaj poznacie tajniki nauki nie poprzez „MUSZĘ”, ale poprzez „CHCĘ!”.
  • Młodzież - od 15 do 18/19 lat. Oferta przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, jak również do studiowania zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Oferujemy trzy rodzaje kursów, które są dostosowane do potrzeb młodzieży: matura od A-Z (poziom podstawowy lub rozszerzony), przygotowanie do egzaminów międzynarodowych na wszystkich poziomach, język angielski na co dzień. Nasze zajęcia skupiają się na wszystkich aspektach umożliwiających swobodną komunikację: konwersacjach, słownictwie, gramatyce, a także innych umiejętnościach niezbędnych do zdania egzaminów.
  • Dorośli - od 18+ lat. Awans zawodowy, podróże, rozwój personalny - bodźców do nauki języka jest tyle ile osób gotowych się go uczyć. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne kursy dostosowane do Waszych potrzeb i zainteresowań: język angielski na co dzień (różne poziomy), Business English ,a także: zajęcia indywidualne, konwersacje, zajęcia dla różnych grup zawodowych.
  • Firmy - oferta dla firm dostosowywana jest do Państwa indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni w siedzibie Level Up w celu ustalenia szczegółów.
  • Seniorzy - od 50+ lat. Został stworzony z myślą o osobach, które do tej pory nie miały kontaktu z językiem angielskim. Jeśli chcecie Państwo poznać podstawy, tak by poradzić sobie w podróży, osiągnąć satysfakcję osobistą i by urozmaicić dni zapraszamy do nas!
Oferujemy również naukę JĘZYKA ROSYJSKIEGO dla grup:
  • Młodzież - proponujemy kurs podstawowy, który rozwinie wszystkie cztery aspekty kompetencji językowej: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Naszym celem jest dobrze nauczyć Cię podstaw, tak byś mógł dalej z łatwością rozwijać swoje umiejętności.
  • Dorośli - językiem rosyjskim posługuje się obecnie około 300 milionów ludzi na świecie. Chcesz odświeżyć swoją wiedzę ze szkoły lub zacząć naukę języka rosyjskiego od podstaw? Proponujemy Ci kurs dostosowany do Twoich potrzeb. Zaczynając u nas naukę języka rosyjskiego zwiększasz swoje szanse na rynku pracy, pozwalasz sobie na rozwój osobisty, a także otwierasz przed sobą mnóstwo nowych możliwości. Oferujemy Ci kurs podstawowy języka rosyjskiego, w trakcie którego nauczysz się mówić, pisać, czytać i słuchać w tym języku.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie